Tonery do drukarek

Zakup odpowiednich tonerów do drukarek jest często okupiony trudnościami związanymi z wyborem dobrych materiałów.

Podstawowym wyznacznikiem podczas wyboru materiałów eksploatacyjnych powinien być sposób wykonania toneru oraz oferowana przez niego jakość wydruków. Nikt przecież nie che dostarczać swoim klientom dokumentów z niepożądanymi przebarwieniami, rozjaśnieniami lub osypanych przez toner z nieszczelnych zasobników. Dziś już wszyscy wiedzą, że nawet niewielkie, biurowe urządzenia mogą oferować wydruki na wysokim poziomie jakości i czytelności, więc ciągłe zrzucanie winy na drukarkę budzi raczej negatywne emocje odbiorców.

Wybierając zamienne tonery do drukarek, nie kierujemy się jednak tylko kwestiami jakości. Mają one przynieść oszczędności względem oryginalnych materiałów i wymierną korzyść z użytkowania ich.

Szczególnie kuszące wydają się być tanie tonery, które jednak nasuwają wątpliwości związane z ich poprawną pracą. Dodatkowym czynnikiem, na który trzeba zwrócić uwagę, to wpływ najtańszych materiałów na sprawność pracy drukarki. Nigdy nie wiadomo, czy uszkodzeniu nie ulegną kluczowe elementy urządzenia, generując przy tym wysoki koszt naprawy.

Czy da się zatem osiągnąć wysoką jakość, sprawną i bezproblemową pracę oraz oszczędności, w jednym?
Z odpowiedzią przychodzą tonery do drukarek marki ASARTO, które łączą w sobie wszystkie powyższe cechy, dodatkowo oferując pakiet znaczących korzyści.

tonery do drukarek ASARTO
Tonery do drukarek ASARTO

Jakość i niezawodność

Aby uzyskać odpowiednią jakość wydruków podczas użytkowania tonerów do drukarek ASARTO, producent przywiązał dużą uwagę do procesu produkcji i kontroli jakości. Produkty są nieustannie kontrolowane i poprawiane, tak aby gwarantować maksymalną jakość wytwarzanych wydruków.

Na potwierdzenie wysokiej jakości, produkty ASARTO odznaczone zostały licznymi certyfikatami.

Certyfikaty tonerów do drukarek ASARTO
Normy jakościowe tonerów do drukarek ASARTO
Certyfikaty jakościowe to jedno, kolejnym atutem tonerów ASARTO są potwierdzenia spełnienia norma jakościowych. Jako jeden z nielicznych producentów ASARTO posiada certyfikat zgodności M+T nadany przez TÜV Rheinland Polska. Aby go uzyskać, należy spełnić szereg międzynarodowych standardów, jak ISO/IEC 19798, ISO/IEC 19752, ISO/IEC 24711 oraz ISO/IEC 24712. Jest to potwierdzenie, że produkty są wykonywane na najwyższym poziomie, zarówno po względem technologicznym, jak i organizacyjnym.

Tonery do drukarek ASARTO

Szeroki pakiet gwarancyjny

Płynna praca drukarek to duży komfort w codziennej pracy. Dzięki dożywotniej gwarancji na tonery ASARTO masz pewność, że zbędne przerwy w sprawnym działaniu drukarek odejdą w zapomnienie. Co więcej, w razie wystąpienia niepożądanych efektów działania, istnieje możliwość skorzystania z wymiany wadliwego produktu w punkcie sprzedaży.

Dodatkowo, urządzenia pracujące na produktach ASARTO są objęte obsługą gwarancyjną, w ramach której producent bierze na siebie odpowiedzialność za uszkodzenia powstałe wskutek użytkowania toneru. Szczegóły dotyczące gwarancji dostępne są na stronie producenta.

Zamów toner ASARTO do Twojej drukarki już teraz!

Do drukarek Konica Minolta (4)

Do drukarek Lexmark (50)

Do drukarek Panasonic (5)

Do drukarek Ricoh (12)

Do drukarek Brother (82)

Do drukarek Canon (70)

Do drukarek Dell (21)

Do drukarek Epson (3)

Do drukarek Hewlett Packard (193)

Do drukarek Kyocera (72)

Do drukarek Oki (77)

Do drukarek Samsung (45)

Do drukarek Xerox (35)