Home » Druk Biurowy » Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne » DX-2500N

Kserokopiarka Sharp DX-2500N DX-2500N DX-2500N DX-2500N DX-2500N

Sharp DX-2500N

kolorowa,


Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne gotowe na wyzwania przyszłości.

szybkosc_druku_DX-2500N25 stron A4 / minutę - Szybkie drukowanie
funkcje_DX-2500Ndruk / skan / kopia
pojemność_DX-2500N600 arkuszy - Maksymalna pojemność 3100 arkuszy
 wysyłanie_DX-2500Npulpit / e-mail / SMB / USB - Zaawansowane wysyłanie

 małe_biuro_DX-2500N/do średniego biura DX-2500Ndo małego i średniego biura

Drukarka wielofunkcyjna, która dzięki swojej kompaktowej konstrukcji nie zajmie dużo miejsca w przestrzeni biurowej, a jednocześnie jest w stanie spełnić oczekiwania małych i średnich grup roboczych. Szybkie drukowanie, duży dotykowy panel sterowania, integracja z chmurą, to wszysto oraz wiele więcej funkcji dodatkowych oferuje Sharp DX-2500N.

kserokopiarka sharp DX-2500 25 stron na minutę, kup w RobicanPodstawowa wydajność 25 stron A4 na minutę  

Kompaktowy sprzęt biznesowy

Niewielkie przestrzenie biurowe stawiają wyzwanie firmom, które poszukują funkcjonalnych rozwiązań. Urządzenie o niewielkich rozmiarach, a jednocześnie obsługujące format A3 to spełnienie potrzeb takich zespołów. Mnogość funkcji umieszczonych w niewielkim, jak na swoje możliwości, urządzeniu Sharp DX-2500N.

 

Jakość i wydajność

Umieszczenie podstawowych funkcjonalności drukarki wielofunkcyjnej to nie koniec możliwości oferowanych przez DX2500N. Poza możliwością szybkiego drukowania dokumentów o wysokiej rozdzielczości, urządzenie posiada podajnik oryginałów, który zdecydowanie ułatwia skanowanie dokumentów, ponieważ można w nim umieścić do 100 arkuszy papieru.

Co więcej, zastosowane dwa porty USB pozwalają na skanowanie dokumentów bezpośrednio do pen-drive lub drukowanie bezpośrednio z niego. Poza możliwością zapisywania dokumentów bezpośrednio do pamięci flash, urządzenie umożliwia skanowanie plików do komputera.

 

Łatwość obsługi

Duży kolorowy wyświetlacz dotykowy, który dzięki prostemu interfejsowi sprawi, że korzystanie z urządzenia jest możliwe bez czytania instrukcji obsługi,j jest z pewnością atutem. Wymiana urządzenia lub wdrożenie nowych użytkowników stanie się niezwykle proste.

Podłączenie nowych stanowisk biurowych do urządzenia jest równie proste, łączność sieciowa, a także opcjonalna łączność bezprzewodowa sprawiają, że z drukarką może współpracować jednocześnie wielu użytkowników.

Dodatkowym atutem DX2500N jest możliwość konfiguracji z aplikacjami w chmurze, dzięki czemu nawet pracownicy terenowi będą mogli drukować na biurowej kserokopiarce. Osoby aktywnie korzystające ze smartfonów będą teraz mogły drukować bezpośrednio z nich. Sharpdesk Mobile to narzędzie, dzięki któremu drukowanie z tabletów i telefonów będzie równie łatwe, jak z komputera.

 

Bezpieczeństwo i Energooszczędność

W kopiarce zastosowano całą gamę zabezpieczeń, które chronią firmową dokumentację przed dostępem osób niepowołanych. Istnieje również możliwość rozszerzenia funkcji zabezpieczających o dodatkowe rozwiązania, które zazwyczaj dostępne są tylko w dużo bardziej zaawansowanych urządzeniach.

Niskie zużycie energii elektrycznej, potwierdzone certyfikatem Energy Star, gwarantuje dbałość o ekologię pracy.

 

Opcjonalne wyposażenie

  • Dysk twardy 250GB
  • Funkcja Archiwizacji dokumentów - przechowuje do 20000 dokumentów
  • Faks
  • Opcja wykańczania - odbiera do 500 arkuszy papieru z możliwością zszywania do 50 arkuszy. Opcjonalnie oferuje przesunięcie offsetowe oraz dziurkacz.

Więcej informacji o tej pozycji znajdziesz na tej stronie.

Pliki do pobrania