Home » Druk Biurowy » Czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne » MX-B455W

Sharp MX-B455W kompaktowa kserokopiarka A4 MX-B455W MX-B455W MX-B455W MX-B455W

Sharp MX-B455W

format A4, czarno-biala,


Umożliwia szybkie i wygodne drukowanie.

szybkosc_druku_MX-B455W45 stron A4 / minutę - Szybkie drukowanie
funkcje_MX-B455Wdruk / skan / kopia / faks / archiwizacja
pojemność_MX-B455W550 arkuszy - Maksymalna pojemność 2350 arkuszy
do_średniego_biura_MX-B455Wdo średniego biura

 dodatkowe_funkcje_MX-B455W7" ekran dotykowy,bezpieczne drukowanie

 

MX-B455W to kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne A4, które umożliwia szybkie i wygodne drukowanie, kopiowanie i skanowanie z prędkością 45 stron na minutę w trybie czarno-białym z niezawodnością i wydajnością, której zazwyczaj oczekujemy od większych urządzeń, tutaj dostępnymi w mniejszych rozmiarach, co umożliwia instalację praktycznie w dowolnym miejscu.

iRA4545 45 stron na minutę, kup w RobicanWysoka wydajność 45 stron A4 na minutę  

Łatwa obsługa i konfiguracja

Wygodę obsługi zapewnia 7-calowy kolorowy ekran dotykowy, który można odchylać i personalizować stosownie do sposobu pracy. Modułowa konstrukcja urządzenia pasuje ponadto do każdego biura - niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozwiązania biurkowego, czy w pełni skonfigurowanej wersji stojącej na podłodze. W tym przypadku ilość idzie z jakością, dzięki standardowej pojemności 550 arkuszy papieru (którą można rozszerzyć nawet do 2450 arkuszy) oraz optymalnym opcjom profesjonalnego wykańczania dokumentów.

Szybka cyfryzacja dokumentów

Urządzenie MX-B455W wyposażone jest w podajnik dokumentów dwustronnych o pojemności 50 arkuszy, a także umożliwia skanowanie w trybie czarno-białym i kolorowym, pozwalając na szybką cyfryzację dokumentów oraz dając pełną kontrolę nad przepływem zadań. A ponieważ zdarza się, że musisz zeskanować nie tylko dokumenty, ale również dowody osobiste i wizytówki, dzięki naszym rozwiązaniom zrobisz to szybko i wygodnie.

Nowe technologie i oszczędność czasu

Obsługa technologii NFC i kodów QR oznacza, że możesz wygodnie łączyć się z urządzeń mobilnych, łatwo drukując i skanując z dowolnego miejsca, a platforma OSA pozwala zintegrować urządzenie z siecią i aplikacjami w chmurze.

Logowanie single sign-on pozwala sprawnie łączyć się z publicznymi serwisami w chmurze bezpośrednio z urządzenia wielofunkcyjnego - dzięki temu zwiększysz wydajność i zaoszczędzisz czas.

Bezpieczeństwo użytkowania

Dzięki przyszłościowym rozwiązaniom zastosowanym urządzeniach wielofunkcyjnych MX-B455W, wszystkie sieci i dane są chronione wielowarstwowymi zabezpieczeniami oferowanymi przez Sharp, a system bezserwerowego druku umożliwia bezpiecznie przesyłać i przechowywać dokumenty w głównym urządzeniu wielofunkcyjnym, a następnie drukować je z dowolnego urządzenia podłączonego do sieci.

Oszczęcność energii

Innowacyjne funkcje eko-skanowania i eko-rekomendacji dodatkowo promują oszczędność energii, gwarantując, że urządzenie zużywa energię tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

Więcej informacji o tej pozycji znajdziesz na tej stronie.