Home » Druk Biurowy » Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne » MX-C303W

kserokopiarka Sharp MX-C303W | Kompaktowa kserokopiarka A4 MX-C303W MX-C303W MX-C303W

Sharp MX-C303W

format A4, kolorowa,


Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie cennych informacji firmy.

szybkosc_druku_mx_C300w30 stron A4 / minutę - Szybkie drukowanie
funkcje_mx_C300wdruk / skan / kopia / faks / archiwizacja
pojemność_mx_C300w300 arkuszy - Maksymalna pojemność 2700 arkuszy
 wysyłanie_mx_C300wpulpit / e-mail / SMB / USB - Zaawansowane wysyłanie

 małe_biuro_mx_C300wdo małego biura

Kompaktowa konstrukcja i szeroki wybór funkcji oznaczają, że model MX-C303W oferuje wygodę urządzenia biurkowego w połączeniu z wydajnością urządzenia wielofunkcyjnego A3 klasy enterprise.

kserokopiarka sharp MX-C303w 30 stron na minutę, kup w RobicanZwiększona wydajność 30 stron A4 na minutę  

Model MX-C303W  umożliwienia elastycznz przepływu zdań – zapewnia wyjątkową łatwość obsługi, prostą komunikację i łatwą mobilność w celu zoptymalizowania wydajności pracowników.

 

Łatwość obsługi i wydajność

Intuicyjna obsługa oznacza, że nawet najbardziej złożone zadania stają się proste – dlatego firma Sharp otrzymała prestiżową nagrodę Buyers Lab „Ease of Use” PaceSetter oraz nagrodę „MFP Line of the Year 2019”.

Duży 7-calowy kolorowy panel dotykowy LCD z funkcją odchylania umożliwia łatwy pogląd, a tryb Easy Mode zapewnia, że wszystkie codzienne zadania, jak skanowanie i kopiowanie, zostaną wyświetlone jako duże, natychmiast dostępne ikony. Albo, jeśli często wykorzystywane są inne funkcje, możesz po prostu przeciągnąć i upuścić ikony w swoim osobistym oknie głównym, aby szybciej uzyskać dostęp do nich.

 

Zwiększona wydajność

Dzięki prędkości drukowania 30 stron na minutę w kolorze i trybie mono uzyskujesz natychmiastowy wzrost wydajności, zwłaszcza, że najnowszy Adobe Embedded Printer Engine (AEPE) zapewnia do 80% szybsze drukowanie z urządzeń przenośnych, chmury i pamięci USB.

Możesz również zaoszczędzić jeszcze więcej czasu dzięki konfigurowalnej pojemności podajników papieru, którą można rozszerzyć z 300 do 2700 arkuszy.

 

Bezpieczeństwo danych firmowych

Model MX-C303W zawiera najbardziej zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i kontroli dostępu, zapewniając, że cenne informacje i własność intelektualna są niezawodnie chronione, co pozwala uniknąć zakłóceń w działalności firmy.

Kompleksowe warstwy bezpieczeństwa zapewniają skuteczną ochronę zarówno sieci, jak i danych. Dzięki temu możesz zachować całkowity spokój, wiedząc że firma i jej dane są aktywnie chronione z utrzymaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

 

Dostosowany do dynamicznych środowisk

W celu zapewnienie maksymalnej wygody technologia Office Direct Print* firmy Sharp umożliwia drukowanie dowolnych danych bez konieczności logowania się do komputera. Po prostu podejdź do urządzenia wielofunkcyjnego, podłącz pamięć USB zawierającą obrazy, pliki Adobe PDF lub Microsoft® Office i wydrukuj wszystko, czego potrzebujesz. Albo szybko zeskanuj i zapisz dokumenty bezpośrednio do pamięci USB. Możesz jednostronnie zeskanować do 25 wizytówek lub dwustronnie 4 wizytówki.

Szybka cyfryzacja dokumentów stanowi doskonałe rozwiązanie w przypadku dynamicznych środowisk, jak recepcje, gdzie liczy się czas. Duży wbudowany twardy dysk (HDD) o pojemności 500 GB umożliwia przechowywanie dużo większych i bardziej złożonych dokumentów, a do wszystkiego można szybko uzyskać dostęp dzięki wydajnemu systemowi przechowywania dokumentów.

* Wymagany jest opcjonalny moduł MX-PU10.

Pliki do pobrania

Produkty powiązane