Home » Druk Biurowy » Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne » MX-C304W

Kserokopiarka Sharp MX-C304W MX-C304W MX-C304W MX-C304W

Sharp MX-C304W

format A4, kolorowa,


Nawet najbardziej złożone zadania stają się proste.

szybkosc_druku_MX-C304W30 stron A4 / minutę - Szybkie drukowanie
funkcje_MX-C304Wdruk / skan / kopia / archiwizacja
pojemność_MX-C304W300 arkuszy - Maksymalna pojemność 2700 arkuszy
 wysyłanie_MX-C304Wpulpit / e-mail / SMB / USB - Zaawansowane wysyłanie

 średnie_biuro_MX-C304Wdo średniego biura

Model MX-C304W został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie cennych informacji firmy, ale również umożliwienia elastycznego przepływu zdań – zapewnia wyjątkową łatwość obsługi, prostą komunikację i łatwą mobilność w celu zoptymalizowania wydajności pracowników.

kserokopiarka sharp MX-C304W 30 stron na minutę, kup w RobicanZwiększona wydajność 30 stron A4 na minutę  

Kompaktowa konstrukcja i szeroki wybór funkcji oznaczają, że model oferuje wygodę urządzenia biurkowego w połączeniu z wydajnością urządzenia wielofunkcyjnego A3 klasy enterprise.

 

Kompaktowa konstrukcja

Kompaktowa konstrukcja i szeroki wybór funkcji oznaczają, że model oferuje wygodę urządzenia biurkowego w połączeniu z wydajnością urządzenia wielofunkcyjnego A3 klasy enterprise.

 

Prostota obsługi

Intuicyjna obsługa oznacza, że nawet najbardziej złożone zadania stają się proste – dlatego firma Sharp otrzymała prestiżową nagrodę Buyers Lab „Ease of Use” PaceSetter oraz nagrodę „MFP Line of the Year 2019”. Duży 7-calowy kolorowy panel dotykowy LCD z funkcją odchylania umożliwia łatwy pogląd, a tryb Easy Mode zapewnia, że wszystkie codzienne zadania, jak skanowanie i kopiowanie, zostaną wyświetlone jako duże, natychmiast dostępne ikony. Albo, jeśli często wykorzystywane są inne funkcje, możesz po prostu przeciągnąć i upuścić ikony w swoim osobistym oknie głównym, aby szybciej uzyskać dostęp.

 

Wydajność i szybkie drukowanie

Dzięki prędkości drukowania 30 stron na minutę w kolorze i trybie mono uzyskujesz natychmiastowy wzrost wydajności, zwłaszcza, że najnowszy Adobe Embedded Printer Engine (AEPE) zapewnia do 80% szybsze drukowanie z urządzeń przenośnych, chmury i pamięci USB. Możesz również zaoszczędzić jeszcze więcej czasu dzięki konfigurowalnej pojemności podajników papieru, którą można rozszerzyć z 300 do 2700 arkuszy.

 

Bezpieczeństwo danych

Model MX-C303W zawiera najbardziej zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i kontroli dostępu, zapewniając, że cenne informacje i własność intelektualna są niezawodnie chronione, co pozwala uniknąć zakłóceń w działalności firmy. Kompleksowe warstwy bezpieczeństwa zapewniają skuteczną ochronę zarówno sieci, jak i danych. Dzięki temu możesz zachować całkowity spokój, wiedząc że firma i jej dane są aktywnie chronione z utrzymaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Pliki do pobrania