Home » Druk Biurowy » Czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne » MX-M266NV

Czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne Sharp MX-M266NV MX-M266NV MX-M266NV

Sharp MX-M266NV

format A3, czarno-biala,


Urządzenie, które będzie rozwijało się razem z Twoją firmą.

szybkosc_druku_MX-M266NV26 stron A4 / minutę - Szybkie drukowanie
funkcje_MX-M266NVdruk / skan / kopia
pojemność_MX-M266NV1100 arkuszy - Maksymalna pojemność 2100 arkuszy
małe biuro MX-M266NV/do średniego biura MX-M266NVdo małego lub średniego biura

 

Model MX-M266N to urządzenie A3 mono o prędkości druku do 26 arkuszy na minutę. Starannie dobrane funkcje pozwalają podnieść wydajność w małych biurach i firmach.

MX-M266NV 26 stron na minutę, kup w RobicanPodstawowa wydajność 26 stron A4 na minutę  

Wydajność i łatwe dopasowanie

Urządzenie to zaprojektowano z myślą o bardzo wysokiej sprawności.  Oprócz wysokiej jakości funkcji druku sieciowego i kopiowania urządzenie MX-266N wyróżnia podajnik dokumentów o pojemności 100 arkuszy (RSPF), który umożliwia sieciowe skanowanie pełnokolorowych dokumentów z prędkością 56 obrazów na minutę, a wbudowany bezpojemnikowy moduł dupleks pozwala na szybki wydruk na obu stronach papieru. Ponadto istnieje możliwość instalacji różnego rodzaju elementów wyposażenia opcjonalnego pozwalającego dostosować urządzenie do indywidualnych potrzeb użytkowników: dodatkowych podajników papieru, modułu faksu lub urządzeń obróbki końcowej.

Wyposażono je w pełnokolorowy ciekłokrystaliczny panel sterowania o przekątnej 7,0", który oferuje wygodną funkcję podglądu miniatur (jeśli zainstalowany jest opcjonalny twardy dysk).

Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Urządzenie MX-M266N wyposażono w kilka rozwiązań np. krótki czas nagrzewania i tryb automatycznego wyłączania, które czynią je zgodnym z różnymi normami ochrony środowiska. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, urządzenie wyposażono w funkcje inicjalizacji danych oraz funkcje szyfrowania i usuwania danych (jeśli zainstalowany jest opcjonalny twardy dysk). Urządzenie można również wyposażyć w opcjonalny moduł ochrony danych.

 

Dzięki niewielkim wymiarom podstawy i nowoczesnej stylistyce, urządzenie MX-M266 znakomicie wpsasuje się nawet najbardziej nowoczesne wnętrza biurowe.

Więcej informacji o tej pozycji znajdziesz na tej stronie.