Home » Produkty » Druk Biurowy » Czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne » MX-M356NV

<b>MX-M356NV</b> <b>MX-M356NV</b>

Sharp MX-M356NV

format A3, czarno-biala,


Zaprojektowane z myślą o przyszłości.

szybkosc_druku_iR252035 stron A4 / minutę - Szybkie drukowanie
funkcje_iR2520druk / skan / kopia
pojemność_iR25201100 arkuszy - Maksymalna pojemność 2100 arkuszy
do średniego biura

 

Drukowanie i skanowanie zawsze stanowiło problem w biurze z tego względu, że urządzenia były często awaryjne. W teorii mówimy o złośliwości rzeczy martwych, a w praktyce musimy jakoś temu zaradzić. Aby uniknąć tego problemu należy postawić na urządzenie, które nie będzie utrapieniem w biurze. Takim urządzeniem jest właśnie Sharp MX-M356N.

MX-M356NV 35 stron na minutę, kup w RobicanZwiększona wydajność 35 stron A4 na minutę  

Drukowanie i skanowanie jest prostą czynnością, ale przy nieodpowiednim urządzeniu może okazać się czymś bardzo irytującym. Dzięki urządzeniu Sharp MX-M356N te czynności sprawią przyjemność każdemu pracownikowi biura. Prędkość drukowania wynosi aż 35 stron w ciągu minuty. Podajniki papieru mieszczą aż 1100 arkuszy co znaczy, że nawet wielokrotnie kopiowanie tego samego dokumentu nie powoduje tego, że co chwilę musimy wkładać papier do drukarki. Umożliwia kolorowe skanowanie bezpośrednio do sieci. W ten sposób podniesiona została wydajność w małych i większych biurach. Urządzenie wielofunkcyjne jest obowiązkowym ogniwem jeśli chodzi o płynne zarządzanie zasobami. Kiedy posiadamy wadliwe urządzenie, które co chwilę się psuje to trudno tutaj mówić o wydajności. Zarządzać wydrukami możemy dzięki kolorowemu panelowi, którego obsługa nie jest trudna. Może być podobna do tego jaki wyświetlacz posiadamy w swoim smartfonie.

Urządzenie zostało wzbogacone o duplex, który umożliwia wydruk na obu stronach arkusza. Moduł faksu umożliwia natychmiastowe wysłanie zeskanowanych dokumentów wprost do adresata. Podobnie jest w przypadku poczty elektronicznej. Prędkość skanowania obrazków wynosi aż do 56 na minutę w trybie kolorowym. Funkcja archiwizacji dokumentów pozwala na przechowywanie wszystkich plików w jednym miejscu, gdzie będzie do nich swobodny dostęp. Dzięki wymiarom urządzenia sprawdzi się nawet w mniejszych przestrzeniach biurowych.

Więcej informacji o tej pozycji znajdziesz na tej stronie.

Pliki do pobrania