Home » Druk Wielkoformatowy » Plotery drukujące » PRO-4100 + instalacja i szkolenie + podajnik drugiej rolki za 123 zł | Gwarancja Canon Polska | Canon Silver Partner

Ploter fotograficzny Canon PRO-4100 z podstawą frontalnie PRO-4100 + instalacja i szkolenie + podajnik drugiej rolki za 123 zł | Gwarancja Canon Polska | Canon Silver Partner PRO-4100 + instalacja i szkolenie + podajnik drugiej rolki za 123 zł | Gwarancja Canon Polska | Canon Silver Partner PRO-4100 + instalacja i szkolenie + podajnik drugiej rolki za 123 zł | Gwarancja Canon Polska | Canon Silver Partner

Canon PRO-4100 + instalacja i szkolenie + podajnik drugiej rolki za 123 zł | Gwarancja Canon Polska | Canon Silver Partner

44" (A0+ / 1118mm), Do grafiki i fotografii,


Profesjonalna jakość druku dla wymagających.

Szerokość zadruku plotera Canon PRO 410044 cale szerokości zadruku - Format A0+
Szybkość druku plotera Canon PRO 4100wydruk A0 w 1:37 min - w trybie szybkim
wielkość kropli plotera Canon PRO 4100kropla wielkości 4pl - bardzo duża precyzja druku
system druku plotera Canon PRO 410012 kolorów - idealne odwzorowanie barw

 zastosowanie plotera Canon PRO 4100do zastosowań graficznych i foto


22190.00 zł brutto

(18040.65 netto)


Instalacja:

Oprogramowanie Mirage for Canon:

Pakiety Promocyjne:
Ilość: KUP TERAZ LEASING

Wydruki artystyczne i fotograficzne wymagają niezwykłej dokładności. Dla takich właśnie prac stworzony został model imagePROGRAF PRO-4100 łączący wszystkie najnowocześniejsze osiągnięcia inżynierów marki Canon. Przeznaczony do profesjonalnego użytku 44-calowy ploter zapewnia niesamowite odwzorowanie barw i szczegółów dzięki technologii atramentu pigmentowego LUCIA PRO.

W tym modelu można stosować tusze o zwiększonej pojemności (330ml i 700ml), dzięki czemu osiąga on jeszcze większą wydajność.

Dysk twardy 500GB w tym modelu pozwala na przetworzenie bardzo dużej ilości prac jednocześnie.

Przeznaczenie: wydruki próbne, grafika, zdjęcia.

12 różnych tuszów, w tym unikalny, transparentny Chroma Optimizer, zapewniają niespotykaną do tej pory jakość obrazu. Wydruk równomiernie odbija światło i zachwyca głębią czerni. Technologia zapewnia najlepsze rezultaty zarówno w zakresie wydruków czarno-białych czy w sepii, jak i pełnokolorowych. Dodatkowo zapobiega brązowieniu gotowych materiałów. Dzięki temu grafiki, obrazy, plakaty i inne produkty prezentują się świetnie przez długi czas.

Nowe urządzenie imagePROGRAF PRO-4100 od Canon to również innowacje dotyczące wydajności i komfortu pracy. Urządzenie automatycznie ładuje nośniki i wykrywa ich krawędzie, przez co możliwe jest precyzyjne drukowanie bezmarginesowe w każdym formacie.

Zaawansowane oprogramowanie i inteligentne opcje umożliwiają też oszczędność materiałów eksploatacyjnych – m.in. poprzez monitorowanie ich ilości i informowanie, gdy tusz lub nośnik może się skończyć w środku zleconego zadania. Wszystko to pozwala na uzyskanie znacznych oszczędności i optymalizuje pracę profesjonalistów, artystów i fotografów.

 

 

Ploter Canon imagePROGRAF PRO-4100 to:

 • zaawansowany 44-calowy ploter atramentowy – pozwalający na wykonywanie wydruków o szerokości do 1118 mm,
 • unikalny system atramentowy LUCIA PRO – 12 niezależnych pojemników z tuszem pozwala na uzyskanie niezwykle wyrazistych, efektownych rezultatów,
 • precyzyjna głowica drukująca – 18432 dysze z systemem wykrywania i kompensacji niedziałających dysz dla maksymalnej precyzji rezultatów,
 • Chroma Optimizer – zapewniający niespotykaną dotąd głębię barw i dokładność odwzorowania detali,
 • automatyczne ładowanie i wykrywanie nośników – dla przyspieszonej i ułatwionej pracy,
 • druk bezmarginesowy – dzięki czujnikom wykrywającym krawędź nośnika,
 • eliminacja błędów i strat materiałowych – m.in. za sprawą stałego monitorowania pozostałego tuszu i nośnika, dzięki czemu ploter nie rozpocznie realizacji zadania, którego nie da rady skończyć,
 • szybka praca – zapewniana przez zaawansowane systemy przetwarzania danych i dysk twardy o pojemności 500 GB,
 • wygodne zlecanie zadań i edycja obrazów – za pomocą zaawansowanego oprogramowania,
 • bezpieczna praca – dzięki szyfrowaniu plików, ochronie hasłem itp. rozwiązaniach,
 • redukcja strat materiałowych – za sprawą inteligentnej opcji automatycznie ustawiającej pliki w sposób, który spowoduje najmniejsze zużycie nośnika.

Wśród ploterów dla artystów, fotografów i innych profesjonalistów trudno o lepsze rozwiązania niż te, którymi wyróżnia się model imagePROGRAF PRO-4100. Ta niezwykle dopracowana maszyna zachwyci Cię nie tylko ze względu na niewiarygodną jakość wydruku, ale również za sprawą komfortu obsługi i optymalizacji pracy. To urządzenie, które odpowiada na potrzeby swoich odbiorców i wyznacza trendy dla podobnych modeli.

 

 

Dlaczego warto kupić ploter w Robican?

Każdemu kupujacemu ploter Canon imagePROGRAF PRO w naszym sklepie staramy się zapewnić możliwie najwyższy komfort realizacji zamówienia. Staramy się podchodzić indywidualnie do każdej realizacji. Zarówno w zakresie przygotowywanych ofert, ale także realizacji zamówienia, czy wsparcia po sprzedaży. Zamawiając w robican.pl otrzymujesz pełen zestaw korzyści:

 • 3960 ml atramentu w pakiecie startowym, to bardzo duża ilość względem innych urządzeń na rynku.

 • 12-miesięczna gwarancja Canon Polska z możliwością rozszerzenia o pakiet Easy Service Plan.

 • Szybka realizacja zamówienia i indywidualnie dopasowana oferta. Zapytaj o nią!

 • W cenie dostawa z instalacją urządzenia, a także szkolenie z obsługi plotera.

 

 

System atramentu LUCIA PROTusze LUCIA PRO do plotera Canon PRO 4100

System 11 kolorów atramentów oraz Chroma Optimizer potrafią spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających fotografów i grafików. Tak wysoka jakość wydruków, jest możliwa dzięki:

 • gęstemu rozmieszczeniu kropli - co zapewnia szeroką gamę kolorystyczną,
 • powłoce Chroma Optimizer - która eliminuje efekt "brązowienia" wydruku,
 • precyzyjnemu odwzorowaniu barw,
 • wyjątowej wyrazistości szczegółów w ciemnych obszarach,
 • opracowaniu atramentów niebieskiego i magenta z myślą o oddaniu tętniących życiem krajobrazów.

System pośredniego zasobnika atramentu, pozwala wykorzystać cały atrament znajdujący się w pojemnikach z tuszami zanim będzie konieczna jego wymiana. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest możliwość wymiany zasobników z tuszem w trakcie drukowania!

W urządzeniach Canon PRO 4100 można stosować pojemniki z tuszem o trzech różnych pojemnościach. Dzięki temu łatwo optymalizowac koszty druku, gdyż większa pojemność zapewniaja niższe koszty druku.

 

 

Nowo opracowana głowica PF10 Nowo opracowana głowica PF10 w ploterach Canon PRO 4100

Sercem ploterów Canon imagePROGRAF PRO jest głowica drukująca stworzona z 18432 dysz. Praca z użyciem jednej głowicy pozwala uzyskiwać znacznie wyższe prędkości drukowania, niż w poprzednich modelach ploterów imagePROGRAF.

Technologia kompensacji dysz
Czujniki sprawdzające warunki wystrzeliwania atramentu, na bieżąco wykrywają blokady pojedynczych dysz i natychmiast aktywują kolejne, które zapewniają zastępstwo. Takie rozwiązanie, nie tylko zapobiega błędnym wydrukom, ale także ogranicza częstotliwość czyszczenia dysz.

Wielofunkcyjny czujnik
Zapewnia spójność kolorystyczną pomiędzy kolejnymi wydrukami oraz pomiędzy różnymi urządzeniami z serii PRO. Dostępne w komplecie oprogramowanie Device Management Console umożliwia monitorowanie do 50 urządzeń serii PRO i kalibrację ich z mediami Canon i firm trzecich. Dzięki temu zachowanie wysokiej spójności kolorystycznej całej floty urządzeń jest niezwykle proste.

Współpraca czarnych kolorów
Seria PRO została zaprojektowana z myślą o płynnych zmianach pomiędzy różnymi rodzajami papieru. Kolory czarny matowy i czarny fotograficzny mają dedykowane dysze, dzięki czemu nie trzeba przełączać tych typów atramentu. Dzięki temu, można zamiennie drukować na wysokiej jakości papierach artystycznych, a następnie na błyszczących podkładach, bez dodatkowych procedur zmian atramentów.

Kalibracja koloru
Zintegrowana funkcja kalibracji koloru dokonuje automatycznych korekt barw z wykorzystaniem wielozadaniowego czujnika. Wszystko po to, by pierwszy i ostatni wydruk był równie znakomity.

 

 

Oprogramowanie Mirage for CanonOprogramowanie Mirage dla Canon PRO 4100

 • Prostsze drukowanie, dzięki intuicyjnemu interfejsowi. Wszystkie potrzebne funkcje znajdują się w jednym miejscu.

 • Druk wielu obrazów - oprogramowanie Mirage rozplanuje i dopasuje obrazy, dzięki czemu obrazy będą łatwiejsze do wycięcia, a straty mediów zostaną zminimalizowane.

 • Podgląd wydruku na komputerze wyświetla rzeczywisty obraz drukowania, dzięki czemu wszelkie błędy i pomyłki zostaną szybko i bezstratnie naprawione.

 • Obsługa wielu trybów kolorów nawet w ramach jednego dokumentu.

 • Szybsze drukowanie dzięki Mirage Stand Alone, która pozwala na wydruk po przeciągnięciu plików (PDF, JPEG, TIFF) do aplikacji.

 

 

System "dwóch rolek" dual feed:

 Ploter Canon PRO 4100 z dwoma rolkami na papierSystem podawania papieru z dwóch rolek umożliwia zastosowanie dwóch różnych rozmiarów papieru, dzięki czemu nie trzeba tak często podchodzić do urządzenia i wymieniać rolek. Oszczędność czasu oraz wygoda użytkowania to główne atuty takiego rozwiązania, poza tym ploter staje się jeszcze bardziej wydajny. A czas przy natłoku zleceń jest kwestią kluczową.

system dual feed w ploterze Canon PRO 4100

System dual feed to nie tylko możliwość stosowania różnych formatów papieru jednocześnie, ale także system nawijania wydruków na gotową do transportu rolkę.

Podczas wydruku, ploter automatycznie nawija drukowane elementy, tak że można z łatwością włożyć je do tuby transportowej. Dzięki temu wydruki zawsze będą wyglądać estetycznie.

 

 

 

Canon Accounting Manager

Darmowa aplikacja Accounting Manager pozwala na śledzenie kosztu pojedynczych wydruków oraz zużycie materiałów.

Aplikacja jest możliwa do pobrania pod tym adresem.

 

 

Plan Łatwego Serwisu Canon imagePROGRAFEasy Service Plan dla Canon PRO 4100

Ochrona produktów Canon to najwyższej klasy pomoc techniczna w obszarach od instalacji do naprawy i konserwacji sprzętu.

 • 3 lub 5-letnia usługa serwisu na miejscu następnego dnia.

W przypadku awarii lub potrzeby dodatkowej pomocy, wystarczy kontakt z punktem obsługi klienta w Canon. Jeżeli zdalna pomoc nie wystarczy, najpóźniej następnego dnia roboczego, zostanie wysłany wykwalifikowany technik serwisu.

Dodatkowo - dostęp do centrum pomocy technicznej.

Dla powyższego modelu, Plan Łatwego Serwisu Canon występuje w dwóch wersjach:

 • 3-letni Plan Łatwego Serwisu (nie więcej niż 14400 m2)
 • 5-letni Plan Łatwego Serwisu (nie więcej niż 19200 m2)

Szczegółowe informacje na temt Planu Łatwego Serwisu znajdują się tutaj.

 

 

Papier do plotera Canon PRO 4100

Ploter Canon PRO 4100 pozwala drukować na różnych rodzajach nośników o szerokości do 1118mm i maksymalnej średnicy rolki 17cm.

Papier do plotera Canon PRO 4000 o maksymalnej szerokości 1118mm

Ploter pozwala na wykorzystanie różnorodnych mediów o szerokim zastosowaniu, jak np. druk zdjęć na pełne gamie papierów fotograficznych, druk obrazów na płótnach, wydruki artystyczne oraz proofing'owe.

 • Papier powlekany - idealny do druku prac wymagających precyzji, stosuje się go przy druku cienkich linii, i precyzyjnych wizualizacji.
 • Papier fotograficzny - wybór odpowiedniego papieru do plotera ma bardzo duże znaczenie przy druku fotografii. Odpowiednia powierzchnia i rodzaj papieru fotograficznego potrafią mocno wpłynąć na ostateczny wygląd wydruku.
 • Papier artystyczny - przeznaczony do druku z zachowaniem intensywnej głębokości czerni oraz szerokiej gamy kolorów.
 • Papier proofing'owy - przeznaczony do wydruku materiałów proofing'owych dla innych technologii druku.
 • Folia - folie do ploterów znajdują zastosowanie przy druku aplikacji wewnętrznych (np. roll-up) i zewnętrznych.
 • Tekstylia - stosowane głównie przy druku banerów stosowanych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Nieustannie rozwijamy naszą ofertę papierów do ploterów, w związku z czym zachęcamy do sprawdzania nowości w dziale mediów do druku.

 

 

Zawartość opakowania:

Opakowanie drukarki:

 • Drukarka,
 • moduł rolek,
 • 1 głowica drukująca,
 • 1 kaseta konserwacyjna,
 • 3-calowy uchwyt tuby papieru,
 • przewód zasilający UE i Wielka Brytania,
 • 1 zestaw startowych zbiorników z atramentem,
 • podręcznik instalacji,
 • ulotka dotycząca bezpieczeństwa i środowiska standardowego,
 • oprogramowanie użytkownikana płycie CD-ROM (OSX/Windows),
 • oprogramowanie PosterArtist Lite na płycie CD-ROM,
 • arkusz produktu biobójczego EU,
 • arkusz Euroazjatyckiej Wspólnoty Gospodarczej,
 • arkusz ważnych informacji,
 • skrócona instrukcja obsługi,
 • arkusz regulacji głowic drukujących

Dołączone oprogramowanie:

 • Sterownik drukarki imagePROGRAF PRO,
 • wtyczka drukowania dla oprogramowania Office,
 • oprogramowanie Quick Utility Toolbox i PosterArtist Lite
 • Inne oprogramowanie dostępne do pobrania przez Internet.

Pliki do pobrania

Produkty powiązane