Home » Druk Biurowy » Niszczarki » HSM » SECURIO B32 » SECURIO B32 5,8mm

Niszczarka biurowa HSM SECURIO B32 5,8mm

HSM SECURIO B32 5,8mm

symbol1821111


szerokość cięcia HSM B32szerokość cięcia 310 mm
cięcie na paski HSM B32 rodzaj cięcia: paski 5,8mm 
do 27 arkuszy HSM B32do 27 arkuszy jednocześnie

Stopień bezpieczeństwa HSM B32DIN 66399: P-2/O-2/T-2/E-2


3011.04 zł brutto

(2448 netto)


Opcje niszczarek:
Ilość: KUP TERAZ LEASING

Najlepsze materiały oraz sprawdzona jakość. Niezawodny partner w dziedzinie bezpieczeństwa w miejscu pracy. Dzięki szczelinie podawczej o szerokości 310 mm ta niszczarka dokumentów bez problemu niszczy arkusze papieru w formacie DIN A3. To idealne urządzenie dla grup użytkowników złożonych od 5 do 8 osób.

Niszczarki HSM SECURIO B32 5,8mm

Niszczarka biurowa HSM SECURIO B32 5,8mm to urządzenie przystosowane do niszczenia dokumentów pod dużym obciążeniem. Silnik przystosowany do ciągłej pracy oraz wałki tnące z hartowanej stali sprawiają, że niszczarka jest bardzo trwała. Producent dodatkowo gwarantuje 3-lata bezawaryjnej pracy, a realizacja gwarancji odbywa się w miejscu instalacji sprzętu. Co więcej, bardzo trwałe wałki tnące posiadają dożywotnią gwarancję, co jest ostatecznym dowodem na wytrzymałość tej niszczarki.

Na komfort pracy niszczarki składa się kilka istotnych elementów, które wspólnie tworzą produkt zadowalający każdego pracownika w biurze. Niszczarka stworzona została tak, aby generować możliwie najmniejszy hałas podczas niszczenia papieru, dzięki czemu urządzenie postawione w bezpośrednim sąsiedztwie stanowisk pracy nie przeszkadza osobom pobocznym. Osłona bezpieczeństwa oraz zabezpieczenie szczeliny wejściowej eliminują przypadkowe wciągnięcia oraz zacięcia papieru, a wbudowana fotokomórka automatycznie włącza i wyłącza niszczarkę.
Dodatkowym atutem w kwestii obsługi urządzenia są kółka, na których można dowolnie przemieszczać niszczarkę. Wielofunkcyjny przycisk ułatwia sterowanie procesem niszczenia, a okno inspekcyjne z przodu i łatwo wymienialny worek na ścinki gwarantują, że każdy pracownik bez problemu opanuje obsługę urządzenia.

HSM SECURIO B32 to bardzo energooszczędna niszczarka biurowa, która w trakcie spoczynku zużywa jedynie 0,1 W energii. Certyfikat Blue Angel tylko podkreśla jej wkład w zrównoważony rozwój każdej firmy.

Jeżeli szukasz niszczarki, która sprosta zadaniu niszczenia dużych ilości dokumentów zapewniając jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa, a także jest cicha, energooszczędna i łatwa w obsłudze, to HSM SECURIO B32 jest odpowiednim urządzeniem dla Ciebie. Zamów już teraz!

Więcej informacji o tej pozycji znajdziesz na tej stronie.

Pliki do pobrania