Home » Druk Biurowy » Niszczarki » HSM » SECURIO B34 » SECURIO B34 5,8mm

Niszczarka biurowa HSM SECURIO B34 5,8mm

HSM SECURIO B34 5,8mm

symbol1841111


szerokość cięcia HSM B34szerokość cięcia 310 mm
cięcie na paski HSM B34rodzaj cięcia: paski5,8mm
do 32 arkuszy HSM B34do 32 arkuszy jednocześnie

Stopień bezpieczeństwa HSM B34DIN 66399: P-4/O-2/T-2/E-2


3719.52 zł brutto

(3024 netto)


Opcje niszczarek:
Ilość: KUP TERAZ LEASING

Ta najwyższej jakości niszczarka dokumentów odznacza się eleganckim wzornictwem i zapewnia bezpieczeństwo danych w otwartej przestrzeni biurowej. Dzięki mocnemu napędowi niszczy w cichy i niezawodny sposób duże ilości danych oraz może być używana przez grupy składające się z 8 osób.

Niszczarki HSM SECURIO B34 5,8mm

Niszczarka biurowa HSM SECURIO B34 5,8mm to urządzenie przystosowane do niszczenia dokumentów pod dużym obciążeniem. Silnik przystosowany do ciągłej pracy oraz wałki tnące z hartowanej stali sprawiają, że niszczarka jest bardzo trwała. Producent dodatkowo gwarantuje 3-lata bezawaryjnej pracy, a realizacja gwarancji odbywa się w miejscu instalacji sprzętu. Co więcej, bardzo trwałe wałki tnące posiadają dożywotnią gwarancję, co jest ostatecznym dowodem na wytrzymałość tej niszczarki.

Na komfort pracy niszczarki składa się kilka istotnych elementów, które wspólnie tworzą produkt zadowalający każdego pracownika w biurze. Niszczarka stworzona została tak, aby generować możliwie najmniejszy hałas podczas niszczenia papieru, dzięki czemu urządzenie postawione w bezpośrednim sąsiedztwie stanowisk pracy nie przeszkadza osobom pobocznym. Osłona bezpieczeństwa oraz zabezpieczenie szczeliny wejściowej eliminują przypadkowe wciągnięcia oraz zacięcia papieru, a wbudowana fotokomórka automatycznie włącza i wyłącza niszczarkę.
Dodatkowym atutem w kwestii obsługi urządzenia są kółka, na których można dowolnie przemieszczać niszczarkę. Wielofunkcyjny przycisk ułatwia sterowanie procesem niszczenia, a okno inspekcyjne z przodu i łatwo wymienialny worek na ścinki gwarantują, że każdy pracownik bez problemu opanuje obsługę urządzenia.

HSM SECURIO B34 to bardzo energooszczędna niszczarka biurowa, która w trakcie spoczynku zużywa jedynie 0,1 W energii. Certyfikat Blue Angel tylko podkreśla jej wkład w zrównoważony rozwój każdej firmy.

Jeżeli szukasz niszczarki, która sprosta zadaniu niszczenia dużych ilości dokumentów zapewniając jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa, a także jest cicha, energooszczędna i łatwa w obsłudze, to HSM SECURIO B34 jest odpowiednim urządzeniem dla Ciebie. Zamów już teraz!

Więcej informacji o tej pozycji znajdziesz na tej stronie.

Pliki do pobrania