Home » Druk Biurowy » Niszczarki » HSM » SECURIO C14 » SECURIO C14 3.9mm

Niszczarka biurowa HSM SECURIO C14 3,9mm

HSM SECURIO C14 3.9mm


Kompaktowa i nowoczesna niszczarka dokumentów.

szerokość cięcia HSM C14 - 225mmszerokość cięcia 225 mm
cięcie na paski HSM C14 - paski 3,9mmrodzaj cięcia: paski 3,9mm
do 12 arkuszy HSM C14do 12 arkuszy jednocześnie

Stopień bezpieczeństwa HSM C14 DIN 66399: P-5/O-1/T-1/E-1/F-2


769.37 zł brutto

(625.5 netto)

Ilość: KUP TERAZ LEASING

Zatroszcz się o swoje dane bezpośrednio przy biurku. Ta wygodna niszczarka zniszczy dokumentację firmową, wszelką korespondencję, rachunki, paragony w sposób rzetelny i bezpieczny.

Niszczarki HSM SECURIO C14 3,9mm

Niewielkich rozmiarów niszczarka dokumentów, która idealnie sprawdzi się w biurze domowym lub niewielkim, kilkuosobowym dziale. Seria niszczarek SECURIO C zapewnia bezpieczeństwo pracy dzięki specjalnej osłonie bezpieczeństwa oraz czujnikowi dotyku, które uniemożliwiają wyciągnięcie niepożądanych materiałów. Wałki tnące wykonane z hartowanej stali to pewność długiej i niezawodnej pracy niszczarki.

Konstrukcja stworzona z najwyższej jakości materiałów jest dodatkowym atutem, który wpływa na trwałość tego modelu. Na potwierdzenie wysokiej wytrzymałości niszczarek HSM SECURIO C, urządzenie objęte jest 3-letnią gwarancją producenta. Konstrukcja noży tnących wpływa nie tylko na długotrwałą eksploatację, ale także pozwala na niszczenie zszywek i spinaczy, co bardzo ułatwia pracę w biurze. Komfort użytkowania poprawia również cicha praca niszczarki, dzięki czemu można bez wahania postawić ją przy biurku. Przezroczyste okienko na obudowie niszczarki pozwala stale kontrolować poziom wypełnienia kosza, a łatwo zdejmowana górna część obudowy umożliwia proste opróżnianie zapełnionej ścinkami niszczarki. Niszczarka HSM SECURIO C posiada certyfikat Blue Angel za trwałą konstrukcję i niski poziom zużycia energii, co wynika z braku pobierania energii w trybie czuwania.

Więcej informacji o tej pozycji znajdziesz na tej stronie.

Pliki do pobrania