Funkcjonalność urządzeń

Plan Łatwego Serwisu Canon

Plan Łatwego Serwisu Canon

Ochrona produktów Canon to najwyższej klasy pomoc techniczna w obszarach od instalacji do naprawy i konserwacji sprzętu.

3 lub 5-letnia usługa serwisu na miejscu następnego dnia.

W przypadku awarii lub potrzeby dodatkowej pomocy, wystarczy kontakt z punktem obsługi klienta w Canon. Jeżeli zdalna pomoc nie wystarczy, najpóźniej następnego dnia roboczego, zostanie wysłany wykwalifikowany technik serwisu.

Dodatkowo - dostęp do centrum pomocy technicznej.


więcej>>

Drukowanie mobilne

Drukowanie mobilne

To bezpłatna aplikacja do obsługi laserowych drukarek lub urządzeń wielofunkcyjnych firmy Canon , która pozwala łatwo drukować obrazy, pliki PDF, pliki pakietu Microsoft Office*¹, strony internetowe itd. z urządzeń z systemem Android, takich jak smartfony lub tablety.


więcej>>

Drukowanie w chmurze

Drukowanie w chmurze

Zaawansowane funkcje szybkiego skanowania dostępne w urządzeniach CANON oferują firmom wiele korzyści. Warto zacząć skanować dokumenty i udostępniać je cyfrowo. Można je też przechowywać w wygodnym, elektronicznym archiwum. Poza możliwością bezproblemowego integrowania skanowania z komputerem i urządzeniami mobilnymi dokumenty można również skanować w urządzeniach CANON bezpośrednio do adresów e-mail, folderów sieciowych i kluczy USB. Zapewnia to maksymalną elastyczność pracy. Chcesz udostępniać zeskanowane dokumenty w chmurze? Narzędzie MF Scan Utility i aplikacja Canon PRINT Business bezproblemowo łączą się z usługami drukowania i przechowywania danych w chmurze, dlatego można udostępniać i drukować ważne dokumenty z dowolnego miejsca.


Druk podążający

Druk podążający

Użytkownicy mogą drukować dokumenty na drukarce sieciowej najlepiej spełniającej ich potrzeby. Mogą też wybrać najbliższą drukarkę i odebrać wydruki.
Użytkownicy drukują dokumenty i przechodzą do drukarki w celu uwierzytelnienia i odebrania wydrukowanych kopii. Dzięki temu, odbierają swoje dokumenty przy urządzeniu, które aktualnie jest przy nich.


Druk poufny

Rozwiązanie to pozwala użytkownikowi przesłać poufne dokumenty do dowolnej drukarki sieciowej i wydrukować je dopiero, gdy użytkownik zjawi się, by odebrać gotowe wydruki. Może być to drukarka na innym piętrze, w innym budynku, mieście, a nawet kraju.  Dzięki temu każdy może wybrać czas i miejsce drukowania, mając pewność, że dokumenty pozostaną bezpieczne. 


Zarządzanie infrastrukturą drukarek

Zarządzanie dużą flotą urządzeń może szybko stać się ciężarem dla działów zarządzania infrastrukturą lub działów IT. Brak reakcji w odpowiednim czasie na problemy takie, jak niski poziom tonera lub brak papieru mogą spowodować spadek wydajności całego biura. Co więcej, ręczna aktualizacja ustawień urządzeń, aplikacji, oprogramowania sprzętowego lub książek adresowych w przypadku dużej floty może wymagać wielu dni pracy.


więcej>>

Zdalna diagnostyka i monitorowanie urządzeń

Zdalna diagnostyka i monitorowanie urządzeń

Oprogramowanie eMaintenance zapewnia Ci czas potrzebny na skupienie się na pilnych sprawach, gdyż automatyzuje wiele czasochłonnych zadań koniecznych do zarządzania urządzeniami sieciowymi firmy Canon.

  • Zmniejszenie kosztów zarządzania za pomocą automatycznych odczytów liczników i komunikatów
  • Oszczędność czasu dzięki zdalnej diagnostyce
  • Automatyzacja zamawiania materiałów eksploatacyjnych maksymalizuje czas pracy urządzeń
  • Profile wykorzystania urządzeń wpływają na wdrażanie
  • Zaprojektowane z myślą o urządzeniach wielofunkcyjnych firmy Canon

 
Teraz możesz zajmować się swoimi urządzeniami firmy Canon w dużo bardziej efektywny sposób. Oprogramowanie eMaintenance automatyzuje wiele czasochłonnych zadań koniecznych do zarządzania urządzeniami sieciowymi firmy Canon. Tym samym zapewnia Ci czas potrzebny na skupienie się na pilnych sprawach.


więcej>>

Kontrola kosztów wydruków - UniFLOW Online Express

Kontrola kosztów wydruków - UniFLOW Online Express

UniFLOW Online Express jest wyjątkową chmurową aplikacją do uwierzytelniania użytkowników urządzeń imageRUNNER ADVANCE, zapewniającą zwiększone bezpieczeństwo oraz kontrolę urządzeń drukujących w przedsiębiorstwie bez ograniczania swobody ich użycia oraz efektywności pracy. Nie wymaga ono inwestycji w dodatkowe serwery i charakteryzuje się prostym procesem konfigurowania, co zapewnia maksymalne korzyści przy minimalnym nakładzie pracy.


więcej>>

Uniflow

Uniflow

UniFLOW, zintegrowane rozwiązanie z zakresu zarządzania drukiem i skanowaniem firmy Canon, jest teraz dostępne z dodatkowymi funkcjami dla pracowników mobilnych i gości, którzy mogą drukować z poziomu swoich urządzeń przenośnych. Dzięki temu rozwiązanie uniFLOW staje się jeszcze bardziej atrakcyjne dla firm poszukujących elastycznego i skalowalnego sposobu skutecznego zarządzania drukowaniem i skanowaniem w sposób bezpieczny i ekonomiczny.


więcej>>

Printoscope Cost Control

Printoscope Cost Control

W każdym przedsiębiorstwie wykonywanych jest wiele wydruków. Część z nich jest nadmiarowa. Są to zarówno dokumenty, które wystarczyłoby, aby istniały w wersji elektronicznej, jak również wydruki będące nadużyciami ze strony pracowników. Już sam fakt, że pracownicy wiedzą, iż są kontrolowani powoduje ograniczenie ilości wydruków o około 30%.


więcej>>

Printoscope Terminal Server

Moduł służy do autoryzowanego dostępu do sieciowych urządzeń drukujących i kopiujących. W skład modułu wchodzi oprogramowanie zarządzające kolejkami drukowania i konfiguracją dostępu oraz urządzenia umieszczone przy drukarkach zwane Printoscope Terminalami lub oprogramowanie wbudowane w maszynę. Zadaniem modułu jest odbieranie wydruków od użytkowników i przechowywanie ich w celu późniejszego wydruku oraz monitoring ilości wykonywanych kopii. Terminal lub oprogramowanie w w urządzeniu MFD w połączeniu ze swoim serwerem odpowiadają za autoryzację użytkowników za pomocą kodów PIN lub kart zbliżeniowych/magnetycznych, ochronę wydruków przed osobami nieupoważnionymi oraz realizację funkcji follow-me-printing.


więcej>>

Printoscope Printouts Repository

Printoscope Printouts Repository to zaawansowane rozwiązanie służące do podglądu zawartości wydruków wykonywanych przez sieciowe i lokalne urządzenia drukujące. Wydruki przechowywane są w systemie przez określony czas. Program pozwala na archiwizowanie i komisyjne przeglądanie drukowanych treści.


więcej>>

Printoscope PrePaid

Printoscope Printouts Repository to zaawansowane rozwiązanie służące do podglądu zawartości wydruków wykonywanych przez sieciowe i lokalne urządzenia drukujące. Wydruki przechowywane są w systemie przez określony czas. Program pozwala na archiwizowanie i komisyjne przeglądanie drukowanych treści.


więcej>>