Funkcjonalność

Druk podążający

Druk podążający

Kiedy w firmie znajduje się duża ilość urządzeń drukujących, druk podążający jest odpowiedzią na potrzeby związane z wygodnym i bezpiecznym drukowaniem dokumentacji. Dzięki niemu możesz wypuścić wydruk z komputera, następnie podejść do dowolnej kserokopiarki, zalogować się i wydrukować zleconą na komputerze dokumentację.

Pierwszym atutem takiego rozwiązania jest wygoda druku, można wydrukować dokument na dowolnym urządzeniu w firmie. Unikasz wtedy konieczności przenoszeniago ze sobą przez całą firmę.

Dodatkowo, drukowane dokumenty są o wiele bezpieczniejsze. Kiedy do kserokopiarki trzeba przejść na korytarz lub do drugiego pomieszczenia, łatwo zapomnieć o drukowanej wcześniej dokumentacji. Prze to może ona wpaść w niepowołane ręce. Druk podążający sprawia, że zawsze jesteś obecny przy urządzeniu, które drukuje Twoje prace.

Użytkownicy mogą drukować dokumenty na drukarce sieciowej najlepiej spełniającej ich potrzeby. Mogą też wybrać najbliższą drukarkę i odebrać wydruki.
Użytkownicy drukują dokumenty i przechodzą do drukarki w celu uwierzytelnienia i odebrania wydrukowanych kopii. Dzięki temu, odbierają swoje dokumenty przy urządzeniu, które aktualnie jest przy nich.