Funkcjonalność

Druk podążający

Druk podążający

Kiedy w firmie znajduje się duża ilość urządzeń drukujących, druk podążający jest odpowiedzią na potrzeby związane z wygodnym i bezpiecznym drukowaniem dokumentacji.

Dzięki niemu wydruki wyjdą z urządzenia dopiero po zalogowaniu się na nim za pomocą karty zbliżeniowej lub danych do logowania, jak na przykład kod pin. Ta funkcja druku podążającego ma znaczenie w zakresie bezpieczeństwa wydruków. Kiedy do kserokopiarki trzeba przejść na korytarz lub do drugiego pomieszczenia, łatwo zapomnieć o drukowanej wcześniej dokumentacji. Przez to może ona wpaść w niepowołane ręce. Druk podążający sprawia, że zawsze jesteś obecny przy urządzeniu, które drukuje Twoje prace.

Druk podążający

Zasadniczym zamysłem wydruku podążającego jest możliwość drukowania na dowolnym urządzeniu w firmie. Oznacza to, że po wypuszczeniu wydruku z komputera, można zalogować się na dowolnej kserokopiarce lub drukarce i to z niej odebrać dokumenty. Dzięki temu nie trzeba nosić wydruków ze sobą, można wydrukować je w dowolnym miejscu.

Dodatkowo użytkownicy mogą drukować dokumenty na drukarce sieciowej najlepiej spełniającej ich potrzeby. A nawet dopasować koszty lub jakość wydruków, dobierając odpowiednie urządzenie pod względem tych parametrów. Mogą też wybrać najbliższą drukarkę i odebrać wydruki tuż obok swojego stanowiska.

ROZWIĄZANIA OFERUJĄCE WYDRUK PODĄŻAJĄCY

  • Bezpieczeństwo wydruków.
  • Elastyczny workflow.
  • Optymalizacja druku.
  • Wsparcie codziennych zadań.
  • Łatwe zarządzanie.
  • Uprawnienia dostępu.

Wydruk podążający to wiele zalet w kontekście codziennych zadań wykonywanych w biurze. To nie tylko bezpieczeństwo drukowanych dokumentów, ale usprawnienie całego firmowego workflow.

Wróć do listy