Wynajem drukarek lub kserokopiarek, to popularny sposób nabycia urządzeń biurowych bez konieczności ponoszenia wysokich inwestycji finansowych. Indywidualne podejście oraz szeroka gama urządzeń to cechy, dzięki którym ten sposób dostarczania rozwiązań biurowych, stał się naszą specjalnością i idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Czego oczekiwać decydując się na wynajem drukarek lub kserokopiarek?

Wynajem kserokopiarek

W ramach umowy wynajmu zapewniamy całkowity serwis urządzenia oraz gwarantujemy płynność pracy sprzętu. Po Twojej stronie leży jedynie papier do urządzenia, a wszystkie czynności związane z konserwacją i obsługą sprzętu wykonuje nasz serwisant. Zapewniamy tym samym:

Wsparcie w doborze odpowiedniego sprzętu

 • Często zadawanym pytaniem jest: jaką drukarkę lub kserokopiarkę wybrać do użytku osobistego, małego biura, dużego biura, czy dla średniej lub dużej grupy roboczej.  Pomożemy w określeniu potrzeb i wyborze urządzenia, które spełni Twoje oczekiwania.
  W ramach każdej oferty istnieje możliwość doboru różnorodnych opcjonalnych funkcji zwiększających możliwości sprzętu.

Dostawę, instalację, konfigurację urządzeń oraz szkolenie przez technika serwisu

Dostawy materiałów eksploatacyjnych

 • Tonery do drukarek i ich wyszukiwanie nie będzie stanowiło problemu, dostarczamy materiały, które zapewniają bardzo wysokiej jakości standard druku.
 • Ponadto dostarczamy i wymieniamy wszelkie elementy urządzenia, które wraz z użytkowaniem ulegają zużyciu.

Stałe i niskie opłaty w trakcie trwania umowy

Elastyczne warunki wynajmu – Zawsze proponujemy kilka opcji wynajmu urządzenia. Jesteśmy też otwarci na propozycje dotyczące indywidualnych kalkulacji.

Jakie urządzenia wynajmujemy?

Dzierżawa ksero

W naszej ofercie  urządzenia spełniające potrzeby na każdym poziomie wydajności. Wynajmujemy drukarki przeznaczone do pracy osobistej lub dla jednego stanowiska, a także dzierżawimy kserokopiarki wykorzystywane w biurach, działach firm, czy departamentach.

Co więcej, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dzierżawie drukarek i kserokopiarek do miejsc jak:

 • biura rachunkowe
 • kancelarie prawne
 • placówki medyczne
 • szkoły, przedszkola i uczelnie wyższe
 • oraz wiele innych

Ile kosztuje wynajem kserokopiarki lub drukarki?

Dzierżawa drukarek w Robican

Podchodzimy indywidualnie do każdej przygotowywanej przez nas wyceny wynajmu urządzeń. Dobór odpowiedniego urządzenia pod względem jego możliwości oraz dopasowanie go do Twoich potrzeb to kluczowe kwestie, na które zwracamy uwagę, sugerując model urządzenia.

Koszty wynajmu kserokopiarki czy drukarki zależne są od rodzaju i modelu urządzenia, a także indywidualnych potrzeb biura, w którym urządzenie ma być zainstalowane. Co więcej, w ramach dzierżawy urządzeń proponujemy liczne wyposażenie dodatkowe, które wzbogaca podstawową funkcjonalność sprzętu.

Na cenę wynajmu mają również wpływ parametry związane z długością kontraktu i ilością wykonywanych przez użytkowników kopii / wydruków.

Wynajem drukarek

Dzierżawa drukarek

w pakiecie wszystkie korzyści wynajmu

wydruki czarno-białe od 3,5 gr netto

Dzierżawa urządzeń drukujących

Dzierżawa urządzeń drukujących

w pakiecie wszystkie korzyści wynajmu

wydruki czarno-białe od 2,8 gr netto

wydruki kolorowe od 19 gr netto

Wynajem kserokopiarek

Dzierżawa kserokopiarek

w pakiecie wszystkie korzyści wynajmu

wydruki czarno-białe od 2,5 gr netto

wydruki kolorowe od 18 gr netto

Obsługa wynajmu drukarek i kserokopiarek?

Aby maksymalnie ułatwić współpracę z urządzeniem, podłączamy Twój sprzęt do aplikacji, która automatycznie informuje nas o stanie drukarki. Dzięki temu na bieżąco jesteśmy informowani o zużytym tonerze i możemy go dostarczyć na czas, dodatkowo nie ma konieczności podawania nam stanu licznika w celach rozliczeniowych, ponieważ urządzenie samo nam o prześle.

Dzięki temu Twoje urządzenie zapewni płynną pracę bez dodatkowego angażowania osób w biurze.

Wynajem Kserokopiarki

ZAPYTAJ O INDYWIDUALNĄ OFERTĘ

  Zgadzam się na kontakt w celach przedstawienia oferty handlowej firmy Robican s.c.