Leasing


Od wielu lat współpracujemy z firmą GRENKE Leasing w ramach finansowania zakupu sprzętu IT.

GRENKE to ekspert w dziedzinie leasingu sprzętu IT, który dzięki międzynarodowemu doświadczeniu oferujemy produkty dopasowane do potrzeb Klientów.

Zobacz, jakie zalety ma leasing GRENKE:

1. Minimum formalności – liczbę wymaganych dokumentów ogranicza do minimum. Wystarczy wniosek, dokumenty tożsamości osób reprezentujących firmę oraz dokument rejestrowy.
2. Indywidualna obsługa i wsparcie na każdym etapie – GRENKE to ekspert w dziedzinie leasingu IT, dzięki czemu możesz liczyć na pomoc, doradztwo i najwyższą jakość obsługi.
3. Korzyści podatkowe – raty leasingowe w całości zaliczane są do kosztów uzyskania przychodu, dzięki temu leasing wpływa na obniżenie podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym.

4, Brak amortyzacji urządzeń - Urządzenia nie muszą być amortyzowane dłużej niż są efektywnie wykorzystywane.
5. Ochrona kapitału firmy – leasing, w odróżnieniu od zakupu, nie narusza zdolności kredytowej, nie obciąża bilansu i tym samym nie pogarsza kondycji firmy. Przeciwnie – korzystanie z nowej technologii za pomocą leasingu jednocześnie poprawia wypłacalność firmy, wynik w bilansie oraz rating.
6. Dostęp do najnowszych technologii – leasing zapewnia stały dostęp do innowacyjnych rozwiązań. Firma nie zamraża kapitału, ale zarabia korzystając ze sprzętu, płacąc tylko miesięczne lub kwartalne raty. W efekcie osiąga to, na czym nam zależy – rozwój!
7. Większe możliwości inwestycyjne – wybór leasingu to brak konieczności zamrażania kapitału, a co za tym idzie firma może sobie pozwolić na kolejne inwestycje. Jest to szczególnie ważne w wypadku sprzętu IT, który często podlega wymianie i stale wymaga uaktualniania. Dogodne raty leasingu GRENKE pozwalają korzystać z najnowocześniejszego sprzętu zawsze, gdy jest potrzebny.

Więcej informacji na stronie GRENKE:  www.grenkeleasing.pl

 logo_grenke_leasing