Home » Druk Biurowy » Czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne » imageRUNNER 2530i (darmowa wysyłka) | Canon Silver Partner

Canon imageRUNNER 2530i imageRUNNER 2530i (darmowa wysyłka) | Canon Silver Partner imageRUNNER 2530i (darmowa wysyłka) | Canon Silver Partner imageRUNNER 2530i (darmowa wysyłka) | Canon Silver Partner

Canon imageRUNNER 2530i (darmowa wysyłka) | Canon Silver Partner

format A3, czarno-biala,


Idealnie nadaje się do obciążonych pracą, małych i średnich grup roboczych.

szybkosc_druku_iR2530i30 strony A4 / minutę - Szybkie drukowanie
funkcje_iR2530idruk / skan / kopia
pojemność_iR2530i250 arkuszy - Maksymalna pojemność 2000 arkuszy
do_średniego_biura_iR2530ido średniego biura

 dodatkowe_funkcje_iR2530ibezpieczne drukowanie

 


8843.70 zł brutto

(7190 netto)


Dwustronny podajnik dokumentów:

Podstawa pod urządzenie:

Czy korzystne cenowo urządzenie musi oznaczać, że nie będzie wydajne? Dzięki odpowiednim komponentom model iR2530i jest obowiązkową pozycją, która powinna się znaleźć w każdym biurze. Umożliwia nie tylko niedrogie wydruki, ale także pozwala na oszczędność czasu zarówno przedsiębiorcy, jak i jego pracownikom.

Cena Promocyjna, dostępność ograniczona!

iR2530i 30 stron na minutę, kup w RobicanZwiększona wydajność 30 stron A4 na minutę  

Korzyści płynące z korzystania z urządzenia to szybkie i funkcjonalne wykonywanie kopiowania, skanowania i faksowania. Możemy drukować z prędkością 30 stron na minutę, a podajniki na papier pomieszczą aż do 2300 arkuszy.

 

Łatwość obsługi

Cechuje je kolorowy panel dotykowy za pomocą którego możemy zaprogramować proces drukowania czy też skanowania dokumentów. Obsługa jest naprawdę prosta, panel dostosowany został nawet do najmniej zaawansowanych użytkowników. Warto podkreślić, że dzięki rozbudowanym opcjom konfiguracji zarówno wydruku, jak i skanowania dokumentów możemy wybierać spośród wielu możliwości. Można zaprogramować urządzenie tak, żeby drukowało kilka dokumentów na jednej stronie, co pozwala na oszczędność czasu. Dużym plusem jest to, że dokumenty są skanowane w kolorze i można je bezpośrednio przesłać dalej.

Skanować możemy nie tylko do komputera, ale także do pamięci USB. W urządzeniu umieszczono gniazdo pamięci USB o standardzie 2.0. Przydatną opcją jest powiększanie dokumentów bez straty na ich jakości.

 

Bezpieczeństwo

Przydatną opcją jest powiększanie dokumentów bez straty na ich jakości. Nowością jest zabezpieczenie w urządzeniach przed niepowołaną osobą. Aby odblokować urządzenie wystarczy podać kod PIN, który umożliwi dostęp do przechowywanych dokumentów.

 

Zarządzanie i sieć

Cechuje je integracja z siecią. Co to znaczy? Można wszystkie urządzenia podpiąć do sieci komputerowej, gdzie będzie się integrować nie tylko z pozostałymi urządzeniami, ale także przy podłączeniu konsoli iWMC jest możliwe zarządzanie i monitorowanie pracy całej floty.

 

Ochrona środowiska

Dzięki certyfikatowi Energy Star mamy wpływ na środowisko naturalne. Urządzenie pobiera tylko 1,5W w trybie uśpienia energii co czyni je ekologicznym.

 

Wyposażenie opcjonalne

Urządzenie pozwala na wzbogacenie podastawowej funkcjonalności licznymi opcjami:

Moduły wysyłania:

 • i-SEND - (standard) Opcja umożliwiająca wysyłanie skanowanych dokumentów na adres e-mail oraz bezpośrednio do komputera.

Moduły kopiowania / skanowania:

 • DADF-AV1 - (standard) Podajnik oryginałów, umożliwiający automatyczne skanowanie wielostronnicowych dokumentów.
  • Umożliwia skanowanie 100 dwustronnych arkuszy. 

Moduły podawania papieru:

 • Podstawa - Podstawa z kółkami umożliwiająca ustawienie urządzenia na optymalnej wysokości. Nie zwiększa pojemności podajników papieru, posiada szafkę.
 • Podstawa drewniana - Podstawa z kółkami umożliwiająca ustawienie na optymalnej wysokości. Nie zwiększa pojemności podajników papieru, posiada szafkę.
 • Kaseta podawania papieru - (do modelu iR2520) dodatkowa kaseta na papier o pojemności 550 arkuszy.
 • Moduł podajnika kasetowego AE1 - Podstawa pod urządzenie z dodatkowymi dwoma kaserami na papier. Kazda z kaset o pojemności 550 arkuszy przyspieszy pracę w biurze lub zwiększy możliwość zastosowania różnych formatów papieru.
 • Envelope Feeder Attachment-D1 - Moduł wspomagający podawanie kopert.

Moduły wyjściowe: 

 • Moduł wewnętrzny wykańczania B1 - Moduł pozwalający na sortowanie wielostronnicowych dokumentów oraz zszywanie podwójne lub w rogu.

 Opcje zabezpieczeń:

 • Czytnik kart Canon F1 - Czytnik kart zbliżeniowych, umożliwiający dostęp do urządzenia za pomocą karty.

Opcje faksu:

 • Karta faksu Super G3 AG1 - Umożliwia wysyłanie i odbieranie faksów na urządzeniu.

Materiały eksploatacyjne:

 • Toner czarny o wydajności 14600 stron

 

Więcej informacji o tej pozycji znajdziesz na tej stronie.

Produkty powiązane