Home » Produkty » Urządzenia wielkoformatowe » iPF-670 + zestawy promocyjne (darmowa wysyłka)

iPF-670 + zestawy promocyjne (darmowa wysyłka) iPF-670 + zestawy promocyjne (darmowa wysyłka) iPF-670 + zestawy promocyjne (darmowa wysyłka) iPF-670 + zestawy promocyjne (darmowa wysyłka)

Canon iPF-670 + zestawy promocyjne (darmowa wysyłka)

24" (610 mm), Do zastosowań CAD/GIS,


Doskonały model klasy podstawowej dla firm dysponujących ograniczoną przestrzenią.

Szerokość zadruku iPF67024 cale szerokości zadruku - Format A1
szybkość druku iPF670wydruk A1 w 28 sekund - w trybie szybkim
wielkość kropli iPF670kropla wielkości 4pl - bardzo duża precyzja druku
system druku IPF6705 kolorów - dokładne odwzorowanie barw

 zastosowanie iPF670do zastosowań CAD/GIS

 


3819.15 zł brutto

(3105 netto)


Zestawy promocyjne:

Często zadajemy sobie pytanie jakie urządzenie sprawdzi się w druku wielkoformatowym oraz zapewni jak najlepszej jakości wydruki. Plotery CAD/GIS z powodzeniem są wykorzystywane nie tylko przez różnego rodzaju biura projektowe, ale także przez agencje reklamowe. Nigdy wcześniej ekonomika i jakość nie szła tak dobrze w parze jak teraz.

OGRANICZONA DOSTĘPNOŚĆ!

 

 

 

 

 

Wydajny i łatwy w obsłudze ploter drukujący

Canon iPF670 ploter drukującyDrukarkę wielkoformatową Canon iPF-670 cechuje duża wydajność. W formacie A1 urządzenie robi wydruki w czasie 28 sekund.

Ciągłą pracę urządzenia gwarantuje możliwość wymiany tuszy w trakcie drukowania. Bez strat na czasie i jakości wydruków!

Wygodna funkcja, która pozwala na przeciąganie skrótów plików i automatyczne ich drukowanie, przyspiesza pracę w biurze.

Możliwość oznaczania rolek papieru, za pomocą pozostałej na nich ilości nośnika usprawnia drukowanie na różnych formatach.

Jest to dobra opcja dla osób, które wciąż mają na mało czasu na drukowanie nie tylko dokumentów, ale także całych schematów.

 

 

Precyzyjny ploter A1

 

Ploter Canon iPF670
Model IPF-670 oferuje niezwykłą dokładność w kwestii wydruków ważnych planów architektonicznych, czy projektów. Cechuje go wydruk ostrych i cienkich linii.

Druk nie tylko w odcieniach szarości, ale także w kolorze. Pięciokolorowy system atramentów LUCIA sprawia, że wydruki zyskują żywe kolory.

Urządzenie posiada szeroką paletę barw. Oznacza to, że na plakatach i zdjęciach zobaczymy żywe kolory. Jakość czerwieni jest niemal idealna. Jest to naprawdę ważne nie tylko w druku projektów, ale także przy obsłudze grafik.

 

 

 

Kompatybilny i funkcjonalny

Ploter A1 Canon iPF670

Warto także wspomnieć o pracy w chmurze. Dzięki specjalnej usłudze wszystkie najpotrzebniejsze dokumenty przechowywane są w jednym miejscu. Drukować można nawet za pomocą urządzenia przenośnego.

Za pomocą dołączonego oprogramowania urządzenie współpracuje chociażby z oprogramowaniem AutoCad.

Wtyczka do Microsoft Office, która daje dostęp do drukowania z plików z Worda czy Excela

Do modelu IPF-670 dołączone jest również oprogramowanie Drirect Print & Share, umożliwiające druk z urządzeń mobilnych.

 

 

 

 

 

Dlaczego warto kupić ploter Canon?

 • 540 ml atramentu w pakiecie startowym, to bardzo duża ilość względem innych urządzeń na rynku.

 • Głowica drukująca, której konstrukcja pozwala na kompensację zatkanych dysz. Dzięki temu głowica jest bardzo trwała i pozwala na długi okres eksploatacji.

 • Ploter pozwala na bardzo dużą szybkość przetwarzania plików i wydruku.

 • Atrament w przeliczeniu na 1 ml jest bardzo tani!


 

 
 
 

Canon iPF670 ze skanerem L24eOpcjonalny skaner A1 L24e

Jedną z korzyści zakupu tego urządzenia jest skanowanie i kopiowanie dokumentów wielkoformatowych. Nie musimy bezpośrednio robić wydruku ze stanowiska roboczego, ale jest to możliwe z poziomu urządzenia za pomocą funkcji scan-to-copy. Skanowanie działa także w przypadku pamięci USB, gdzie nie ma konieczności zgrywania plików na komputer. Interfejs cechuje łatwa obsługa, która nie sprawi problemu nawet najmniej zaawansowanemu użytkownikowi.

Urządzenie zajmuje mało miejsca dzięki kompaktowej konstrukcji. Czas szybkiego skanowania wynosi nawet do 3 sekund. Urządzenie można z powodzeniem używać bez konieczności interakcji z komputerem. Praca została ułatwiona praktycznie na każdym etapie. Skaner możemy skonfigurować w łatwy sposób na panelu sterowania. Obsługa nie stanowi większego problemu. Wydajne kopiowanie i skanowanie stało się rzeczywistością. Skaner posiada technologię SingleSensor z systemem świetlnym LED, który precyzyjnie skanuje dokumenty. Skanowanie i kopiowanie możliwe jest dzięki jednej prostej operacji. Pozwala to na oszczędność czasu na wykonywanie dodatkowych kopii.

Model iPF-670 ze skanerem L24 idealnie nada się do małych biur i grup roboczych. Idealnie sprawdzi się w biurach projektowych. Takie rozwiązanie z pewnością stanie się przydatne w przypadku każdego, większego projektu biurowego. Możliwe jest także zapisywanie odpowiednio do formatu USB. Teraz nawet środowisku projektowym znajdzie się urządzenie, które będzie spełniało wszystkie wymagania.

 
 

 

Zestawy promocyjne

 • Ploter Canon iPF670 + podstawa do plotera + skaner L24e + kolorowa kopiarka laserowa MF635Cx w cenie 10999 zł + vat
   
 • Ploter Canon iPF670 + podstawa do plotera + skaner L24e + 2-letnia gwarancja (nie więcej niż 7200 A0) w cenie 10999 zł + vat
   
 • Ploter Canon iPF670 + podstawa do plotera + skaner L24e + dodatkowy zestaw tuszy 6 x 130ml w cenie 10999 zł + vat
   
 • Ploter Canon iPF670 + podstawa do plotera + skaner L24e w cenie 9949 zł + vat

od 9949 zł netto

 

Produkty powiązane