Home » Produkty » Druk Biurowy » Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne » i-SENSYS MF-732Cdw | Canon Silver Partner

i-SENSYS <b>MF-732Cdw</b> <small>| Canon Silver Partner</small>

Canon i-SENSYS MF-732Cdw | Canon Silver Partner

format A4, kolorowa,


Zaprojektowane z myślą o małych firmach.

szybkosc_druku_MF732Cdw27 stron A4 / minutę
funkcje_MF732Cdwdruk / skan / kopia
pojemność_MF732Cdw300 arkuszy - Maksymalna pojemność 850 arkuszy
 wysyłanie_MF732Cdwpulpit / e-mail / SMB / USB - Zaawansowane wysyłanie z OCR

 przeznaczenie_MF732Cdwdo małego biura

 


1699.00 zł brutto

(1381.3 netto)

Jakie urządzenie sprawdzi się w firmie, biurze lub gabinecie? Takie, które charakteryzuje się niezawodnością i szeroką gamą zastosowań. Szybkie drukowanie i skanowanie dokumentów nie będzie żadnym wyzwaniem.

MF732 27 stron na minutęPodstawowa wydajność 27 stron A4 na minutę  

 

Canon MF732Cdw jest urządzeniem, które z powodzeniem jest stosowane przez ludzi, którzy prowadzą swoją firmę. Wynika to z funkcjonalności jaka mieści się w kompaktowej obudowie oraz możliwości komunikacji za pomocą łącza Ethernet, czy też Wi-Fi. Posiada również wsparcie dla urządzeń mobilnych, co usprawnia pracę.

 

Kompaktowa drukarka wielofunkcyjna

Chociaż maksymalnym rozmiarem papieru, który możemy umieścić w urządzeniu wielofunkcyjnym jest A4, to w niczym nie przeszkadza. Większość faktur i umów jest dokładnie w tym rozmiarze, co czyni urządzenie dostosowanym pod rozwiązania biznesowe. Warto zwrócić uwagę na kasetę na papier, która mieści aż 250 arkuszy.

 

Jakość i wydajność

Zarówno rozdzielczość druku jak i skanowania wynosi niezmienne 600x600 dpi. W każdym urządzeniu tej serii znajdziemy panel dotykowy, który usprawni obsługę urządzenia. Każe z nich posiada obsługę druku z chmury, która umożliwia drukowanie bez konieczności ściągania dokumentu na dysk.

 

Bezpieczeństwo i monitoring

Urządzenie uniemożliwia drukowanie poufnych dokumentów, do których tylko dany pracownik ma dostęp. To idealne rozwiązanie do ochrony przed niepowołanym dostępem do informacji. W tym przypadku wykorzystywany jest kod PIN, który należy wpisać na wyświetlaczu, przed wydrukowaniem dokumentu.

  • Sprzęt pozwala także na monitorowanie pracy i kosztu zużycia papieru.
 

Odpowiednie do wielu zadań

Jest to typ urządzenia, które w pewnością powinno się znaleźć w biurze każdego przedsiębiorcy. Dostosowane jest idealnie do małej firmy, biura, gabinetu, czy małej grupy roboczej. Dzięki niemu praca staje się dużo łatwiejsza.

 

Opcjonalne wyposażenie

Dodatkowo istnieje możliwość rozszerzenia możliwości urządzenia o następujące opcjonalne wyposażenie:

  • Moduł podajnika kasetowego AF1 - Jest to dodatkowa kaseta na papier do urządzenia, umożliwia rozszerzenie pojemności papieru o 550 arkuszy.

 

 

 

Więcej informacji o tej pozycji znajdziesz na tej stronie.

Pliki do pobrania

Produkty powiązane