Home » Produkty » Druk Biurowy » Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne » i-SENSYS MF-734Cdw | Canon Silver Partner

i-SENSYS <b>MF-734Cdw</b> <small>| Canon Silver Partner</small> i-SENSYS <b>MF-734Cdw</b> <small>| Canon Silver Partner</small> i-SENSYS <b>MF-734Cdw</b> <small>| Canon Silver Partner</small> i-SENSYS <b>MF-734Cdw</b> <small>| Canon Silver Partner</small> i-SENSYS <b>MF-734Cdw</b> <small>| Canon Silver Partner</small> i-SENSYS <b>MF-734Cdw</b> <small>| Canon Silver Partner</small> i-SENSYS <b>MF-734Cdw</b> <small>| Canon Silver Partner</small>

Canon i-SENSYS MF-734Cdw | Canon Silver Partner

format A4, kolorowa,


Uniwersalne rozwiązanie dla małych i średnich firm.

szybkosc_druku_MF734Cdw27 stron A4 / minutę - Szybkie drukowanie
funkcje_MF734Cdwdruk / skan / kopia / fax
pojemność_MF734Cdw300 arkuszy - Maksymalna pojemność 850 arkuszy
 wysyłanie_MF734Cdwpulpit / e-mail / SMB / USB - Zaawansowane wysyłanie z OCR

 przeznaczenie_MF734Cdwdo małego biura

 dodatkowe_MF734CdwAdobe PostScript


1999.99 zł brutto

(1626.01 netto)


Dodatkowa kaseta na papier:

Jakie urządzenie sprawdzi się w firmie, biurze lub gabinecie? Takie, które charakteryzuje się niezawodnością i szeroką gamą zastosowań. Szybkie drukowanie i skanowanie dokumentów nie będzie żadnym wyzwaniem. Dodatkowe atuty tej drukarki wielofunkcyjnej to szybki skaner oraz funkcja faksu.

MF734 27 stron na minutęPodstawowa wydajność 27 stron A4 na minutę wynajmij MF734Cdw w RobicanW ofercie wynajmu

Canon MF734Cdw jest drukarką wielofunkcyjną, która z powodzeniem jest stosowana przez ludzi, którzy prowadzą swoją firmę. Wynika to z funkcjonalności jaka mieści się w kompaktowej obudowie oraz możliwości komunikacji za pomocą łącza Ethernet, czy też Wi-Fi. Posiada również wsparcie dla urządzeń mobilnych, co usprawnia pracę. Dodatkowym atutem jest wbudowana karta faksu, która sprawia, że jest to kompleksowa drukarka biurowa.

 

Kompaktowa drukarka biznesowa

Chociaż maksymalnym rozmiarem papieru, który możemy umieścić w urządzeniu wielofunkcyjnym jest A4, to w niczym nie przeszkadza. Większość faktur i umów jest dokładnie w tym rozmiarze, co czyni urządzenie dostosowanym pod rozwiązania biznesowe. Warto zwrócić uwagę na kasetę na papier, która mieści aż 250 arkuszy oraz bardzo szybki jednoprzebiegowy podajnik dokumentów, który znacznie przyspieszy skanowanie.

 

Jakość i wydajność

Zarówno rozdzielczość druku jak i skanowania wynosi niezmienne 600x600 dpi. W każdym urządzeniu tej serii znajdziemy panel dotykowy, który usprawni obsługę urządzenia. Każe z nich posiada obsługę druku z chmury, która umożliwia drukowanie bez konieczności ściągania dokumentu na dysk.

 

Bezpieczeństwo i monitoring

Urządzenie uniemożliwia drukowanie poufnych dokumentów, do których tylko dany pracownik ma dostęp. To idealne rozwiązanie do ochrony przed niepowołanym dostępem do informacji. W tym przypadku wykorzystywany jest kod PIN, który należy wpisać na wyświetlaczu, przed wydrukowaniem dokumentu.

  • Sprzęt pozwala także na monitorowanie pracy i kosztu zużycia papieru.
 

Odpowiednie do wielu zadań

Jest to typ urządzenia, które w pewnością powinno się znaleźć w biurze każdego przedsiębiorcy. Dostosowane jest idealnie do małej firmy, biura, gabinetu, czy małej grupy roboczej. Dzięki niemu praca staje się dużo łatwiejsza.

 

Opcjonalne wyposażenie

Dodatkowo istnieje możliwość rozszerzenia możliwości urządzenia o następujące opcjonalne wyposażenie:

  • Moduł podajnika kasetowego AF1 - Jest to dodatkowa kaseta na papier do urządzenia, umożliwia rozszerzenie pojemności papieru o 550 arkuszy.
  •  
  • Zestaw telefoniczny 6 z długim przewodem - Dodatkowa słuchawka ułatwiająca obsługę faksu.

 

 

3-letnia gwarancja na MF734Cdw

 

Więcej informacji o tej pozycji znajdziesz na tej stronie.

Produkty powiązane