Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

imageFORMULA P-208II

699,00 

Firma Canon znana jest z praktycznych urządzeń dla klientów biznesowych. To jednak nie tylko duże, wydajne i wielofunkcyjne maszyny. Marka pomyślała też o osobach często udających się w podróże służbowe i chcących korzystać z komfortu, jaki daje skaner mobilny. Canon imageFORMULA P-208II to poręczny sprzęt, który w niewielkiej obudowie mieści wyjątkową funkcjonalność i niezawodność.

imageFORMULA R10

1209,00  brutto

Firma Canon znana jest z praktycznych urządzeń dla klientów biznesowych. To jednak nie tylko duże, wydajne i wielofunkcyjne maszyny. Marka pomyślała też o osobach często udających się w podróże służbowe i chcących korzystać z komfortu, jaki daje skaner mobilny. Canon imageFORMULA R-10 to poręczny sprzęt, który w niewielkiej obudowie mieści wyjątkową funkcjonalność i niezawodność.

imageFORMULA R40

1799,00  brutto

Firma Canon znana jest z praktycznych urządzeń dla klientów biznesowych. To jednak nie tylko duże, wydajne i wielofunkcyjne maszyny. Marka pomyślała też o osobach często udających się w podróże służbowe i chcących korzystać z komfortu, jaki daje skaner mobilny. Canon imageFORMULA P-208II to poręczny sprzęt, który w niewielkiej obudowie mieści wyjątkową funkcjonalność i niezawodność.

imageFORMULA P-215II

1549,00 

Potrzeba natychmiastowego zeskanowania tradycyjnych dokumentów może pojawić się w wielu miejscach. Wie o tym doskonale firma Canon, która dostarcza swoim klientom jedne z najbardziej funkcjonalnych skanerów przenośnych. imageFORMULA P-215 II ma niewielkie wymiary, ale dużą moc. Można zabrać go ze sobą wszędzie, a także korzystać z niego w domu lub biurze. Urządzenie zapewnia niewiarygodną wręcz wygodę obsługi oraz dużą prędkość pracy tak istotną dla wielu użytkowników biznesowych.

imageFORMULA DR-F120

1849,00 

Efektywne i łatwe skanowanie nie musi oznaczać konieczności zakupu dużego gabarytowo urządzenia. Canon imageFORMULA DR-F120 to nowoczesny skaner z podajnikiem dokumentów. Zapewnia optymalną wydajność i bardzo wygodną obsługę przy niewielkich wymiarach i masie. Jednocześnie jest to urządzenie bardzo wszechstronne łączące podajnik do pojedynczych kartek ze skanerem płaskim do książek, czasopism i innych dokumentów.

imageFORMULA DR-C225II

2065,00 

Praca na ograniczonej przestrzeni również może być efektywna. Od teraz nie potrzebujesz ogromnej ilości miejsca na biurku na skaner dokumentów. Model imageFORMULA DR-C225 II od Canon spełnia wszelkie wymagania w zakresie produktywności czy wszechstronności, a dzięki unikalnemu designowi zajmuje bardzo mało miejsca. Jego obsługa to czysta przyjemność, dzięki czemu wykonywanie wielu codziennych zadań w biurze będzie ułatwione.

imageFORMULA DR-C225WII

2145,00 

Urządzeniom firmy Canon na pewno nie można odmówić innowacyjności, a skaner WiFi imageFORMULA DR-C225W II dzięki swojej unikalnej budowie wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia. Wyjątkowy mechanizm podajnika sprawia, że urządzenie ustawiane jest pionowo, przez co zajmuje bardzo mało miejsca na blacie. Dzięki temu idealnie nadaje się do niewielkich przestrzeni biurowych czy domowych. Jego wysoka wydajność sprawia zaś, że jest równie sprawny co znacznie większe skanery innych producentów.

imageFORMULA DR-C230

2149,00 

Niezawodność i produktywność to jedne z cech, które najbardziej interesują biznesowych użytkowników urządzeń elektronicznych. Skaner biurowy imageFORMULA DR-C230 marki Canon udowadnia zaś, że wcale nie muszą one iść w parze z pokaźnymi gabarytami. Kompaktowe i dość niepozorne urządzenie oferuje wysoką wydajność przy jednoczesnej precyzji pracy, dzięki czemu zadowoli nawet najbardziej wygórowane wymagania.

imageFORMULA DR-C240

2999,00  brutto

Czy skaner do dokumentów kojarzy Ci się z pokaźnych rozmiarów urządzeniem zajmującym większość blatu? Najwidoczniej nie zapoznałeś się jeszcze z urządzeniami Canon najnowszej generacji. Urządzenie imageFORMULA DR-C240 to niezwykle zaawansowane funkcje zamknięte w bardzo kompaktowej obudowie. Niezwykła wszechstronność łączy się tu z wydajnością, dzięki czemu jest to idealny wybór dla wymagających użytkowników.

imageFORMULA DR-S130

2590,00 

Skaner Canon DR-S130 to zamknięta w bardzo kompaktowej obudowie duża produktywność i wszechstronność. Szukasz wydajnego, kompaktowego skanera szczelinowego, który poradzi sobie z przetwarzaniem różnych rodzajów dokumentów? Firma Canon ma na to odpowiedź! . Urządzenie oferuje szereg możliwości połączenia, pracując również w trybie bezprzewodowym, Dzięki temu Canon DR-S130 idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb.

imageFORMULA DR-S150

3219,00 

Szukasz wydajnego, kompaktowego skanera szczelinowego, który poradzi sobie z przetwarzaniem różnych rodzajów dokumentów? Firma Canon ma na to odpowiedź! Model imageFORMULA DR-S150 to zamknięta w bardzo kompaktowej obudowie duża produktywność i wszechstronność. Urządzenie oferuje szereg możliwości połączenia, pracując również w trybie bezprzewodowym, Dzięki temu idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb.

imageFORMULA DR-M140

3855,00 

Duże potrzeby w zakresie wydajności nie muszą oznaczać inwestycji w duży gabarytowo sprzęt. Inżynierowie marki Canon doskonale to rozumieją, stawiając na propozycje, które łączą wysoką produktywność z dyskretną pracą i kompaktową budową. Skaner dokumentowy oznaczony symbolem imageFORMULA DR-M140 idealnie wpisuje się w tę tendencję. To urządzenie szybkie i niezawodne, które pomoże ci w realizacji wielu zadań w krótkim czasie.

imageFORMULA DR-M160II

4399,00 

Wymagające środowiska pracy potrzebują wydajnych rozwiązań. Firma Canon specjalizuje się w zaspokajaniu nawet najbardziej wygórowanych potrzeb, oferując odpowiednie urządzenia. Skaner dokumentowy Canon imageFORMULA DR-M160 II to jedno z nich. To najszybszy w swojej klasie sprzęt, który potrafi zaskoczyć możliwościami. Wyjątkowa wydajność w połączeniu z niezawodnością to cechy, dzięki którym sprawdzi się świetnie w wielu zastosowaniach.

imageFORMULA DR-M260

4385,00 

Wybierając skaner do biura, nie trzeba wybierać pomiędzy wydajnością i precyzją. Wcale nie trzeba też rezerwować na urządzenie znacznej ilości miejsca. Model imageFORMULA DR-M260 marki Canon to bardzo nowoczesna konstrukcja, która zachwyca parametrami użytkowymi mimo niewielkich wymiarów. Urządzenie zapewnia doskonałe rezultaty w zakresie skanowania różnorodnych dokumentów, a przy tym pracuje niezwykle szybko i bezbłędnie. Dzięki temu spełni nawet wygórowane wymagania.

imageFORMULA ScanFront 400

8635,00  brutto

Firma Canon to światowy lider w dostarczaniu niezawodnych i intuicyjnych rozwiązań technologicznych. Taki jest właśnie skaner sieciowy ScanFront 400. To niezależne, bardzo szybkie i bajecznie łatwe w obsłudze urządzenie sieciowe. Nie wymaga podłączenia do komputera i natychmiastowo przesyła zdigitalizowane pliki do wskazanej lokalizacji. Dzięki wysokiej wydajności i solidności można na nim polegać w każdej sytuacji.

imageFORMULA DR-M1060

11999,00  brutto

Mimo że dokumenty służbowe kojarzą się głównie ze standardowymi arkuszami A4, w wielu branżach może pojawić się potrzeba skanowania większych formatów. Doskonale rozumie to firma Canon, która swoim urządzeniem  imageFORMULA DR-M1060 udowadnia, że skaner przeznaczony do realizacji tego typu zadań może być kompaktowy. Sprzęt zachwyca jednak nie tylko niewielkimi rozmiarami, ale również funkcjonalnością, dzięki której sprawdza się w wielu zastosowaniach.

imageFORMULA DR-6010C

11899,00  brutto

Skanery biznesowe powinny się cechować przede wszystkim wydajnością i niezawodnością. Dzięki temu można uniknąć niepotrzebnych przestojów, a nawet zwiększyć produktywność środowiska pracy. Oznaczone symbolem imageFORMULA DR-6010C urządzenie od Canon nie tylko spełnia te warunki, ale również wykazuje się olbrzymią wszechstronnością, dzięki czemu sprawdza się w wielu różnych branżach i rodzajach firm.

imageFORMULA DR-6030C

17999,00  brutto

Skanery dokumentów dla intensywnych środowisk pracy muszą się odznaczać przede wszystkim doskonałą wydajnością, a także wytrzymałością, by znieść wzmożone obciążenie. Jeżeli oprócz tego zależy Ci na niezawodności i elastyczności wykorzystania, wybierz jedno z rozwiązań Canon – np. model imageFORMULA DR-6030C. Firma po raz kolejny udowadnia, że nie ma sobie równych w zakresie łączenia wszystkich ważnych dla użytkowników biznesowych zalet. Jest to propozycja sprzętu, który z powodzeniem spełnia nawet wygórowane wymagania.

imageFORMULA DR-G1100

26999,00  brutto

Specjalistyczne firmy i duże biura potrzebują sprzętu, który znosi ogromne obciążenia produkcyjne, a jednocześnie jest maksymalnie wydajny. Wśród tego typu rozwiązań z całą pewnością wyróżniają się te od marki Canon. Skaner dokumentów imageFORMULA DR-G1100 to urządzenie, które sprawdzi się wszędzie tam, gdzie czas liczy się na równie z jakością. Wytrzymałe i wydajne urządzenie do zastosowań produkcyjnych świetnie radzi sobie w wymagających środowiskach pracy różnego typu.

imageFORMULA DR-G1130

38929,00  brutto

Realizacja wysokonakładowych zadań może być nie tylko szybka, ale również prosta. Marka Canon, dbając o zadowolenie wymagających użytkowników, w swoim portfolio produktowym zawarła różnorodne urządzenia przystosowane do spełniania wygórowanych potrzeb. Skaner dokumentów imageFORMULA DR-G1130 to jedno z takich rozwiązań. Sprzęt powstał w oparciu o najnowocześniejsze i najbardziej wytrzymałe komponenty, dzięki czemu ma świetne parametry użytkowe i wykazuje się trwałością niezbędną przy zastosowaniach produkcyjnych.

imageFORMULA DR-G2090

23890,00  brutto

Uniwersalna, szybka i bardzo wydajna maszyna nie musi być droga. Skaner dokumentów Canon imageFORMULA DR-G2090 jest ekonomiczny w zakupie i eksploatacji, a jednocześnie zachwyca parametrami. To wszechstronne urządzenie, które łączy możliwość błyskawicznej realizacji wielu zadań z solidnością i funkcjonalnością. Dzięki temu nadaje się przede wszystkim do realizacji zadań produkcyjnych. Łatwość obsługi i cicha praca to zaś jego dodatkowe atuty, które wpływają na jeszcze większa przyjazność dla użytkownika.

imageFORMULA DR-G2110

32499,00  brutto

W portfolio marki Canon nie brakuje urządzeń stworzonych z myślą o wymagających użytkownikach. Skaner dokumentów imageFORMULA DR-G2110 na pewno spełni oczekiwania tych, którzy od swoich urządzeń oczekują przede wszystkim szybkiej, wydajnej pracy. To jednak maszyna, która zachwyca również precyzją i wszechstronnością, a dzięki stosunkowo niskim kosztom utrzymania znakomicie sprawdzi się w wielu wymagających środowiskach.

imageFORMULA DR-G2140

49250,00  brutto

Firma Canon z powodzeniem dba o potrzeby użytkowników wymagających od swojego sprzętu przede wszystkim dużej wydajności. Skaner dokumentów imageFORMULA DR-G2140 wyróżnia się znakomitą prędkością pracy, przez co idealnie nadaje się do zastosowania produkcyjnego i dużych środowisk biznesowych. Z łatwością spełnia on jednak również wymagania dotyczące precyzji pracy – jest bowiem bardzo dokładny, a ponadto funkcjonalny i wszechstronny.

imageFORMULA DR-X10C

64999,00  brutto

Niezależne urządzenia do skanowania mogą mieć różne parametry w zależności od zastosowania. W przypadku średni nakładowego, intensywnego wykorzystania liczy się przede wszystkim prędkość i funkcjonalność. Wielu użytkowników docenia też uniwersalność pozwalającą na obsługę różnych typów dokumentów. Wszystkie te wymagania spełnia jeden z modeli od Canon – skaner dokumentów imageFORMULA DR-X10C. Jednocześnie dzięki solidnej budowie jest to rozwiązanie na wiele lat efektywnej pracy.

 

Nie wiesz jaki skaner wybrać? Zapoznaj się z artykułem na naszym blogu.

Skanery dokumentowe

Skanery dokumentowe coraz częściej znajdują sobie miejsce w naszych biurach. Choć nie do końca odzwyczailiśmy się jeszcze od papieru, to jednak cyfryzacja stopniowo postępuje. Dotyczy to szczególnie większych firm.

Skanery to zarówno proste, osobiste urządzenia, jak również te, które służą całym departamentom. Do tych pierwszych możemy zaliczyć przenośne, mobilne skanery. Znakomicie sprawdzą się w domu lub też w podróży. Niektóre z nich posiadają funkcję wi-fi a także aplikacje umożliwiające skanowanie do chmury.

Urządzenia dla grup roboczych to półka wyżej od swoich poprzedników. Potrafią skanować ponad 100 obrazów na minutę. Zaopatrzone są w wyświetlacze, które znacznie ułatwiają nam pracę.

Skanery produkcyjne to już potężne, bardzo wytrzymałe, sieciowe urządzenia, nierzadko formatu A3.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.