Wyświetlanie 1–9 z 23 wyników

imageFORMULA P-208II

655,00  - cena promocyjna do wyczerpania zapasów

Firma Canon znana jest z praktycznych urządzeń dla klientów biznesowych. To jednak nie tylko duże, wydajne i wielofunkcyjne maszyny. Marka pomyślała też o osobach często udających się w podróże służbowe i chcących korzystać z komfortu, jaki daje skaner mobilny. Canon imageFORMULA P-208II to poręczny sprzęt, który w niewielkiej obudowie mieści wyjątkową funkcjonalność i niezawodność.

imageFORMULA R10

1259,00  brutto

Firma Canon znana jest z praktycznych urządzeń dla klientów biznesowych. To jednak nie tylko duże, wydajne i wielofunkcyjne maszyny. Marka pomyślała też o osobach często udających się w podróże służbowe i chcących korzystać z komfortu, jaki daje skaner mobilny. Canon imageFORMULA R-10 to poręczny sprzęt, który w niewielkiej obudowie mieści wyjątkową funkcjonalność i niezawodność.

imageFORMULA P-215II

1439,00  - cena promocyjna do wyczerpania zapasów

Potrzeba natychmiastowego zeskanowania tradycyjnych dokumentów może pojawić się w wielu miejscach. Wie o tym doskonale firma Canon, która dostarcza swoim klientom jedne z najbardziej funkcjonalnych skanerów przenośnych. imageFORMULA P-215 II ma niewielkie wymiary, ale dużą moc. Można zabrać go ze sobą wszędzie, a także korzystać z niego w domu lub biurze. Urządzenie zapewnia niewiarygodną wręcz wygodę obsługi oraz dużą prędkość pracy tak istotną dla wielu użytkowników biznesowych.

imageFORMULA DR-F120

1659,00  - cena promocyjna do wyczerpania zapasów

Efektywne i łatwe skanowanie nie musi oznaczać konieczności zakupu dużego gabarytowo urządzenia. Canon imageFORMULA DR-F120 to nowoczesny skaner z podajnikiem dokumentów. Zapewnia optymalną wydajność i bardzo wygodną obsługę przy niewielkich wymiarach i masie. Jednocześnie jest to urządzenie bardzo wszechstronne łączące podajnik do pojedynczych kartek ze skanerem płaskim do książek, czasopism i innych dokumentów.

imageFORMULA DR-C225II

2099,00 

Praca na ograniczonej przestrzeni również może być efektywna. Od teraz nie potrzebujesz ogromnej ilości miejsca na biurku na skaner dokumentów. Model imageFORMULA DR-C225 II od Canon spełnia wszelkie wymagania w zakresie produktywności czy wszechstronności, a dzięki unikalnemu designowi zajmuje bardzo mało miejsca. Jego obsługa to czysta przyjemność, dzięki czemu wykonywanie wielu codziennych zadań w biurze będzie ułatwione.

imageFORMULA DR-C225WII

2159,00 

Urządzeniom firmy Canon na pewno nie można odmówić innowacyjności, a skaner WiFi imageFORMULA DR-C225W II dzięki swojej unikalnej budowie wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia. Wyjątkowy mechanizm podajnika sprawia, że urządzenie ustawiane jest pionowo, przez co zajmuje bardzo mało miejsca na blacie. Dzięki temu idealnie nadaje się do niewielkich przestrzeni biurowych czy domowych. Jego wysoka wydajność sprawia zaś, że jest równie sprawny co znacznie większe skanery innych producentów.

imageFORMULA DR-C230

1919,00  - cena promocyjna do wyczerpania zapasów

Niezawodność i produktywność to jedne z cech, które najbardziej interesują biznesowych użytkowników urządzeń elektronicznych. Skaner biurowy imageFORMULA DR-C230 marki Canon udowadnia zaś, że wcale nie muszą one iść w parze z pokaźnymi gabarytami. Kompaktowe i dość niepozorne urządzenie oferuje wysoką wydajność przy jednoczesnej precyzji pracy, dzięki czemu zadowoli nawet najbardziej wygórowane wymagania.

imageFORMULA DR-C240

3049,00  brutto

Czy skaner do dokumentów kojarzy Ci się z pokaźnych rozmiarów urządzeniem zajmującym większość blatu? Najwidoczniej nie zapoznałeś się jeszcze z urządzeniami Canon najnowszej generacji. Urządzenie imageFORMULA DR-C240 to niezwykle zaawansowane funkcje zamknięte w bardzo kompaktowej obudowie. Niezwykła wszechstronność łączy się tu z wydajnością, dzięki czemu jest to idealny wybór dla wymagających użytkowników.

imageFORMULA DR-S130

2549,00  - cena promocyjna do wyczerpania zapasów

Skaner Canon DR-S130 to zamknięta w bardzo kompaktowej obudowie duża produktywność i wszechstronność. Szukasz wydajnego, kompaktowego skanera szczelinowego, który poradzi sobie z przetwarzaniem różnych rodzajów dokumentów? Firma Canon ma na to odpowiedź! . Urządzenie oferuje szereg możliwości połączenia, pracując również w trybie bezprzewodowym, Dzięki temu Canon DR-S130 idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb.

 

Nie wiesz jaki skaner wybrać? Zapoznaj się z artykułem na naszym blogu.

Skanery dokumentowe

Skanery dokumentowe coraz częściej znajdują sobie miejsce w naszych biurach. Choć nie do końca odzwyczailiśmy się jeszcze od papieru, to jednak cyfryzacja stopniowo postępuje. Dotyczy to szczególnie większych firm.

Skanery to zarówno proste, osobiste urządzenia, jak również te, które służą całym departamentom. Do tych pierwszych możemy zaliczyć przenośne, mobilne skanery. Znakomicie sprawdzą się w domu lub też w podróży. Niektóre z nich posiadają funkcję wi-fi a także aplikacje umożliwiające skanowanie do chmury.

Urządzenia dla grup roboczych to półka wyżej od swoich poprzedników. Potrafią skanować ponad 100 obrazów na minutę. Zaopatrzone są w wyświetlacze, które znacznie ułatwiają nam pracę.

Skanery produkcyjne to już potężne, bardzo wytrzymałe, sieciowe urządzenia, nierzadko formatu A3.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.