Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Oce 940
składanie do 2,5m

27429,00  brutto

Składarka Océ 940 to jedno z najlepszych rozwiązań w zakresie składania materiałów wielkoformatowych w trybie offline. To wydajne i wygodne urządzenie doskonale wpisze się w każde, nawet wymagające środowisko pracy.

VarioFold Compact LT
składanie do 2,5m

28669,00  brutto

Składarka Rowe VarioFold Compact LT to niezwykle funkcjonalne, innowacyjne urządzenie, które ułatwi Ci codzienną pracę. Model Compact LT pozwala na składanie dokumentów do długości 2500mm, dzięki czemu idealnie sprawdza się przy podstawowych zadaniach składania.

VarioFold Compact SE
składanie do 4m

30669,00  brutto

Nowa Składarka wielkoformatowa offline Rowe Vario Compact w wersji SE to szerokie możliwości zamknięte w kompaktowej obudowie. Innowacyjna dla urządzenia jest opcja rozszerzenia jego działania o moduł online – w każdej chwili, nawet po dłuższej eksploatacji.

VarioFold Compact PRO
składanie do 4m
+ składanie map

33249,00  brutto

Składarka wielkoformatowa Rowe VarioFold Compact PRO to jeden z przedstawicieli nowej generacji niezwykle wydajnych, ergonomicznych i funkcjonalnych składarek. Szerokie możliwości tego modelu przejawiają się przede wszystkim w zastosowaniu płynnego systemu regulacji do tworzenia własnych trybów składania.

VarioFold Compact KIT 30
składanie do 30m
+ składanie map

35829,00  brutto

Składarka wielkoformatowa Rowe VarioFold Compact Kit 30 to rozwiązanie dla tych środowisk, które często pracują z bardzo długimi dokumentami. Możliwość obsługi nośników o długości nawet 30 m zaspokoi potrzeby większości użytkowników.

VarioFold Compact KIT Unlimited
nieograniczona długość składania

38550,00  brutto

Składarka wielkoformatowa Rowe VarioFold Compact UN to składarka wykorzystująca opatentowany system odpowiadający za możliwość pracy z dokumentami o dowolnej długości. Możesz jej zaufać nawet z nośnikami dłuższymi niż 30 m!

Składarki wielkoformatowe

Składarki wielkoformatowe to bardzo pożyteczne urządzenie w pracowniach posiadających plotery. Przekona się o tym każda osoba, która musiała ręcznie składać nierzadko bardzo długie dokumenty.

Urządzenia te znacznie ułatwią nam pracę z takimi dokumentami. Automatycznie składają je w różne formaty. Możliwe jest także składanie z zakładką.

Składarki potrafią złożyć dokumenty różnej długości. Niektóre z nich do 4 metrów, inne do 30 metrów. Są również takie, które mogą składać dokumenty z nieograniczoną długością.

Urządzenia te można również rozszerzyć o moduł pozwalający na pracę online.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą składarek wielkoformatowych do dokumentacji projektowych. Dzięki nim możliwe jest złożenie dokumentów o dużym rozmiarze.