Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Menu boczne

imageRUNNER ADVANCE C256i

Kompaktowa i wydajna kserokopiarka A4 kolorowa, która posiada zaawansowane funkcje znane z urządzeń serii ADVANCE. Idealna kserokopiarka do pracy z plikami do formatu A4.

imageRUNNER ADVANCE C356i

Kompaktowe i wydajne urządzenie biurowe, które posiada zaawansowane funkcje znane z zaawansowanych urządzeń serii ADVANCE. Idealna kserokopiarka do pracy z plikami do formatu A4.

imageRUNNER ADVANCE C475i

Kompaktowe i wydajne urządzenie biurowe, które posiada zaawansowane funkcje znane z zaawansowanych urządzeń serii ADVANCE. Idealna kserokopiarka do pracy z plikami do formatu A4.

imageRUNNER C3125

Sprawne wykonywanie zadań związanych z drukiem ma szczególne znaczenie w środowiskach o wysokiej intensywności pracy. Firma Canon jest niezawodna w dostarczaniu rozwiązań, które wspierają błyskawiczną i intuicyjną realizację celów, perfekcyjnie dopasowując się do potrzeb użytkownika. Model imageRUNNER C3125i to wielofunkcyjna, kolorowa kserokopiarka A3, która zachwyci Cię łatwością obsługi i wydajnością. Rozbudowane funkcje pozwalają na łatwą obsługę zarówno tych standardowych, jak i niestandardowych zadań.

imageRUNNER ADVANCE DX C3720i

Inteligentna kserokopiarka kolorowa zaprojektowana z myślą o wspieraniu i przyspieszaniu każdego etapu cyfrowej transformacji. Jest to urządzenie skonstruowane w oparciu o sprawdzone rozwiązania serii imageRUNNER ADVANCE, tak by optymalizować i automatyzować pracę zespołu.

imageRUNNER ADVANCE DX C3725i

Inteligentne urządzenie wielofunkcyjne zaprojektowane z myślą o wspieraniu i przyspieszaniu każdego etapu cyfrowej transformacji. Jest to kopiarka kolorowa skonstruowana w oparciu o sprawdzone rozwiązania serii imageRUNNER ADVANCE, tak by optymalizować i automatyzować pracę zespołu.

imageRUNNER ADVANCE DX C3730i

Inteligentne urządzenie wielofunkcyjne zaprojektowane z myślą o wspieraniu i przyspieszaniu każdego etapu cyfrowej transformacji. Jest to kserokopiarka skonstruowana w oparciu o sprawdzone rozwiązania serii imageRUNNER ADVANCE, tak by optymalizować i automatyzować pracę zespołu.

imageRUNNER ADVANCE DX C5735i

Sugerując się potrzebami biurowymi, dobrze jest znaleźć urządzenie, które będzie cechowało się łatwością w obsłudze oraz zaawansowanymi opcjami. Najlepiej jakby było kompleksowo wyposażone i kompatybilne ze środowiskiem pracy. Kserokopiarka Canon iR ADV DX C5735i to urządzenie, które zapewnia wygodę intensywnie pracującym biurom.

imageRUNNER ADVANCE DX C5740i

Sugerując się potrzebami biurowymi, dobrze jest znaleźć urządzenie, które będzie cechowało się łatwością w obsłudze oraz zaawansowanymi opcjami. Najlepiej jakby było kompleksowo wyposażone i kompatybilne ze środowiskiem pracy. Kserokopiarka Canon iR ADV DX C5740i to urządzenie, które zapewnia wygodę intensywnie pracującym biurom.

imageRUNNER ADVANCE DX C5750i

Sugerując się potrzebami biurowymi, dobrze jest znaleźć urządzenie, które będzie cechowało się łatwością w obsłudze oraz zaawansowanymi opcjami. Najlepiej jakby było kompleksowo wyposażone i kompatybilne ze środowiskiem pracy. Kserokopiarka Canon iR ADV DX C5750i to urządzenie, które zapewnia wygodę intensywnie pracującym biurom.

imageRUNNER ADVANCE DX C5760i

Sugerując się potrzebami biurowymi, dobrze jest znaleźć urządzenie, które będzie cechowało się łatwością w obsłudze oraz zaawansowanymi opcjami. Najlepiej jakby było kompleksowo wyposażone i kompatybilne ze środowiskiem pracy. Kserokopiarka Canon iR ADV DX C5760i to urządzenie, które zapewnia wygodę intensywnie pracującym biurom.

MX-2651

W kategorii urządzeń biurowych nieustannie przybywa modeli o zwiększonej wydajności i funkcjonalności. Na pewno należy również do nich drukarka Sharp MX-2651. To kolorowe urządzenie A3, które nie tylko drukuje, ale również skanuje, kopiuje, faksuje i archiwizuje. Skonstruowane z myślą o maksymalnej efektywności, jest niezwykle przyjazne dla użytkownika i prezentuje bardzo szerokie możliwości wykorzystania.

MX-3051

Urządzenia biurowe powinny wyróżniać się przede wszystkim wydajnością i wszechstronnością. Te warunki na pewno spełnia model MX-3051 marki Sharp. Skonstruowano go z myślą o potrzebach wymagających środowisk pracy, dzięki czemu łączy szybkość z dokładnością i przyjaznością dla użytkownika. Maszyna łączy drukarkę, skaner i kopiarkę, a także faks i możliwość archiwizowania dokumentów, obsługując format A3. Oznacza to, że spełnia w zasadzie wszystkie potrzeby użytkowników biurowych.

MX-3551

Jedna z najnowszych propozycji firmy Sharp, model MX-3551, to urządzenie stworzone z myślą o wymagających użytkownikach biurowych. Obsługuje format A3, oferując laserowe drukowanie, kopiowanie i skanowanie w kolorze. Wbudowany faks oraz możliwość archiwizacji dokumentów to dodatkowe funkcje wpływające na jego szerokie zastosowanie. Zastosowanie najnowocześniejszych podzespołów odpowiada zaś zarówno za wydajność, jak i dokładność. Tym, co wyróżnia ten model, jest też wyjątkowo szybka praca.

MX-3061

Trudno wyobrazić sobie działanie jakiejkolwiek firmy bez solidnego urządzenia wielofunkcyjnego. Model MX-3061 firmy Sharp to propozycja dla średnich i dużych środowisk pracy, którym zależy na wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań w celu zwiększania produktywności. To nie tylko maszyna, która drukuje, kopiuje, skanuje, faksuje i archiwizuje, ale również złożony system, dzięki któremu praca jest znacznie łatwiejsza. Starannie przemyślana konstrukcja odpowiada bowiem na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

MX-3561

Od urządzeń biurowych oczekujemy coraz więcej. Obecnie nietrudno o wysoką jakość wydruków, dlatego tym, co różni poszczególne modele, są przede wszystkim udogodnienia dla użytkowników. Marka Sharp, tworząc model MX-3561, wzięła pod uwagę wszystkie wymagania wymagających środowisk pracy. Dlatego jest on nie tylko bardzo wydajny, ale również intuicyjny w obsłudze. Na uwagę zasługuje również wszechstronność urządzenia, które umożliwia precyzyjne przygotowanie różnego rodzaju dokumentów oraz zarządzanie danymi w formie cyfrowej.

MX-4061

Wymagające środowiska pracy to takie, w których liczy się zarówno jakość, jak i szybkość realizacji poszczególnych zadań. Dlatego duże i średnie biura zazwyczaj wybierają urządzenia drukujące, które oferują najbardziej wyśrubowane parametry. Taka jest właśnie maszyna Sharp MX-4061.Nie tylko drukuje i kopiuje z zawrotną prędkością do 40 stron na minutę, ale również umożliwia archiwizację dokumentów i przesyłanie ich przez wbudowany faks. Dodatkowo jest skonstruowana tak, by jej obsługa była czystą przyjemnością, a realizacja nawet skomplikowanych zadań przebiegała sprawnie.

MX-3071

Kolorowe urządzenie MX-3071 A3 to rozbudowany system wielofunkcyjny współpracujący z licznymi rozwiązaniami programowymi, które optymalizują produktywność zespołu w każdym czasie i miejscu. Logowanie Single Sign-On do usług w chmurze, komunikacja z urządzeniami mobilnymi poprzez Wi-Fi, NFC lub Kod QR, bezpośredni druk plików MS Office z pamięci USB oraz skanowanie połączone z OCR do przeszukiwalnych plików PDF i MS Office gwarantują sprawny przepływ zadań.

MX-3571

Kolorowe urządzenie MX-3571 A3 to rozbudowany system wielofunkcyjny współpracujący z licznymi rozwiązaniami programowymi, które optymalizują produktywność zespołu w każdym czasie i miejscu. Logowanie Single Sign-On do usług w chmurze, komunikacja z urządzeniami mobilnymi poprzez Wi-Fi, NFC lub Kod QR, bezpośredni druk plików MS Office z pamięci USB oraz skanowanie połączone z OCR do przeszukiwalnych plików PDF i MS Office gwarantują sprawny przepływ zadań.

MX-4071

Kolorowe urządzenie MX-4071 A3 to rozbudowany system wielofunkcyjny współpracujący z licznymi rozwiązaniami programowymi, które optymalizują produktywność zespołu w każdym czasie i miejscu. Logowanie Single Sign-On do usług w chmurze, komunikacja z urządzeniami mobilnymi poprzez Wi-Fi, NFC lub Kod QR, bezpośredni druk plików MS Office z pamięci USB oraz skanowanie połączone z OCR do przeszukiwalnych plików PDF i MS Office gwarantują sprawny przepływ zadań.

MX-5071

Kolorowe urządzenie MX-5071 A3 to rozbudowany system wielofunkcyjny współpracujący z licznymi rozwiązaniami programowymi, które optymalizują produktywność zespołu w każdym czasie i miejscu. Logowanie Single Sign-On do usług w chmurze, komunikacja z urządzeniami mobilnymi poprzez Wi-Fi, NFC lub Kod QR, bezpośredni druk plików MS Office z pamięci USB oraz skanowanie połączone z OCR do przeszukiwalnych plików PDF i MS Office gwarantują sprawny przepływ zadań.

MX-6071

Kolorowe urządzenie MX-6071 A3 to rozbudowany system wielofunkcyjny współpracujący z licznymi rozwiązaniami programowymi, które optymalizują produktywność zespołu w każdym czasie i miejscu. Logowanie Single Sign-On do usług w chmurze, komunikacja z urządzeniami mobilnymi poprzez Wi-Fi, NFC lub Kod QR, bezpośredni druk plików MS Office z pamięci USB oraz skanowanie połączone z OCR do przeszukiwalnych plików PDF i MS Office gwarantują sprawny przepływ zadań.

Pełna oferta biurowych urządzeń drukujących, w skład której wchodzą kserokopiarki kolorowe oraz urządzenia wielofunkcyjne.