Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

i-SENSYS MF742Cdw

1699,00  brutto

Urządzenie Canon i-SENSYS MF742Cdw, podobnie jak pozostałe modele z serii MF740, to urządzenie wielofunkcyjne laserowe kolorowe stworzone z myślą o małych i średnich biurach. Pełna optymalizacja funkcji oraz udoskonalona technologia druku laserowego zapewniają zwiększoną precyzję i szybkość pracy.

i-SENSYS MF744Cdw

2198,99  brutto

Firma Canon nieustannie dba o użytkowników biurowych, wprowadzając na rynek kolejne ulepszenia i innowacje w postaci nowych drukarek wielofunkcyjnych. Model i-SENSYS MF744Cdw to przemyślana odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Urządzenie jest niezwykle szybkie, a przy tym banalnie proste w obsłudze, co wpływa na jego łatwą integrację w środowisku pracy.

i-SENSYS MF746Cx

2214,90  brutto

Użytkownicy biurowi coraz częściej oczekują od drukarek nie tylko wielofunkcyjności i maksymalnej wydajności, ale także przystosowania do swoich indywidualnych potrzeb. Wszystkie te warunki spełnia model i-SENSYS MF746Cx od Canon.

imageRUNNER ADVANCE C256i

Kompaktowa i wydajna kserokopiarka A4 kolorowa, która posiada zaawansowane funkcje znane z urządzeń serii ADVANCE. Idealna kserokopiarka do pracy z plikami do formatu A4.

imageRUNNER ADVANCE C356i

Kompaktowe i wydajne urządzenie biurowe, które posiada zaawansowane funkcje znane z zaawansowanych urządzeń serii ADVANCE. Idealna kserokopiarka do pracy z plikami do formatu A4.

imageRUNNER ADVANCE C475i

Kompaktowe i wydajne urządzenie biurowe, które posiada zaawansowane funkcje znane z zaawansowanych urządzeń serii ADVANCE. Idealna kserokopiarka do pracy z plikami do formatu A4.

XC4140

Dzięki  7-calowemu ekranowi dotykowemu z interfejsem e-Task oraz rozszerzonym ułatwieniom dostępu urządzenie Lexmark XC4140 pomaga zwiększyć wydajność biura.

Zyskaj szybkość drukowania w kolorze do 38 str./min oraz skanowania do 56 obrazów/min, zamknięte w kompaktowej obudowie.

XC4150

Dzięki  7-calowemu ekranowi dotykowemu z interfejsem e-Task oraz rozszerzonym ułatwieniom dostępu urządzenie Lexmark XC4150 pomaga zwiększyć wydajność biura.

Zyskaj szybkość drukowania w kolorze do 47 str./min oraz skanowania do 56 obrazów/min, zamknięte w kompaktowej obudowie.

XC4240

Dzięki przechylanemu 17,8-centymetrowemu ekranowi dotykowemu z interfejsem e-Task oraz rozszerzonym ułatwieniom dostępu urządzenie Lexmark XC4240 pomaga zwiększyć wydajność biura.

Zyskaj szybkość drukowania w kolorze do 38 str./min oraz skanowania do 94 obrazów/min, a także dysk twardy i oprogramowanie OCR dostępne w standardzie.

MX-C303W

Kompaktowa konstrukcja i szeroki wybór funkcji oznaczają, że model MX-C303W oferuje wygodę urządzenia biurkowego w połączeniu z wydajnością urządzenia wielofunkcyjnego A3 klasy enterprise. Model MX-C303W  umożliwienia elastyczny przepływu zdań – zapewnia wyjątkową łatwość obsługi, prostą komunikację i łatwą mobilność w celu zoptymalizowania wydajności pracowników.

MX-C304W

Model MX-C304W został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie cennych informacji firmy, ale również umożliwienia elastycznego przepływu zdań – zapewnia wyjątkową łatwość obsługi, prostą komunikację i łatwą mobilność w celu zoptymalizowania wydajności pracowników. Kompaktowa konstrukcja i szeroki wybór funkcji oznaczają, że model oferuje wygodę urządzenia biurkowego w połączeniu z wydajnością urządzenia wielofunkcyjnego A3 klasy enterprise.

BP-10C20

Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A3 nowej generacji BP-20C20 pozwolą ci na nowo odkryć prostotę, ich dizajn pasuje do każdego biura, a funkcjonalność zaspokoi każdego użytkownika.

BP-20C20

Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A3 nowej generacji BP-20C20 pozwolą ci na nowo odkryć prostotę, ich dizajn pasuje do każdego biura, a funkcjonalność zaspokoi każdego użytkownika.

BP-20C25

Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A3 nowej generacji BP-20C25 pozwolą ci na nowo odkryć prostotę, ich dizajn pasuje do każdego biura, a funkcjonalność zaspokoi każdego użytkownika.

Pełna oferta biurowych urządzeń drukujących, w skład której wchodzą kserokopiarki kolorowe oraz urządzenia wielofunkcyjne.