Wyświetlanie 1–24 z 38 wyników

i-SENSYS MF742Cdw

1 699,00  brutto

Urządzenie Canon i-SENSYS MF742Cdw, podobnie jak pozostałe modele z serii MF740, to urządzenie wielofunkcyjne laserowe kolorowe stworzone z myślą o małych i średnich biurach. Pełna optymalizacja funkcji oraz udoskonalona technologia druku laserowego zapewniają zwiększoną precyzję i szybkość pracy.

i-SENSYS MF744Cdw

2 198,99  brutto

Firma Canon nieustannie dba o użytkowników biurowych, wprowadzając na rynek kolejne ulepszenia i innowacje w postaci nowych drukarek wielofunkcyjnych. Model i-SENSYS MF744Cdw to przemyślana odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Urządzenie jest niezwykle szybkie, a przy tym banalnie proste w obsłudze, co wpływa na jego łatwą integrację w środowisku pracy.

i-SENSYS MF746Cx

2 214,90  brutto

Użytkownicy biurowi coraz częściej oczekują od drukarek nie tylko wielofunkcyjności i maksymalnej wydajności, ale także przystosowania do swoich indywidualnych potrzeb. Wszystkie te warunki spełnia model i-SENSYS MF746Cx od Canon.

imageRUNNER ADVANCE C256i

Kompaktowa i wydajna kserokopiarka A4 kolorowa, która posiada zaawansowane funkcje znane z urządzeń serii ADVANCE. Idealna kserokopiarka do pracy z plikami do formatu A4.

imageRUNNER ADVANCE C356i

Kompaktowe i wydajne urządzenie biurowe, które posiada zaawansowane funkcje znane z zaawansowanych urządzeń serii ADVANCE. Idealna kserokopiarka do pracy z plikami do formatu A4.

imageRUNNER ADVANCE C475i

Kompaktowe i wydajne urządzenie biurowe, które posiada zaawansowane funkcje znane z zaawansowanych urządzeń serii ADVANCE. Idealna kserokopiarka do pracy z plikami do formatu A4.

imageRUNNER C3125

Sprawne wykonywanie zadań związanych z drukiem ma szczególne znaczenie w środowiskach o wysokiej intensywności pracy. Firma Canon jest niezawodna w dostarczaniu rozwiązań, które wspierają błyskawiczną i intuicyjną realizację celów, perfekcyjnie dopasowując się do potrzeb użytkownika. Model imageRUNNER C3125i to wielofunkcyjna, kolorowa kserokopiarka A3, która zachwyci Cię łatwością obsługi i wydajnością. Rozbudowane funkcje pozwalają na łatwą obsługę zarówno tych standardowych, jak i niestandardowych zadań.

imageRUNNER ADVANCE DX C3720i

Inteligentna kserokopiarka kolorowa zaprojektowana z myślą o wspieraniu i przyspieszaniu każdego etapu cyfrowej transformacji. Jest to urządzenie skonstruowane w oparciu o sprawdzone rozwiązania serii imageRUNNER ADVANCE, tak by optymalizować i automatyzować pracę zespołu.

imageRUNNER C3226i

Aby zapewnić podstawową funkcjonalność urządzenia biurowego, powstał model imageRUNNER C3226i. Dzięki swojej konstrukcji i zastosowanym sprawdzonym technologiom jest to urządzenie, które odpowiada potrzebom małych biur i niewielkich grup roboczych.

imageRUNNER ADVANCE DX C3822i

Odpowiedzią na potrzeby nowoczesnego biura są wyposażone w inteligentne funkcje urządzenia wielofunkcyjne, takie jak model imageRUNNER ADVANCE DX C3822i. Dzięki zastosowanym w nim technologiom jest to kserokopiarka, która w realny sposób wpływa na wydajność pracy biura.

imageRUNNER ADVANCE DX C3725i

Inteligentne urządzenie wielofunkcyjne zaprojektowane z myślą o wspieraniu i przyspieszaniu każdego etapu cyfrowej transformacji. Jest to kopiarka kolorowa skonstruowana w oparciu o sprawdzone rozwiązania serii imageRUNNER ADVANCE, tak by optymalizować i automatyzować pracę zespołu.

imageRUNNER ADVANCE DX C3826i

Odpowiedzią na potrzeby nowoczesnego biura są wyposażone w inteligentne funkcje urządzenia wielofunkcyjne, takie jak model imageRUNNER ADVANCE DX C3826i. Dzięki zastosowanym w nim technologiom jest to kserokopiarka, która w realny sposób wpływa na wydajność pracy biura.

imageRUNNER ADVANCE DX C3730i

Inteligentne urządzenie wielofunkcyjne zaprojektowane z myślą o wspieraniu i przyspieszaniu każdego etapu cyfrowej transformacji. Jest to kserokopiarka skonstruowana w oparciu o sprawdzone rozwiązania serii imageRUNNER ADVANCE, tak by optymalizować i automatyzować pracę zespołu.

imageRUNNER ADVANCE DX C3830i

Odpowiedzią na potrzeby nowoczesnego biura są wyposażone w inteligentne funkcje urządzenia wielofunkcyjne, takie jak model imageRUNNER ADVANCE DX C3830i. Dzięki zastosowanym w nim technologiom jest to kserokopiarka, która w realny sposób wpływa na wydajność pracy biura.

imageRUNNER ADVANCE DX C3835i

Odpowiedzią na potrzeby nowoczesnego biura są wyposażone w inteligentne funkcje urządzenia wielofunkcyjne, takie jak model imageRUNNER ADVANCE DX C3835i. Dzięki zastosowanym w nim technologiom jest to kserokopiarka, która w realny sposób wpływa na wydajność pracy biura.

imageRUNNER ADVANCE DX C5735i

Sugerując się potrzebami biurowymi, dobrze jest znaleźć urządzenie, które będzie cechowało się łatwością w obsłudze oraz zaawansowanymi opcjami. Najlepiej jakby było kompleksowo wyposażone i kompatybilne ze środowiskiem pracy. Kserokopiarka Canon iR ADV DX C5735i to urządzenie, które zapewnia wygodę intensywnie pracującym biurom.

imageRUNNER ADVANCE DX C5740i

Sugerując się potrzebami biurowymi, dobrze jest znaleźć urządzenie, które będzie cechowało się łatwością w obsłudze oraz zaawansowanymi opcjami. Najlepiej jakby było kompleksowo wyposażone i kompatybilne ze środowiskiem pracy. Kserokopiarka Canon iR ADV DX C5740i to urządzenie, które zapewnia wygodę intensywnie pracującym biurom.

imageRUNNER ADVANCE DX C5750i

Sugerując się potrzebami biurowymi, dobrze jest znaleźć urządzenie, które będzie cechowało się łatwością w obsłudze oraz zaawansowanymi opcjami. Najlepiej jakby było kompleksowo wyposażone i kompatybilne ze środowiskiem pracy. Kserokopiarka Canon iR ADV DX C5750i to urządzenie, które zapewnia wygodę intensywnie pracującym biurom.

imageRUNNER ADVANCE DX C5760i

Sugerując się potrzebami biurowymi, dobrze jest znaleźć urządzenie, które będzie cechowało się łatwością w obsłudze oraz zaawansowanymi opcjami. Najlepiej jakby było kompleksowo wyposażone i kompatybilne ze środowiskiem pracy. Kserokopiarka Canon iR ADV DX C5760i to urządzenie, które zapewnia wygodę intensywnie pracującym biurom.

XC4140

Dzięki  7-calowemu ekranowi dotykowemu z interfejsem e-Task oraz rozszerzonym ułatwieniom dostępu urządzenie Lexmark XC4140 pomaga zwiększyć wydajność biura.

Zyskaj szybkość drukowania w kolorze do 38 str./min oraz skanowania do 56 obrazów/min, zamknięte w kompaktowej obudowie.

XC4150

Dzięki  7-calowemu ekranowi dotykowemu z interfejsem e-Task oraz rozszerzonym ułatwieniom dostępu urządzenie Lexmark XC4150 pomaga zwiększyć wydajność biura.

Zyskaj szybkość drukowania w kolorze do 47 str./min oraz skanowania do 56 obrazów/min, zamknięte w kompaktowej obudowie.

XC4240

Dzięki przechylanemu 17,8-centymetrowemu ekranowi dotykowemu z interfejsem e-Task oraz rozszerzonym ułatwieniom dostępu urządzenie Lexmark XC4240 pomaga zwiększyć wydajność biura.

Zyskaj szybkość drukowania w kolorze do 38 str./min oraz skanowania do 94 obrazów/min, a także dysk twardy i oprogramowanie OCR dostępne w standardzie.

MX-C303W

Kompaktowa konstrukcja i szeroki wybór funkcji oznaczają, że model MX-C303W oferuje wygodę urządzenia biurkowego w połączeniu z wydajnością urządzenia wielofunkcyjnego A3 klasy enterprise. Model MX-C303W  umożliwienia elastyczny przepływu zdań – zapewnia wyjątkową łatwość obsługi, prostą komunikację i łatwą mobilność w celu zoptymalizowania wydajności pracowników.

MX-C304W

Model MX-C304W został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie cennych informacji firmy, ale również umożliwienia elastycznego przepływu zdań – zapewnia wyjątkową łatwość obsługi, prostą komunikację i łatwą mobilność w celu zoptymalizowania wydajności pracowników. Kompaktowa konstrukcja i szeroki wybór funkcji oznaczają, że model oferuje wygodę urządzenia biurkowego w połączeniu z wydajnością urządzenia wielofunkcyjnego A3 klasy enterprise.

Pełna oferta biurowych urządzeń drukujących, w skład której wchodzą kserokopiarki kolorowe oraz urządzenia wielofunkcyjne.