Blog, Wielki Format

Mały ploter na biurko – nowa propozycja firmy Canon

Mały ploter na biurko

No cóż, nie zawsze nasze miejsce drukowania umożliwia nam postawienie w nim urządzenia, które ma duże gabaryty. Co zrobić gdy chcemy mieć w pomieszczeniu mały ploter? Czy są w ofercie drukarki A1, które cechowałyby się niewielkimi wymiarami? Dowiesz się czytając artykuł na naszym blogu.

 

Firma Canon udostępnia nową serię kompaktowych urządzeń drukujących formatu A1, które cechują się między innymi niewielkimi gabarytami. Plotery imagePROGRAF TC-20 oraz imagePROGRAF TC-20M są odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie rynku na tego rodzaju produkty.

ImagePROGRAF TC-20

ImagePROGRAF TC20 to, oprócz charakterystycznej dla Canona dbałości o wysoką jakość wydruków, kompaktowa budowa i łatwość obsługi. Urządzenie jest niewielkie i przystosowane do tego by postawić je bezpośrednio na biurku. Wszystkie czynności związane z wymianą rolki papieru czy też tuszu wykonujemy z przodu urządzenia, bez konieczności obracania go bądź też nadmiernego wychylania się. Również interfejs jest intuicyjny i przyjazny dla użytkownika.

TC20 umożliwia drukowanie na podłożach o szerokości 610mm (24 cale). Jest idealna do drukowania nie tylko w środowisku CAD/GIS, ale także do wykonywania plakatów czy też grafik reklamowych. Pomaga w tym dostarczane w standardzie oprogramowanie.

Warto zaznaczyć, że drukować możemy nie tylko z roli lecz także z automatycznego podajnika arkuszy A4. Dodatkowym atutem będą również pigmentowe, wodoodporne tusze w 70ml buteleczkach.

TC20 - historia

ImagePROGRAF TC-20M

Ploter Canon TC-20M 3d

Elementem, który odróżnia TC-20M od TC20 jest wbudowany w urządzenie skaner A4. Oczywiście nie trzeba zbyt wiele reklamować tego rodzaju rozwiązania. Ploter zostaje zamieniony w urządzenie wielofunkcyjne – drukarkę, kopiarkę oraz skaner. Ten ostatni pozwala między innymi na skalowanie oryginału. Można powiększyć mały obraz i wydrukować go w formie plakatu oraz powielić w odpowiadającej nam liczbie kopii. Jest to doskonałe rozwiązanie w miejscach, w których chcemy umieścić kolorową reklamę dla klienta – na stojaku, ścianie bądź na szybie wystawowej.

Podsumowanie

Mały ploter to urządzenie, którego potrzebujemy wówczas gdy chcemy zaoszczędzić miejsce w naszym biurze, w którym przestrzeń jest ograniczona. Urządzenia Canon serii TC-20 są idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji. Mały ploter TC-20M posiada dodatkowo wbudowany skaner, co sprawia, że mamy do dyspozycji urządzenie wielofunkcyjne. Niskie koszty eksploatacji oraz łatwość i intuicyjność obsługi są dodatkowym czynnikiem, dla którego warto rozważyć tego rodzaju rozwiązanie.

Zainteresowała Cię seria TC20? Sprawdź naszą ofertę!

Oferta kompaktowych urządzeń do druku CAD/GIS i plakatów. Wejdź i wybierz urządzenie dla Ciebie.

Wróć do listy

Inne artykuły