Funkcjonalność

Uniflow – monitoring wydruków

Monitoring wydruków UniFLOW

UniFLOW, zintegrowane rozwiązanie z zakresu zarządzania drukiem i skanowaniem firmy Canon. Teraz dostępne z dodatkowymi funkcjami dla pracowników mobilnych i gości, którzy mogą drukować z poziomu swoich urządzeń przenośnych. Dzięki temu rozwiązanie uniFLOW staje się jeszcze bardziej atrakcyjne dla firm poszukujących elastycznego i skalowalnego sposobu na skuteczny monitoring wydruków i zarządzanie skanowaniem w sposób bezpieczny i ekonomiczny.

Monitoring wydruków. Wyższy poziom kontroli nad środkami przeznaczanymi na druk.

Rozwiązanie uniFLOW jest wyposażone we wbudowany system zgłaszania wszystkich kosztów drukowania, kopiowania i skanowania. Dzięki temu można dokładnie poznać poziom wydatków, centra kosztowe i opracować plan ich obniżenia i wprowadzenia oszczędności.

Bezpieczne drukowanie.  Bezpieczna obsługa poufnych dokumentów.

Rozwiązanie uniFLOW pozwala użytkownikowi przesłać poufne dokumenty do dowolnej drukarki sieciowej i wydrukować je, dopiero gdy użytkownik zjawi się, by odebrać gotowe wydruki. Dzięki temu każdy może wybrać czas i miejsce drukowania, mając pewność, że dokumenty pozostaną bezpieczne.

Inteligentne przekazywanie. Usprawnione zarządzanie przebiegiem druku i kosztami.

Dzięki rozwiązaniu uniFLOW administrator może ustanowić reguły dotyczące sposobu i miejsca drukowania dokumentów. Dzięki temu łatwo uniknąć dużych zadań, które powodują kolejki przy drukarkach biurkowych, i zapewnia oszczędności za sprawą centralnego zarządzania liczbą kolorowych wydruków.

Zaawansowane skanowanie. Proste rejestrowanie i dystrybucja informacji.

Rozwiązanie uniFLOW pozwala użytkownikom szybko i łatwo skanować dokumenty i dokonywać ich kompresji do wiadomości e-mail lub systemów plików, takich jak Microsoft SharePoint lub Canon Therefore, bezpośrednio w urządzeniach wielofunkcyjnych Canon. Spersonalizowany obieg dokumentów zapewnia użytkownikowi jednakowy komfort użytkowania w przypadku wszystkich urządzeń.

Bezpieczeństwo dokumentów. Rozszerzona ochrona danych firmy.

Wycieki informacji to bardzo poważne zagrożenie dla każdej firmy. Wszelkie dane poufne są monitorowane, a system zapobiega kosztownym wyciekom informacji.

Drukowanie z urządzeń mobilnych. Na dowolnej drukarce, z dowolnego urządzenia przenośnego.

Rozwiązanie uniFLOW wprowadza do firmy możliwość drukowania z urządzeń mobilnych. Użytkownikom lub gościom można nadać uprawnienie do drukowania z poziomu urządzeń przenośnych z dostępem do Internetu bez narażania bezpieczeństwa sieci. Dodatkowo można to zrobić niezależnie od tego, czy przesyłane dokumenty są przechowywane w pamięci lokalnej, czy w aplikacjach w chmurze.