Home » Produkty » Druk Biurowy » Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne » MX-2630N

MX-2630N MX-2630N MX-2630N MX-2630N

Sharp MX-2630N

format A3, kolorowa,


Idealne urządzenie dla dynamicznych zespołów.

szybkosc_druku_mx_263026 stron A4 / minutę - Szybkie drukowanie
funkcje_mx_2630druk / skan / kopia / archiwizacja
pojemność_mx_2630650 arkuszy - Maksymalna pojemność 6300 arkuszy
 wysyłanie_mx_2630pulpit / e-mail / SMB / USB - Zaawansowane wysyłanie

 małe_biuro_mx_2630/średnie_biuro_mx_2630do małego i średniego biura

Znalezienie urządzenia, które będzie nie tylko kompaktowe, ale także funkcjonalne nieraz graniczy z cudem. Wiemy jak ciężkie są warunki biurowe i tak naprawdę część z proponowanych urządzeń nie spełnia wymaganych oczekiwań. Sharp MX-2630N spełnia większość wymagań pracowników większych i mniejszych biur.

MX-2630 26 stron na minutę, kup w RobicanPodstawowa wydajność 26 stron A4 na minutę  

Kompleksowe rozwiązanie, które sprawdzi się w większości warunków biurowych. W jednym urządzeniu znajdują się funkcje drukowania, kopiowania, skanowania, faksowania i archiwizacji dokumentów. Urządzenie jest nie tylko intuicyjne, ale z pewnością się sprawdzi w większości biur, gdzie drukowanie masy dokumentów jest codziennością. Całością możemy zarządzać dzięki dodatkowym narzędziom. Praca w biurze staje się dużo przyjemniejsza.

 

Wydajność

Urządzenie cechuje wysokiej jakości wydruki zarówno czarno-białe jak i kolorowe. Spełnia swoją rolę także przy większych formatach papieru jak na przykład A3. Drukuje z prędkością 26 stron na minutę.

  • Można dowolnie wybierać z dodatkowych opcji jak chociażby wysyłanie dokumentu przez faks czy też e-mail. W urządzeniu zmniejszono także czas nagrzewania aż do 18 sekund. Podczas kopiowania dokumentów możemy wykonać w trybie ciągłym aż do 999 kopii.

  • Urządzenie posiada opcjonalny dziurkacz oraz zszywacz, który poradzi sobie nawet z 50 arkuszami papieru.

  • Standardowa pojemność podajników papieru to 650 arkuszy.

Nowoczesne usługi

  • Drukowanie dokumentów bezpośrednio z usługi chmury? Żaden problem!

  • Możemy też zrobić wydruk bezpośrednio z pamięci przenośnej. Prócz drukowania sieciowego czy tez dwustronnego kopiowania możemy skorzystać z pamięci dyskowej, która posiada aż 320GB miejsca na niezbędne dokumenty.

  • Dzięki zabezpieczeniom, niepowołane osoby nie będą miały dostępu do wybranych dokumentów. Najlepszą rzeczą w tym urządzeniu jest szyfrowanie danych i ich bezpieczne usuwanie.

  • Wszystkimi opcjami można zarządzać za pomocą panelu LCD bądź też klawiatury. Możemy także zobaczyć aktualnie drukowany dokument za pomocą funkcji podglądu na panelu dotykowym.

 

Więcej informacji o tej pozycji znajdziesz na tej stronie.

Pliki do pobrania

Produkty powiązane