Home » Produkty » Druk Biurowy » Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne » MX-3060V

MX-3060V MX-3060V MX-3060V MX-3060V

Sharp MX-3060V

format A3, kolorowa,


Optymalizuje produktywność zespołu w każdym czasie i miejscu.

szybkosc_druku_mx_306030 stron A4 / minutę - Szybkie drukowanie
funkcje_mx_3060druk / skan / kopia / archiwizacja
pojemność_mx_3060650 arkuszy - Maksymalna pojemność 6300 arkuszy
 wysyłanie_mx_3060pulpit / e-mail / SMB / USB - Zaawansowane wysyłanie z OCR

 średnie_biuro_mx_3060/duże_biuro_MX-3060do średniego lub dużego biura

Technologiczne rozwiązania dla biura zawsze stanowią pewnego rodzaju wyzwanie. Nie zawsze wszystkie parametry, które są przez nas oczekiwane występują w danym urządzeniu. Czy możliwe jest znalezienie uniwersalnego urządzenia, które będzie pewnego rodzaju profesjonalistą pod każdym względem? Nadszedł czas na Sharp MX-3060V.

MX-3060v 30 stron na minutę, kup w RobicanZwiększona wydajność 30 stron A4 na minutę  

Łatwość integracji

Sharp MX-3060V posiada pewien system wielofunkcyjny, który potrafi współpracować z różnymi rozwiązaniami programowanymi. Urządzenie wielofunkcyjne jest zarządzane poprzez panel dotykowy o przekątnej 10,1 cala, który posiada regulację pochylenia.

 

Szybkość pracy i wydajność

Drukowanie przebiega szybko, bo aż do 30 stron na minutę. W przypadku większych formatów jak chociażby A3 czas wynosi 20 stron na minutę. W porównaniu do konkurencji czas nagrzewania w urządzeniu Sharp MX-3060V ograniczono tylko do 10 sekund.

  • Pojemność standardowa arkuszy wynosi 650 sztuk.
 

Wsparcie dla rozwiązań mobilnych

W zarządzaniu pomaga kompatybilność z innymi urządzeniami jak chociażby tablet czy smartfon. Za pomocą usług w chmurze mamy dostęp do najważniejszych dokumentów w jednym miejscu i czasie. W ten sposób mogą być wydrukowane na wielu stanowiskach roboczych dzięki podpięciu do sieci.

 

Wsparcie obiegu dokumentów

Kopie robocze można przechowywać na wbudowanym dysku, który posiada aż 500 GB pamięci. Urządzenie wielofunkcyjne pełni rolę serwera, który ma za zadanie przechowywanie danych, w tym przypadku plików dokumentów.

 

Oszczędność energii

Dzięki nowym technologiom urządzenie wzbogacono o moduł czujnika ruchu, który podczas wykrycia ruchu jednego z pracowników jest wybudzany ze stanu uśpienia. W ten sposób oszczędza energię wtedy kiedy nikt z niego nie korzysta.

Certyfikat Energy Star pozwala na oszczędzanie energii. Pojemnik z tonerem jest wysuwany automatycznie, unikając w ten sposób marnowanie materiałów.

 

 

Więcej informacji o tej pozycji znajdziesz na tej stronie.

Pliki do pobrania

Produkty powiązane