Home » Produkty » Druk Biurowy » Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne » MX-3070V

MX-3070V MX-3070V MX-3070V

Sharp MX-3070V

wielkość A3, kolorowa,


Zaawansowanej i ergonomicznej konstrukcja oraz nowatorskie rozwiązania.

szybkosc_druku_mx_307030 stron A4 / minutę - Szybkie drukowanie
funkcje_mx_3070druk / skan / kopia / archiwizacja
pojemność_mx_3070650 arkuszy - Maksymalna pojemność 6300 arkuszy
 wysyłanie_mx_3070pulpit / e-mail / SMB / USB - Zaawansowane wysyłanie z OCR

 duże biuro mx-3070do dużego biura

Technologiczne rozwiązania dla biura zawsze stanowią pewnego rodzaju wyzwanie. Nie zawsze wszystkie parametry, które są przez nas oczekiwane występują w danym urządzeniu. Czy możliwe jest znalezienie uniwersalnego urządzenia, które będzie pewnego rodzaju profesjonalistą pod każdym względem? Nadszedł czas nas Sharp MX-3070V.

MX-3070V 30 stron na minutę, kup w RobicanZwiększona wydajność 30 stron A4 na minutę  

Wydajność

Drukowanie czy też faksowanie nie stanowi większego problemu. Prędkość drukowania osiąga aż do 30 stron zarówno w trybie kolorowym jak i czarno-białym. Podczas krótkiego nagrzewania urządzenia możemy zaoszczędzić energię i jednocześnie poprawić produktywność. Poprzez szybką i wydajną pracę zwiększamy produkcyjność biura. Dostępne są opcjonalnie różne formy wykańczania jak zszywanie ręczne czy też broszurowanie.

  • Podajnik papieru zmieści aż 650 arkuszy.
  • Opcjonalnie można rozszerzyć pojemność do 6300 arkuszy
 

Wsparcie dla biura

Urządzenie można potraktować jak pewnego rodzaju serwer, który przetrzymuje najważniejsze dokumenty. Pojemność przechowywanych dokumentów, którą oferuje wewnętrzna pamięć to aż do 10 tysięcy stron w folderze tymczasowym. W folderze głównym ta liczba wynosi do 20 tysięcy plików.

 

Obsługa i funkcjonalność

Kolorowy panel dotykowy, o wymiarach 10m1 cala, umożliwia sterowanie urządzeniem w taki sposób, aby najwygodniej dostosować drukowanie do własnych celów. Zastosowano także specjalny program do poglądu dokumentów w formie miniatur. Przy produkcji postarano się o to, aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa za pomocą opcji logowania i wylogowywania.

  • Urządzenie jest wspierane przez większość systemów operacyjnych.
 

Oszczędność energii

Sharp MX-3070N posiada certyfikat Energy Star, co pozwala na oszczędzanie energii urządzenia. Nie tylko oszczędzamy energię i pieniądze, ale także dbamy o środowisko naturalne. Dodatkowym atutem jest to, że jeśli toner zostanie do końca wykorzystany to jest automatycznie wysuwany.

 

 

Więcej informacji o tej pozycji znajdziesz na tej stronie.

Pliki do pobrania