Home » Produkty » Druk Biurowy » Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne » MX-3570V

MX-3570V MX-3570V MX-3570V

Sharp MX-3570V

format A3, kolorowa,


Optymalizuje sposób tworzenia, zarządzania i udostępniania informacji.

szybkosc_druku_mx_357035 stron A4 / minutę - Szybkie drukowanie
funkcje_mx_3570druk / skan / kopia / archiwizacja
pojemność_mx_3570650 arkuszy - Maksymalna pojemność 6300 arkuszy
 wysyłanie_mx_3570pulpit / e-mail / SMB / USB - Zaawansowane wysyłanie z OCR

 duże biuro mx-3570do dużego biura

Technologiczne rozwiązania dla biura zawsze stanowią pewnego rodzaju wyzwanie. Nie zawsze wszystkie parametry, które są przez nas oczekiwane występują w danym urządzeniu. Czy możliwe jest znalezienie uniwersalnego urządzenia, które będzie pewnego rodzaju profesjonalistą pod każdym względem? Nadszedł czas nas Sharp MX-3570V.

MX-3570n 35 stron na minutę, kup w RobicanMaksymalna wydajność 35 stron A4 na minutę  

Wydajność

Drukowanie czy też faksowanie nie stanowi większego problemu. Prędkość drukowania osiąga aż do 35 stron zarówno w trybie kolorowym jak i czarno-białym. Podczas krótkiego nagrzewania urządzenia możemy zaoszczędzić energię i jednocześnie poprawić produktywność. Poprzez szybką i wydajną pracę zwiększamy produkcyjność biura. Dostępne są opcjonalnie różne formy wykańczania jak zszywanie ręczne czy też broszurowanie.

  • Podajnik papieru zmieści aż 650 arkuszy.
  • Opcjonalnie można rozszerzyć pojemność do 6300 arkuszy
 

Wsparcie dla biura

Urządzenie można potraktować jak pewnego rodzaju serwer, który przetrzymuje najważniejsze dokumenty. Pojemność przechowywanych dokumentów, którą oferuje wewnętrzna pamięć to aż do 10 tysięcy stron w folderze tymczasowym. W folderze głównym ta liczba wynosi do 20 tysięcy plików.

 

Obsługa i funkcjonalność

Kolorowy panel dotykowy, o wymiarach 10m1 cala, umożliwia sterowanie urządzeniem w taki sposób, aby najwygodniej dostosować drukowanie do własnych celów. Zastosowano także specjalny program do poglądu dokumentów w formie miniatur. Przy produkcji postarano się o to, aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa za pomocą opcji logowania i wylogowywania.

  • Urządzenie jest wspierane przez większość systemów operacyjnych.
 

Oszczędność energii

Sharp MX-3570V posiada certyfikat Energy Star, co pozwala na oszczędzanie energii urządzenia. Nie tylko oszczędzamy energię i pieniądze, ale także dbamy o środowisko naturalne. Dodatkowym atutem jest to, że jeśli toner zostanie do końca wykorzystany to jest automatycznie wysuwany.

 

 

Więcej informacji o tej pozycji znajdziesz na tej stronie.

Pliki do pobrania