Home » Produkty » Druk Biurowy » Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne » MX-4050V

MX-4050V MX-4050V

Sharp MX-4050V

format A3, kolorowa,


Cechuje je niezawodność i wszechstronność.

szybkosc_druku_mx_405040 stron A4 / minutę - Szybkie drukowanie
funkcje_mx_4050druk / skan / kopia / archiwizacja
pojemność_mx_4050650 arkuszy - Maksymalna pojemność 6300 arkuszy
 wysyłanie_mx_4050pulpit / e-mail / SMB / USB - Zaawansowane wysyłanie

 średnie_biuro_mx_4050do średniego biura

Urządzenie biurowe powinno przede wszystkim oferować szeroką gamę zastosowań. Model MX-4050N jest polecany zarówno w większych jak i mniejszych biurach. Polecane zwłaszcza przy dynamicznym zespole, który poszukuje niezawodności, czy wysokiej jakości druku.

MX-4050n 40 stron na minutę, kup w robicanWysoka wydajność 40 stron A4 na minutę  

Wydajność

Drukowanie czy też faksowanie nie stanowi większego problemu. Prędkość drukowania osiąga aż do 40 stron zarówno w trybie kolorowym jak i czarno-białym. Podczas krótkiego nagrzewania urządzenia możemy zaoszczędzić energię i jednocześnie poprawić produktywność. W ciągu jednej minuty możemy zeskanować aż do 80 obrazków. Poprzez szybką i wydajną pracę zwiększamy produkcyjność biura. Dostępne są opcjonalnie różne formy wykańczania jak zszywanie ręczne czy też broszurowanie.

  • Podajnik papieru zmieści aż 650 arkuszy.
 
 

Wsparcie dla biura

Urządzenie można potraktować jak pewnego rodzaju serwer, który przetrzymuje najważniejsze dokumenty. Pojemność przechowywanych dokumentów, którą oferuje wewnętrzna pamięć to aż do 10 tysięcy stron w folderze tymczasowym. W folderze głównym ta liczba wynosi do 20 tysięcy plików.

 

Obsługa i funkcjonalność

Kolorowy panel dotykowy, o wymiarach 10m1 cala, umożliwia sterowanie urządzeniem w taki sposób, aby najwygodniej dostosować drukowanie do własnych celów. Zastosowano także specjalny program do poglądu dokumentów w formie miniatur. Przy produkcji postarano się o to, aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa za pomocą opcji logowania i wylogowywania.

  • Urządzenie jest wspierane przez większość systemów operacyjnych.
 
 

Oszczędność energii

Sharp MX-3050N posiada certyfikat Energy Star, co pozwala na oszczędzanie energii urządzenia. Nie tylko oszczędzamy energię i pieniądze, ale także dbamy o środowisko naturalne. Dodatkowym atutem jest to, że jeśli toner zostanie do końca wykorzystany to jest automatycznie wysuwany.

 

 

Więcej informacji o tej pozycji znajdziesz na tej stronie.

Pliki do pobrania

Produkty powiązane