Home » Produkty » Druk Biurowy » Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne » MX-4060V

MX-4060V MX-4060V MX-4060V MX-4060V

Sharp MX-4060V

format A3, kolorowa,


Sprosta nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

szybkosc_druku_mx_406040 stron A4 / minutę - Szybkie drukowanie
funkcje_mx_4060druk / skan / kopia / archiwizacja
pojemność_mx_4060650 arkuszy - Maksymalna pojemność 6300 arkuszy
 wysyłanie_mx_4060pulpit / e-mail / SMB / USB - Zaawansowane wysyłanie z OCR

 średnie_biuro_mx_4060/duże_biuro_MX-4060do średniego lub dużego biura

Technologiczne rozwiązania dla biura zawsze stanowią pewnego rodzaju wyzwanie. Nie zawsze wszystkie parametry, które są przez nas oczekiwane występują w danym urządzeniu. Czy możliwe jest znalezienie uniwersalnego urządzenia, które będzie pewnego rodzaju profesjonalistą pod każdym względem? Nadszedł czas na Sharp MX-4060V.

MX-4060v 40 stron na minutę, kup w RobicanWysoka wydajność 40 stron A4 na minutę  

 

Łatwość integracji

Sharp MX-4060V posiada pewien system wielofunkcyjny, który potrafi współpracować z różnymi rozwiązaniami programowanymi. Urządzenie wielofunkcyjne jest zarządzane poprzez panel dotykowy o przekątnej 10,1 cala, który posiada regulację pochylenia.

 

Szybkość pracy i wydajność

Drukowanie przebiega szybko, bo aż do 40 stron na minutę. W przypadku większych formatów jak chociażby A3 czas wynosi 20 stron na minutę. W porównaniu do konkurencji czas nagrzewania w urządzeniu Sharp MX-4060V ograniczono tylko do 10 sekund.

  • Pojemność standardowa arkuszy wynosi 650 sztuk.
 

Wsparcie dla rozwiązań mobilnych

W zarządzaniu pomaga kompatybilność z innymi urządzeniami jak chociażby tablet czy smartfon. Za pomocą usług w chmurze mamy dostęp do najważniejszych dokumentów w jednym miejscu i czasie. W ten sposób mogą być wydrukowane na wielu stanowiskach roboczych dzięki podpięciu do sieci.

 

Wsparcie obiegu dokumentów

Kopie robocze można przechowywać na wbudowanym dysku, który posiada aż 500 GB pamięci. Urządzenie wielofunkcyjne pełni rolę serwera, który ma za zadanie przechowywanie danych, w tym przypadku plików dokumentów.

 

Oszczędność energii

Dzięki nowym technologiom urządzenie wzbogacono o moduł czujnika ruchu, który podczas wykrycia ruchu jednego z pracowników jest wybudzany ze stanu uśpienia. W ten sposób oszczędza energię wtedy kiedy nikt z niego nie korzysta.

Certyfikat Energy Star pozwala na oszczędzanie energii. Pojemnik z tonerem jest wysuwany automatycznie, unikając w ten sposób marnowanie materiałów.

 

 

Więcej informacji o tej pozycji znajdziesz na tej stronie.

Pliki do pobrania