Home » Produkty » Druk Biurowy » Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne » MX-C301W

MX-C301W MX-C301W MX-C301W

Sharp MX-C301W

format A4, kolorowa,


Rozwiązania z większych maszyn w kompaktowym urządzeniu.

szybkosc_druku_mx_C301w30 stron A4 / minutę - Szybkie drukowanie
funkcje_mx_C301Wdruk / skan / kopia / faks
pojemność_mx_C301W300 arkuszy - Maksymalna pojemność 800 arkuszy
 wysyłanie_mx_C301wpulpit / e-mail / SMB / USB - Zaawansowane wysyłanie

 małe_biuro_mx_C301wdo małego biura

Drukowanie, skanowanie, kopiowanie – pracując w biurze nie potrzebujemy wielu urządzeń, ale jednego, które spełni wszystkie wymagania dobrze prosperującego biura. Powinno ono posiadać szeroką gamę zastosowań i zajmować mało miejsca. Sharp MX-C301W jest urządzeniem, które bez problemu zaspokoi wymagania małych biur, ale także średnich grup roboczych.

MX-C301w 30 stron na minutę, kup w RobicanZwiększona wydajność 30 stron A4 na minutę  

 

Pracując w biurze cenimy szybkość, dlatego szukamy urządzenia, które będzie w stanie szybko wydrukować potrzebne dokumenty. Sharp MX-C300W drukuje do 30 stron w ciągu minuty zarówno w kolorze jak i na czarno-biało. Dwustronne drukowanie pozwala na zaoszczędzenie czasu.

 

Łatwość obsługi i wydajność

 • Panel pozwala na dostosowanie urządzenia do własnych potrzeb. Obsługa nie sprawi trudności nawet najmniej zaawansowanej osobie.

 • Dzięki portowi USB możemy podpiąć skaner do komputera i w szybki sposób zeskanowane dokumenty znajdą się na naszym dysku gotowe to zarchiwizowania czy też wysłania na e-mail.

 • Dzięki technologii Wi-Fi możemy wydrukować dokument używając tylko smartona czy też tableta.

 • Podajnik na arkusze mieści ich około 800 sztuk co dość dobrze wypada przy warunkach biurowych.

 • Wydajność została zwiększona poprzez opcję automatycznego sortowania.

 • Dokumenty są drukowane w wysokiej rozdzielności 600x600 dpi. Przekłada się to na wysoką jakość wydruku. Warto tutaj wspomnieć o krótkim czasie nagrzewania urządzenia.

   

Zaawansowane funkcje

 • Urządzenie posiada funkcję archiwizacji dokumentów, dzięki której możemy z łatwością drukować formularze lub druki wewnętrzne.

 • Aplikacja Sharp OSA umożliwia połączenie z urządzeniem z poziomu chmury, co przyspiesza pracę z dokumentami przechowywanymi online.

   

Ekonomia i ekologia

Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o niskim zużyciu energii. Posiada specjalny tryb, gdzie jego nagrzewanie ograniczono do minimum. W ten sposób jest przyjazne dla środowiska. Warto wspomnieć, że w ramach normy Energy Star zużycie toneru jest bardziej ekonomiczne.

 • Urządzenie waży niespełna 33 kilogramy. Nie jest także zbyt dużych gabarytów, dlatego sprawdzi się w ciasnych biurach.
 •  

 

Więcej informacji o tej pozycji znajdziesz na tej stronie.

Pliki do pobrania

Produkty powiązane