Niszczarki SUNWOOD Tarnator

Home » Druk Biurowy » Niszczarki » SUNWOOD
Niszczarka dokumentów Tarnator PLUS

Tarnator PLUS


Niewielka i funkcjonalna niszczarka do biura lub domu? Tarnator PLUS to urządzenie, które niszczy dokumenty na ścinki, jest ciche i niewielkich rozmiarów. Zapewnia bezpieczeństwo niszczonych danych, także nośników CD/DVD oraz plastikowych kart.

 


Niszczarka dokumentów w sam raz do małego biura lub domu.

549.81 zł brutto
(447 zł netto)


Ilość:

Niszczarka dokumentów Tarnator C1A

Tarnator C1A


Niszczarka skonstruowana z myślą o pracy w małych biurach lub firmach, w których z niszczarki będą korzystały pojedyncze osoby. Cicha, wydajna, niszczy na ścinki.

 

 

738.00 zł brutto
(600 zł netto)


Ilość:

Niszczarka dokumentów Tarnator C2

Tarnator C2


Niszczarka dokumentów o nowoczesnym wyglądzie i zaawansowanej funkcjonalności. Cięcie na bardzo drobne ścinki zapewnia wysoki poziom bezpieczeństaw. Cicha praca i kompaktowa konstrukcja sprawia, że sprawdzi się w każcym biurze i firmie. Liczne funkcje dodatkowe oraz możliwość niszczenia zszywek, spinaczy, kart plastikowych i płyt CD/DVD umieszcza tą niszczarkę w kategorii sprawnych i wydajnych urządzeń.

934.80 zł brutto
(760 zł netto)


Ilość:

Niszczarka Tarnator C7

Tarnator C7


Niszczarka dokumentów, która sprawdzi się w średnim , kilkuosobowym biurze. Cięcie materiałów na bardzo trudne do odczytania ścinki. Dodatkowo urządzenie niszczy karty plastikowe, płyty CD/DVD, spinacze, zszywki.

1188.18 zł brutto
(966 zł netto)


Ilość:

Niszczarka dokumentów Tarnator C7S

Tarnator C7S


Wydajna niszczarka, która zaspokoi potrzeby większego biura. Mocny mechanizm tnący, który niszczy nawet 34 arkusze papieru, tnąc go na ścinki. Posiada łatwy w obsłudze panel sterujący, który podniesie komfort pracy wszystkich użytkowników urządzenia.

1589.16 zł brutto
(1292 zł netto)


Ilość:

Niszczarka dokumentów Tarnator C8X

Tarnator C8X


Niszczarka dokumentów stworzona do pracy w biurach i instytucjach, w których konieczne zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Niszczenie papieru w stopniu P-7 gwarantuje zachowanie pełnej poufności danych.

3444.00 zł brutto
(2800 zł netto)


Ilość:

Niszczarka SUNWOOD Tarnator C9

Tarnator C9


797.04 zł brutto
(648 zł netto)


Ilość: