Blog, Wielki Format

Modele z serii imagePROGRAF TX – rozwiązania Canon do szybkich wydruków plakatów i plików CAD

Nowe plotery Canon imagePROGRAF TX

Rodzina wydajnych i precyzyjnych ploterów z serii imagePROGRAF TX to zaawansowane technologicznie, ułatwiające pracę, wysoko wydajne maszyny do precyzyjnych wydruków wielkoformatowych. Sprawdź, co mają do zaoferowania użytkownikom!

Canon imagePROGRAF TX – precyzyjne plotery dla profesjonalistów

Seria imagePROGRAF TX jest dedykowana m.in. firmom działającym w branży architektonicznej, budowlanej, inżynierskiej i reklamowej. Świetnie sprawdza się w wewnętrznych firmowych działach druku, a także w sklepach detalicznych. Znakomicie radzi sobie z precyzyjnymi wydrukami CAD, a także z wielobarwnymi materiałami reklamowymi w wysokiej rozdzielczości. Nowe urządzenia zaprezentowane przez Canon kontynuują ten trend, wykorzystując dopracowaną technologię druku atramentowego LUCIA TD. Dzięki temu można uzyskać oszałamiające rezultaty, nawet na zwykłym papierze. Tusze wyróżniają się również doskonałą trwałością i odpornością na blaknięcie. Mogą być stosowane z wodoodpornymi nośnikami Canon w celu produkcji materiałów do użytku na zewnątrz.

Modele z serii imagePROGRAF TX to trzy plotery i dwa urządzenia wielofunkcyjne:

Nowa plotery Canon TX

Oprócz bardzo wysokiej jakości wydruku oferują też udoskonaloną funkcjonalność i znacznie większą produktywność. Dzięki temu spełnią nawet najbardziej wygórowane wymagania.

Szybkie wydruki z nowymi urządzeniami od Canon

Częstym problemem przy wykonywaniu wydruków wielkoformatowych w wysokiej rozdzielczości jest prędkość pracy. Nowe urządzenia z serii imagePROGRAF TX są jednak zaprojektowane z myślą o jego rozwiązaniu. Szybkie uzyskanie wydruków jest możliwe dzięki udoskonalonym mechanizmom, które produkują do 3,2 strony na minutę, ale również prostej obsłudze – wystarczy nacisnąć jeden przycisk, by ploter niemal natychmiast zaczął realizować zadanie. Możliwe jest drukowanie bezpośrednio z nośnika USB, co w dalszym stopniu ułatwia pracę. Wysoka wydajność jest też uzyskiwana dzięki błyskawicznemu przetwarzaniu zadań.

Nowe urządzenia umożliwiają opcjonalną obsługę dwóch rolek z możliwością wymiany podczas pracy (tryb „hot swap”). Pozwala to na znaczne wyeliminowanie przestojów i ułatwia produkcję materiałów o różnych parametrach. Pojemne zbiorniki na tusz redukują zaś częstotliwość wymiany materiałów eksploatacyjnych.

Wszystko to sprawia, że wykorzystanie urządzeń z serii imagePROGRAF TX niesamowicie wpływa na komfort pracy. Wiele procesów jest zautomatyzowanych – np. rozpoznawanie typu i szerokości nośnika. Wygodny interfejs i ekran dotykowy ułatwiają sterowanie funkcjami i sprawdzanie statusu wydruku. W urządzeniach wielofunkcyjnych zastosowano zaś zaawansowany skaner Z36 z precyzyjnym sensorem, który umożliwia dokładną, szybką pracę.

Chcesz unowocześnić swój sprzęt?

Uzyskać więcej informacji na temat urządzeń Canon lub indywidualną poradę dotyczącą ich doboru?

Wróć do listy

Inne artykuły