Blog, Wielki Format

Nowość od Canon – najszybsza w historii drukarka wielkoformatowa z serii imagePROGRAF

Nowość od Canon TX-30000

Wydruki CAD/GIS charakteryzują się koniecznością precyzyjnego odwzorowania nawet najmniejszego detalu. Druk w wysokiej rozdzielczości spowalnia jednak pracę urządzeń. Firma Canon znalazła na to receptę. Najnowsza drukarka wielkoformatowa imagePROGRAF TZ-30000 jest nie tylko niezwykle dokładna, ale również bardzo szybka. Dzięki temu stanowi idealny wybór dla wymagającego użytkownika. Dowiedz się więcej!

Parametry Ploterów

Canon imagePROGRAF TZ-30000 – szybszy i dokładniejszy druk

Nowe opracowane przez Canon urządzenie jest najszybszym z całej gamy imagePROGRAF. Dzięki temu pozwala na maksymalizację produktywności i znacznie wpływa na komfort pracy. Producent zaprezentował dwie wersje sprzętu – podstawową (imagePROGRAF TZ-30000) i uzupełnioną o niezwykle precyzyjny, nowoczesny skaner (imagePROGRAF TZ-30000 MFP Z36). Ich praca jest niezwykle sprawna – produkują do czterech arkuszy A1 na minutę! Ponadto pierwszy wydruk może trafić w ręce użytkownika po zaledwie 19 sekundach. To jednak nie jedyne rozwiązania, które ułatwiają pracę. Szybsza produkcję i minimalizowanie przestojów zapewniają również:

  • taca odbiorcza na 100 arkuszy,
  • moduł podawania z dwóch rolek,
  • duże zbiorniki tuszu o pojemności 700 ml,
  • możliwość wymiany materiałów eksploatacyjnych w trybie „hot swap” – w czasie pracy urządzenia,
  • sterownik druku CPP i narzędzie CPP Publisher Select ograniczające liczbę błędnych wydruków.
Nowy Canon imagePROGRAF TZ-30000

Za bardzo wysoką jakość wydruku odpowiada zaś m.in. wysoka rozdzielczość robocza. Ponadto technologia tuszu LUCIA TD zapewnia dokładne odwzorowanie i rezultat odporny na warunki atmosferyczne. Dzięki niemu kolory nie blakną nawet na tańszych, cieńszych i niepowlekanych nośnikach.

Parametry Ploterów

Wygodne użytkowanie – idealny pomocnik w codziennej pracy

Nowe urządzenia Canon z serii imagePROGRAF są przygotowane do obsługi nakładów produkcyjnych – nawet do 500 wydruków dziennie. Wysoka wydajność idzie tutaj w parze z funkcjonalnością. Projektanci marki zadbali bowiem o każdy detal. Design jest przyjazny użytkownikowi m.in. ze względu na możliwość obsługi urządzenia od przodu. Dzięki temu wymiana materiałów eksploatacyjnych jest znacznie łatwiejsza. Tacę odbiorczą umieszczono zaś w górnej części drukarki. Nowe urządzenia Canon to również bezpieczeństwo, dzięki zaawansowanym opcjom takim jak dostęp PIN czy automatyczne usuwanie danych z dysku po zakończeniu zadania.

Model imagePROGRAF TZ-30000 MFP Z36 jest wyposażony w niezwykle dokładny, zaawansowany technologicznie skaner, który ułatwi digitalizację i kopiowanie nawet najbardziej szczegółowych dokumentów CAD i GIS. Na uwagę zasługuje także łatwa obsługa za pomocą ekranu dotykowego z podglądem i wieloma opcjami obróbki obrazu.

Nowe urządzenia z serii imagePROGRAF są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych dostawców usług druku oraz punktów kopiujących, jak i firm działających w branży architektonicznej, inżynierskiej, budowlanej czy produkcyjnej. Wspierają realizację nawet bardzo skomplikowanych działań i rozwiązują wiele problemów, z którymi na co dzień mierzą się użytkownicy drukarek wielkoformatowych. Jesteś zainteresowany dołączeniem ich do swojego parku maszynowego? Skontaktuj się z nami!

Chcesz unowocześnić swój sprzęt?

Uzyskać więcej informacji na temat urządzeń Canon lub indywidualną poradę dotyczącą ich doboru?

Wróć do listy

Inne artykuły