Home » Druk Wielkoformatowy » Akcesoria do ploterów » Oprogramowanie MIRAGE Master Edition | Canon Silver Partner

Oprogramowanie MIRAGE Master Edition for Canon

Canon Oprogramowanie MIRAGE Master Edition | Canon Silver Partner

symbol2641V060


2095.00 zł brutto

(1703.25 netto)

Ilość: KUP TERAZ

Nowa definicja profesjonalnego drukowania. Mirage to wiodące rozwiązanie do drukowania dla drukarek Canon PRO.

Wysoka wydajność, bez ukrytych kosztów

Intuicyjny interfejs użytkownika Mirage umożliwia szybką i wydajną pracę. Jako wtyczka Mirage oferuje wszystko, co powinno zawierać oprogramowanie o obsługi druku: płynne i idealnie skalowane gradienty, czcionki i osadzoną grafikę wektorową. Mirage jest wtyczką do: Adobe™ Photoshop™, Adobe™ Photoshop™ Elements, Adobe™ InDesign™, Adobe™ Illustrator™ and Adobe ™ Lightroom lub jako samodzielna aplikacja.

 

https://dinax.com/wp-content/uploads/2014/08/Application_Support_70px_plus_Lr-1.png

 

Doskonała jakość druku - szybkość i wydajność

Pracuj szybciej i wydajniej dzięki najbardziej zaawansowanej i profesjonalnej wtyczce do druku dla Adobe™ Photoshop™, Illustrator™, InDesign™ or Photoshop™ Elements.

Ponadto aplikacja autonomiczna Mirage umożliwia drukowanie plików PDF, JPEG i TIFF bez konieczności stosowania jakiejkolwiek pośredniczącej aplikacji. Wystarczy przeciągnąć pliki lub foldery PDF, JPEG lub TIFF z mieszaną zawartością obsługiwanych formatów plików do aplikacji Mirage, a intuicyjny interfejs użytkownika Mirage otworzy się natychmiast.

Wszystkie ustawienia nośników i drukarki można zapisać, umożliwiając prosty sposób obsługi wielu prac i środowisk drukowania. Mirage sprawia, że drukowanie jest łatwe i bezpieczne, wyświetlając wyraźne zestawienie wszystkich niezbędnych ustawień drukowania w jednym oknie.

Naciśnij przycisk „Drukuj”, a dzięki technologii MZTP™ * wydruk rozpocznie się w ciągu kilku sekund.

*Mirage Zero Time to Print™ Technology

 

WYSIWYG - To co widzisz jest tym co dostajesz

Mirage jest zarówno znaczącą optymalizacją, jak i uproszczeniem procesu drukowania, w tym samym czasie. Marnowanie media spowodowane działaniem za pomocą metody „prób i błędów”, przejdzie do przeszłości. Okno podglądu Mirage pokazuje dokładne wyniki drukowania, w tym poprawne kolory softproof.*

*Można to osiągnąć tylko wtedy, gdy monitor jest prawidłowo skalibrowany i odpowiada aktualnym profilom drukarki ICC.

 

Zarządzaj zadaniami drukowania

Mirage Jobs-Archive umożliwia perfekcyjne zarządzanie już przetworzonymi zadaniami. Wszystkie zadania zapisane w archiwum można w dowolnym momencie wydrukować ponownie za pomocą naciśnięcia przycisku "Drukuj".

Archiwum Mirage Jobs jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla nieskomplikowanego przedruku, na przykład edycji Twoich prac, ale także dla dostawców usług drukowania do wykonywania wydruków testowych dla klientów i odtwarzania tych wydruków po ich ostatecznym zatwierdzeniu, w dowolnej żądanej ilości.

 

Kompatybilność

Oprogramowanie MIRAGE Master Edition jest kompatybilne ze wszystkimi ploterami Canon.

Produkty powiązane