Kserokopiarki i urządzenia wielofunkcyjne coraz częściej stanowią jedne z ważniejszych elementów wyposażenia firmy. Kluczowy dla ich sprawnego działania jest zaś fachowy serwis kserokopiarek, który zapewnia nasza firma. Wieloletnie doświadczenie, jako partner serwisowy Canon i Sharp, potwierdzone certyfikatami pozwala nam dostarczać usługi na bardzo wysokim poziomie. Co więcej, zapewniamy dostęp do materiałów eksploatacyjnych, oryginalnych części oraz fachowej wiedzy, która pozwoli uporać się z każdym problemem oraz zadbać o dobry stan urządzenia – wygodnie i bezpiecznie.

Autoryzowany Gold Partner Canon Plotery LFP

Dlaczego nasz serwis kserokopiarek?

Wiemy, jak ważne jest prawidłowe działanie urządzeń, na których polega firma. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi serwisu kserokopiarek w zasadzie wszystkich dostępnych na rodzimym rynku marek. Dzięki partnerskim relacjom z producentami wykorzystujemy zalecane przez nich metody obsługi i naprawy drukarek, a także oryginalne części oraz materiały.

Reagujemy szybko i trafnie rozpoznajemy problemy, co pozwala na ich sprawne ich usunięcie i naprawę drukarki lub kserokopiarki. Dodatkowo, w przypadku długotrwałych serwisów zapewniamy dostęp do urządzenia zastępczego, dzięki czemu praca biura nie musi być zaburzona.

Wieloletnie doświadczenie i nabyta wiedza pozwalają nam skutecznie serwisować urządzenia wielu producentów dostępnych na polskim rynku. A największe doświadczenie posiadamy, jako autoryzowany serwis Canon i Sharp.

Logo Canon Plotery Kserokopiarki Drukarki
Logo Sharp

Gdzie działa nasz serwis kserokopiarek i drukarek?

Nasi serwisanci są dostępni na terenie Poznania i okolic oraz innych miast województwa wielkopolskiego. Pomagamy jednak klientom z całego kraju w uzyskaniu kompetentnej obsługi serwisowej, korzystając z pomocy z innych certyfikowanych partnerów serwisowych. Dzięki temu niezależnie od lokalizacji możesz liczyć na naszą kompetentną pomoc. Skontaktuj się z nami!

Zapytaj o serwis kserokopiarki lub drukarki: