JAK DZIAŁA

Nasz serwis kserokopiarek i drukarek

To, co sprawia, że nasz serwis jest tak sprawny, to doświadczenie i fachowa wiedza potwierdzona certyfikatami. To właśnie dzięki temu możemy szybko i trafnie diagnozować, naprawiać i utrzymywać urządzenia w Twojej firmie.

Dlaczego potrzebujesz doświadczonego serwisu kserokopiarek?

Doświadczenie serwisantów to nieoceniony atut w kontekście naprawy drukarek i kserokopiarek. To właśnie wiedza zdobyta przez lata obsługi urządzeń pozwala na przeprowadzenie sprawnej diagnozy, która pozwala na szybką naprawę urządzenia. Jak często zdarza się, że czekanie na części i kilkukrotne wizyty serwisu poprzedzają doprowadzenie urządzenia do sprawności? Doświadczeni serwisanci potrafią zapanować nad usterką już w trakcie pierwszej wizyty.
Wiemy, jak ważne jest prawidłowe działanie urządzeń, które wykorzystuje Twoja firma. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi serwisu kserokopiarek w zasadzie wszystkich dostępnych na rodzimym rynku marek. Nasi serwisanci nie tylko posiadają wieloletnie doświadczenie w naprawach tego typu urządzeń, ale również stale rozszerzają wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach serwisowych.
Autoryzowany Serwis Canon

Canon Serwis

Wieloletnia współpraca z Canon pozwoliła nam na dokładne poznanie tego producenta.

Autoryzowany Serwis Sharp

Sharp Serwis

Z marką Sharp łączy nas długa historia, co ma bezpośredni wpływ na naszą znajomość urządzeń.

Autoryzowany Serwis Lexmark

Lexmark Serwis

Obsługa urządzeń Lexmark to nasza specjalność, dzięki stałej współpracy.

Jakie są zalety autoryzowanego serwisu?

Doświadczenie zbierane przez lata pracy z urządzeniami to jeden z czynników tworzących sprawny serwis kserokopiarek. Poza samymi czynnościami związanymi z naprawą i obsługą urządzeń serwisanci muszą stale rozwijać swoją wiedzę o nowości technologiczne. To dzięki współpracy z kluczowymi dostawcami urządzeń, jesteśmy w stanie na bieżąco poszerzać naszą wiedzę o nowoczesnym sprzęcie.

Szkolenia serwisowe to nie tylko informacje o nowych urządzeniach, ale również specjalistyczna wiedza o naprawach kserokopiarek.

Wsparcie serwisu ze strony producentów to wiele atutów poza samą wiedzą. Jest to również dostęp do części serwisowych oraz materiałów eksploatacyjnych. Możliwość pozyskania ich bezpośrednio od dostawcy, wpływa na duże zwiększenie szybkości i skuteczności poszczególnych napraw.

Wypełnij formularz jeśli chcesz wezwać nasz serwis