Serwis ploterów


Firma Robican wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze ploterów, proponuje profesjonalne usługi związane z ich serwisem. Zależy Ci na wieloletniej sprawności zakupionych urządzeń? Chcesz zachować ciągłość pracy i nie martwić się o opóźnienia wywołane przez awarie sprzętu? Zachęcamy do współpracy z Robican!

Dlaczego my?

Serwis ploterów w naszym wykonaniu to gwarancja pracy bez przestojów i wygodny sposób na zachowanie wszystkich walorów użytkowanych urządzeń. Obsługujemy plotery HP i Canon, wykorzystując naszą wiedzę dotyczącą sprzętu tych producentów.

Otrzymane certyfikaty serwisowe stanowią potwierdzenie naszego zaangażowania i doświadczenia, a szeroki wachlarz usług pozwala dostosować się do potrzeb każdego klienta. Zapewniamy zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny, a nasi serwisanci błyskawicznie odpowiadają na wezwania i sprawnie diagnozują problemy.

Zadbamy o Twój ploter kompleksowo, począwszy od dostaw materiałów eksploatacyjnych, a skończywszy na naprawach.

Gdzie działamy?

Firma Robican mieści się w Poznaniu, jednak usługi serwisu ploterów oferujemy klientom z całej Polski. Na terenie województwa wielkopolskiego działamy bezpośrednio, a na innych terenach wykorzystujemy współpracę z autoryzowanymi serwisami. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, zapewnimy Ci więc profesjonalną pomoc. Zapraszamy!

Serwis ploterów Canon - Robican