Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Tarnator PLUS

760,00  brutto

Niewielka i funkcjonalna niszczarka do biura lub domu? Tarnator PLUS to urządzenie, które niszczy dokumenty na ścinki, jest ciche i niewielkich rozmiarów. Zapewnia bezpieczeństwo niszczonych danych, także nośników CD/DVD oraz plastikowych kart.

Tarnator C1A

1260,00  brutto

Niszczarka papieru skonstruowana z myślą o pracy w małych biurach lub firmach, w których z urządzenia będą korzystały pojedyncze osoby. Cicha, wydajna, niszczy na ścinki.

Tarnator C7

1860,00  brutto

Niszczarka biurowa, która sprawdzi się w średnim, kilkuosobowym biurze. Cięcie materiałów na bardzo trudne do odczytania ścinki. Dodatkowo urządzenie niszczy karty plastikowe, płyty CD/DVD, spinacze, zszywki.

Tarnator C2

1430,00  brutto

Niszczarka do biura o nowoczesnym wyglądzie i zaawansowanej funkcjonalności. Cięcie na bardzo drobne ścinki zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Cicha praca i kompaktowa konstrukcja sprawia, że sprawdzi się w każdym biurze i firmie. Liczne funkcje dodatkowe oraz możliwość niszczenia zszywek, spinaczy, kart plastikowych i płyt CD/DVD umieszcza tę niszczarkę w kategorii sprawnych i wydajnych urządzeń.

Tarnator C8X

3780,00  brutto

Niszczarka profesjonalna stworzona do pracy w biurach i instytucjach, w których konieczne zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Niszczenie papieru w stopniu P-7 gwarantuje zachowanie pełnej poufności danych.

Tarnator C9

1320,00  brutto

Niszczarka dokumentów stworzona do pracy w biurach i instytucjach, w których konieczne zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Niszczenie papieru w stopniu P-7 gwarantuje zachowanie pełnej poufności danych.

 

Niszczarki tarnator

Niszczarki Tarnator

Zapewnienie bezpieczeństwa danych z niszczonych dokumentów to jeden z kluczowych aspektów dzisiejszego biznesu. Niszczarki Tarnator to ekonomiczne rozwiązanie, które zaspokoi podstawowe potrzeby niszczenia dokumentów w firmie. Dzięki swojej konstrukcji zapewniają jednocześnie sprawne działanie przez lata.