Zarządzanie drukiem

Zaawansowane oprogramowanie do zarządzania drukiem i
skanowaniem, które nie wymaga zaplecza serwerowego
Logowanie do kserokopiarki

Uwieżytelnianie

Ogranicza dostęp niepowołanych osób.

Raportowanie wydruków UniFLOW Online

Raportowanie

Ułatwia zarządzanie drukiem w przedsiębiorstwie.

Bezpieczeństwo Dokumentów UniFLOW

Bezpieczeństwo

Wysoki standard bezpieczeństwa danych.

Optymalizacja za pomocą UniFLOW Online

Optymalizacja

Paket funkcji wspierających pracę z dokumentami.

Czym jest UniFLOW Online?

Oprogramowanie do zarządzania drukiem, dzięki któremu zabezpieczysz proces drukowania, obejmiesz kontrolę nad obiegiem dokumentów oraz z łatwością prześledzisz sposób drukowania w Twojej firmie. Dodatkowo UniFLOW Online udostępnia szereg funkcji, które wspierają optymalizację procesów druku, skanowania i archiwizacji dokumentów. Główne zalety oprogramowania to:

Logowanie UniFLOW Online

Elastyczne logowanie użytkowników

Bezpieczeństwo UniFLOW Online

Bezpieczne drukowanie poufnych dokumentów

Drukowanie z wielu lokalizacji z UniFLOW Online

Drukowanie z dowolnej lokalizacji

Bezpieczne skanowanie z UniFLOW Online

Bezpieczne skanowanie dokumentów

Śledzenie kosztów druku z UniFLOW Online

Śledzenie drukowania, skanowania i kontrola kosztów

Bezpieczny druk z chmury UniFLOW Online

Drukowanie z zasobów chmurowych

W odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu, UniFLOW Online nie wymaga posiadania wewnętrznej infrastruktury serwerowej. Jest to oprogramowanie typu SaaS, które jest udostępniane z chmury. To właśnie dlatego może zapewnić tak szeroką funkcjonalność, będąc jednocześnie ekonomicznym w zakupie i utrzymaniu.

Bezpieczeństwo dokumentów i urządzeń

Zabezpieczenia UniFLOW Online zapobiegają dostępowi do urządzeń przez osoby nieupoważnione. Dzięki temu wszystkie dane oraz kluczowe funkcjonalności, jak skanowanie, kopiowanie, drukowanie czy faksowanie są niedostępne dla przypadkowych osób, gości, czy nieupoważnionych pracowników.

Ochrona informacji jest kluczową kwestią w każdej polityce bezpieczeństwa. Uniwersalne sterowniki UniFLOW gwarantują bezpieczeństwo drukowanych dokumentów na każdym urządzeniu.

Zabezpieczony druk i wydruk podążający sprawią, że dokumenty zostaną wydrukowane dopiero po zalogowaniu się użytkownika na urządzeniu. To gwarancja, że poufne dane nie będą leżeć i czekać na odbiór w ogólnodostępnym miejscu.

UniFLOW Online bezpieczeństwo dokumentów i urządzeń
UniFLOW Online kontrola kosztów

Kontrola kosztów

Często, rzeczywista ilość drukowanych w firmie dokumentów, może zaskakiwać. Istnieje kilka sposobów na obniżenie kosztów druku, a jednym z nich jest aktywne monitorowanie wydruków, dzięki UniFLOW Online. Dzięki temu, w łatwy sposób można znaleźć kluczowych użytkowników i punkty na ścieżce obiegu dokumentów, a następnie skalować koszty i lepiej zaplanować procesy.

Kolejną funkcją, która skutecznie redukuje wydatki na druk, jest ograniczenie dostępnych dla użytkowników funkcji do takich, jakie realnie wykorzystują oni przy pracy. To pozwala na skierowanie zadań druku na bardziej wydajne urządzenia lub wyłączenie poszczególnych funkcji, które generują dodatkowe koszty.

Komplet funkcji UniFLOW Online to wymierna korzyść poprzez wyeliminowanie lokalnych serwerów druku i ograniczenie pracy działu IT.

Większa produktywność biura

Dzięki współpracy z chmurą, UniFLOW Online umożliwia drukowanie z praktycznie każdego miejsca z dostępem do Internetu. W łatwy sposób można używać urządzeń mobilnych w codziennej pracy, także w celu przetwarzania dokumentów. Firmowe urządzeni drukujące stają się dzięki temu nie tylko stacjonarnymi drukarkami, ale narzędziami spajającymi obieg dokumentów całej firmy.

Takie zaawansowane wsparcie procesów biznesowych znacznie ułatwia codzienną pracę oaz pozwala na zaplanowanie optymalnego workflow. Dzięki czemu, codzienne działania są łatwiejsze i odbywają się znacznie szybciej.

UniFLOW Online drukowanie mobilne

Dopasuj UniFLOW Online do potrzeb

Występowanie UniFLOW Online w dwóch wersjach pozwala na dobranie odpowiednich funkcjonalności z uwzględnieniem pojedynczych użytkowników.
UniFLOW Online Express

nielimitowana liczba użytkowników

kontrola dostępu

zabezpieczone drukowanie

drukowanie mobilne

podstawowe skanowanie

Filling Assist do skanowania

zaawansowany monitoring druku

centrum kosztów

budżetowanie

zarządzanie urządzeniem

UniFLOW Online

nielimitowana liczba użytkowników

kontrola dostępu

zabezpieczone drukowanie

drukowanie mobilne

podstawowe skanowanie

Filling Assist do skanowania

zaawansowany monitoring druku

centrum kosztów

budżetowanie

zarządzanie urządzeniem

Chmura

Rozwijaj swój biznes
z UniFLOW Online
Dzięki chmurze możesz niskim kosztem wdrożyć zaawansowane rozwiązania do zarządzania drukiem w firmie. Dzięki UniFLOW Online rozszerzysz możliwości optymalizacji codziennych zadań oraz zwiększysz możliwości urządzeń biurowych.

Jest to również łatwy sposób na podniesienie bezpieczeństwa danych, dzięki dodatkowym funkcjom bezpiecznego drukowania i odbioru poufnych dokumentów po uwierzytelnieniu w urządzeniu.

Postaw na sprawdzone rozwiązania, które rozwiną Twój biznes!

    Zapytaj o indywidualną ofertę!