Blog, Office

Urządzenia Canon wyróżnione przez Buyers Lab!

Urządzenia Canon wyróżnione przez Buyers Lab!

Poszukujesz najwyższej jakości urządzeń drukujących, kopiarek czy skanerów? Warto zwrócić uwagę na opinie Buyers Lab (BLI), czyli niezależnego testera i ewaluatora oprogramowania oraz sprzętu do obrazowania dokumentów. Firma dwa razy do roku przyznaje swoje własne wyróżnienia oparte o rygorystyczne normy i szczegółowe wyniki testów. Ostatnio doceniono wiele modeli firmy Canon. Dowiedz się więcej!

Nagrody BLI – Shared Workgroup Space (kopiarki)

W plebiscycie Buyers Lab Summer 2020 Copier MFP Pick (dla kopiarek i multifunkcyjnych urządzeń drukujących) wyróżniona aż 3 urządzenia wielofunkcyjne Canon, uznając je za bezkonkurencyjne. Nagrody otrzymały następujące modele:

To laserowe urządzenia zaprojektowane z myślą o zwiększaniu wydajności pracy biurowej przy zachowaniu maksymalnej jakości wydruku. Przedstawiciele Buyers Lab w uzasadnieniu przyznanego wyróżnienia wskazali na imponującą użyteczność maszyn oraz ich niezawodność. Doceniono zaawansowane funkcje, które umożliwiają wykorzystanie urządzeń zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Według ekspertów na uwagę zasługuje też sposób obsługi i sterowania urządzeniem – szczególnie dynamiczne podpowiedzi w sterowniku drukowania, przejrzysty ekran dotykowy podlegający personalizacji oraz rozwiązania ułatwiające serwisowanie, w tym wymianę tonera.

Urządzenia Canon wyróżnione przez Buyers Lab

Nagrody BLI dla drukarek i drukarek wielofunkcyjnych

Firmę Canon doceniono również w kategorii drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych – królowała w kategorii małych i średnich grup roboczych. Wyróżnienie otrzymały trzy modele:

W uzasadnieniu podkreślano przyjazność dla użytkownika wytypowanych urządzeń, a także ich niezawodność. Testy wykazały również możliwość skrócenia przestojów w pracy do minimum przy jednoczesnym zwiększaniu możliwości wykorzystania rozwiązań mobilnych, co zwiększa produktywność niezależnie od tego, w jakim miejscu znajdują się pracownicy. Ponadto zwrócono uwagę na integrację wytypowanych modeli z Canon imageWARE Enterprise Management Console i uniFLOW, doceniając jednocześnie oferowany przez to oprogramowanie poziom kontroli nad kosztami i bezpieczeństwem wydruków.

Nagroda BLI dla skanera grup roboczych

Eksperci Buyers Lab wyróżnili ponadto markę Canon w kategorii skanerów dla grup roboczych. Zwycięzcą został model imageFORMULA DR-S150 doceniony przede wszystkim za sposób, w jaki ułatwia integrację cyfrowej i papierowej dokumentacji. To szybkie i wszechstronne, a jednocześnie kompaktowe urządzenie zwróciło uwagę testerów i ewaluatorów również z uwagi na innowacyjne usprawnienia, jakie pozwala wdrożyć w często powtarzalnym procesie skanowania.

Nagrody Buyers Lab dla Canon – co to oznacza?

Jak wspomniano na początku, Buyers Lab to niezależny ekspert, a jednocześnie jedna z najbardziej prestiżowych firm zajmująca się oceną sprzętu i oprogramowania. Jej opinie od lat stanowią wyznacznik dla branży. Wyróżnienia dla marki Canon potwierdzają tylko jakość i niezawodność jej produktów. Dlatego, jeśli szukasz nowego sprzętu do biura, z pewnością warto zwrócić uwagę właśnie na ofertę Canon.

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nagrodzonych modelach lub uzyskać pomoc w doborze urządzenia do swoich indywidualnych potrzeb.

Wejdź i zobacz ofertę naszych urządzeń!

Urządzenia drukujące kopiujące czy skanujące marki Canon

Wróć do listy

Inne artykuły