Blog, Wielki Format

Wielkoformatowy skaner przenośny firmy Colortrac

Przenośny skaner wielkoformatowy SmartLF Scan!

Jeśli korzystasz z drukowania bądź skanowania wielkoformatowego, to zapewne zdarzała ci się sytuacja kiedy chciałeś zeskanować dokument u swojego kontrahenta i niestety nie miałeś do tego niezbędnego urządzenia. Przenośny skaner wielkoformatowy Colortrac serii SmartLF Scan! jest doskonałym produktem, który zaradzi tym problemom. Przeczytaj nasz artykuł, by dowiedzieć się więcej.

Jakie zalety posiada skaner przenośny SmartLF?

Skaner mobilny to przede wszystkim wygoda. Nie jest niewolniczo związany ani z konkretnym komputerem, ani z z określonym miejscem. Przenośny skaner formatu A4 jest swego rodzaju oczywistością. Jednak firma Colortrac proponuje nam szersze rozwiązanie – wielkoformatowy skaner mobilny. Jeśli więc potrzebujesz zeskanować duże dokumenty u swojego kontrahenta, możesz to zrobić przy pomocy urządzenia z serii SmartLF Scan!. Oferta obejmuje skanery formatu A1 (24 cale) oraz A0 (36 cali). Urządzenie umieszczone jest w wygodnej walizeczce z uchwytem i kółkami, co znacząco ułatwia jego transport.

Co potrafią skanery wielkoformatowe SmartLF?

Mobilność tych urządzeń to oczywiście ważna, lecz nie jedyna ich zaleta. Warto zaznaczyć, że sam skaner wyposażony jest w aplikację NetApp, która umożliwia skanowanie dokumentów do dowolnego komputera w tej samej sieci oraz zapisywanie ich w dowolnym folderze sieciowym. Pliki zachowywane są w podstawowych formatach PDF, JPG oraz TIFF i po zapisie w folderze, standardowe aplikacje Windows mogą je dalej przetwarzać.

W przypadku gdy nie mamy dostępu do komputera, skany mogą być zachowane w wewnętrznej pamięci skanera bądź też na pendrivie. Pojemność pamięci skanera to 6GB zeskanowanych dokumentów bądź też maksymalnie osiem odrębnych skanów. Wielkość i liczba zeskanowanych dokumentów do pendrive’a jest uzależniona jedynie od pojemności tego ostatniego.

Oczywiście przechowywane prace mogą być w każdej chwili pobrane z pamięci skanera bezpośrednio na komputer, lub też do pamięci USB. Natomiast samo drukowanie dokumentów obsługiwane jest przy użyciu sterownika drukarki Windows

Z powyżej opisanych funkcji wyraźnie wynika zarówno łatwość obsługi urządzenia jak i wyposażenie jej we wszystkie konieczne funkcje wymagane od mobilnego skanera. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o szczegółach znajdziesz je w specyfikacjach tych produktów po kliknięciu w poniższy link.

Sprawdź naszą ofertę

Skaner wielkoformatowy przenośny
Wróć do listy

Inne artykuły