Urządzenia Canon wyróżnione przez Buyers Lab!

Drukarki canon wyrużnione przez Buyers Lab., niezależnego testera i ewaluatora oprogramowania oraz sprzętu do obrazowania dokumentów.
16 październik 2020

Poszukujesz najwyższej jakości urządzeń drukujących, kopiarek czy skanerów? Warto zwrócić uwagę na opinie Buyers Lab (BLI), czyli niezależnego testera i ewaluatora oprogramowania oraz sprzętu do obrazowania dokumentów. Firma dwa razy do roku przyznaje swoje własne wyróżnienia oparte o rygorystyczne normy i szczegółowe wyniki testów. Ostatnio doceniono wiele modeli firmy Canon. Dowiedz się więcej!

Nagrody BLI – Shared Workgroup Space (kopiarki)

W plebiscycie Buyers Lab Summer 2020 Copier MFP Pick (dla kopiarek i multifunkcyjnych urządzeń drukujących) wyróżniona aż 3 urządzenia wielofunkcyjne Canon, uznając je za bezkonkurencyjne. Nagrody otrzymały następujące modele:

To laserowe urządzenia zaprojektowane z myślą o zwiększaniu wydajności pracy biurowej przy zachowaniu maksymalnej jakości wydruku. Przedstawiciele Buyers Lab w uzasadnieniu przyznanego wyróżnienia wskazali na imponującą użyteczność maszyn oraz ich niezawodność. Doceniono zaawansowane funkcje, które umożliwiają wykorzystanie urządzeń zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Według ekspertów na uwagę zasługuje też sposób obsługi i sterowania urządzeniem – szczególnie dynamiczne podpowiedzi w sterowniku drukowania, przejrzysty ekran dotykowy podlegający personalizacji oraz rozwiązania ułatwiające serwisowanie, w tym wymianę tonera.

Nagrody BLI dla drukarek i drukarek wielofunkcyjnych

Firmę Canon doceniono również w kategorii drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych – królowała w kategorii małych i średnich grup roboczych. Wyróżnienie otrzymały trzy modele:

W uzasadnieniu podkreślano przyjazność dla użytkownika wytypowanych urządzeń, a także ich niezawodność. Testy wykazały również możliwość skrócenia przestojów w pracy do minimum przy jednoczesnym zwiększaniu możliwości wykorzystania rozwiązań mobilnych, co zwiększa produktywność niezależnie od tego, w jakim miejscu znajdują się pracownicy. Ponadto zwrócono uwagę na integrację wytypowanych modeli z Canon imageWARE Enterprise Management Console i uniFLOW, doceniając jednocześnie oferowany przez to oprogramowanie poziom kontroli nad kosztami i bezpieczeństwem wydruków.

Nagroda BLI dla skanera grup roboczych

Eksperci Buyers Lab wyróżnili ponadto markę Canon w kategorii skanerów dla grup roboczych. Zwycięzcą został model imageFORMULA DR-S150 doceniony przede wszystkim za sposób, w jaki ułatwia integrację cyfrowej i papierowej dokumentacji. To szybkie i wszechstronne, a jednocześnie kompaktowe urządzenie zwróciło uwagę testerów i ewaluatorów również z uwagi na innowacyjne usprawnienia, jakie pozwala wdrożyć w często powtarzalnym procesie skanowania.

Nagrody Buyers Lab dla Canon – co to oznacza?

Jak wspomniano na początku, Buyers Lab to niezależny ekspert, a jednocześnie jedna z najbardziej prestiżowych firm zajmująca się oceną sprzętu i oprogramowania. Jej opinie od lat stanowią wyznacznik dla branży. Wyróżnienia dla marki Canon potwierdzają tylko jakość i niezawodność jej produktów. Dlatego, jeśli szukasz nowego sprzętu do biura, z pewnością warto zwrócić uwagę właśnie na ofertę Canon.

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nagrodzonych modelach lub uzyskać pomoc w doborze urządzenia do swoich indywidualnych potrzeb.

Wejdź i zobacz ofertę naszych urządzeń!

Urządzenia drukujące kopiujące czy skanujące marki Canon