Serwis ploterów

Nie ulega wątpliwości, że serwis ploterów powinien cechować się wysokim poziomem świadczonych usług. Staramy się być takim właśnie zespołem. Przeczytaj kilka akapitów, by dowiedzieć się więcej o zaletach naszego serwisu.

Canon Gold Partner

null

Od wielu lat posiadamy certyfikat Canon Gold Partner, jeśli chodzi o urządzenia oraz serwis drukarek wielkoformatowych. Otrzymane certyfikaty serwisowe stanowią potwierdzenie naszego zaangażowania i doświadczenia, a szeroki wachlarz usług pozwala spełnić potrzeby każdego klienta. Zapewniamy zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny, a nasi serwisanci błyskawicznie odpowiadają na wezwania i sprawnie diagnozują problemy, oferując jednocześnie pomoc techniczną. 

Zadbamy o Twój ploter kompleksowo, począwszy od dostawy i instalacji, poprzez materiały eksploatacyjne, a skończywszy na naprawach.

Obsługa serwisowa ploterów

Wiedza i doświadczenie to jeden z niezbędnych elementów dobrego serwisu ploterów. Kolejnym jest sprawna organizacja oraz pełen zakres usług. Jako wieloletni partner firmy Canon mamy dostęp do wszystkich niezbędnych części serwisowych, materiałów eksploatacyjnych oraz głowic.

Proponujemy naprawy ploterów z wykorzystaniem nowych elementów, które pochodzą z oficjalnego kanału dystrybucji producenta. Dzięki temu zapewniamy zachowanie pełnej gwarancji na sprzęt oraz jego bezawaryjną pracęz zachowaniem najwyższej jakości druku.

Przejrzystość kosztów

Koszty naprawy powinny być jasno przedstawione klientowi przed rozpoczęciem prac. Unikanie ukrytych opłat przyczynia się do budowania zaufania. Raczej nie zaskoczymy Cię wysoką fakturą. Najpierw dokonujemy ekspertyzy i oszacowania kosztów, a potem czekamy na Twoją decyzję. To po prostu uczciwe.

Gdzie działa nasz serwis ploterów?

Firma Robican mieści się w Poznaniu, jednak usługi serwisu ploterów oraz pomoc techniczną oferujemy klientom z całej Polski. Na terenie województwa wielkopolskiego działamy bezpośrednio, a w pozostałych regionach wykorzystujemy współpracę ze sprawdzonymi, autoryzowanymi serwisami. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, zapewnimy Ci więc profesjonalną pomoc.

Ploter to urządzenie, które wymaga profesjonalnej obsługi serwisowej, dlatego skontaktuj się z nami już teraz!

Widok z góry ploterów Canon oraz zespołu pracowników

Klikając „OK”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu poprawy działania serwisu,
analizowania korzystania z witryny oraz lepszego dopasowania treści marketingowych