imageRUNNER ADVANCE DX – cyfrowa rewolucja w Twojej firmie

Nowa seria kserokopiarek Canon z oznaczeniem DX to odpowiedź na rosnące potrzeby w zakresie digitalizacji. Sprawdź co nowego przynosi seria DX już teraz!

Firma Canon stale pracuje na reputację marki dostarczającej najlepsze rozwiązania biznesowe. Nowa seria urządzeń pod nazwą imageRunner ADVANCE DX pozwala tworzyć w firmach prawdziwe centra do digitalizacji, archiwizacji czy pozyskiwania dokumentów. Wielofunkcyjne i niewiarygodnie funkcjonalne maszyny odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorstw i ich pracowników. Przyjrzyjmy się bliżej nowym propozycjom od Canon.

Inteligentne systemy dla optymalizacji procesów biznesowych

Seria imageRUNNER ADVANCE DX powstała, by usprawniać pracę w nowoczesnych przedsiębiorstwach i dostosować się do współczesnych standardów biznesowych. Dzięki rozwojowi możliwości cyfrowych obecnie coraz więcej osób wykonuje obowiązki służbowe w sposób zdalny, co tworzy wiele nowych możliwości. Jednocześnie taki tryb pracy to wyzwania, wśród których przoduje m.in. konieczność integracji informacji i procedur.

Nowe urządzenia wielofunkcyjne umożliwiają efektywniejszą współpracę zdalną dzięki wykorzystaniu wielu inteligentnych rozwiązań i zaawansowanych narzędzi umożliwiających przetwarzanie zadań w chmurze. Zarówno sprzęt, jak i jego oprogramowanie perfekcyjnie ze sobą współpracują, co umożliwia płynną wymianę danych i znacznie sprawniejszą realizację wielu zadań. Urządzenia są w pełni zintegrowane z systemami uniFLOW Online Express i uniFLOW Online, które ułatwiają zarządzanie procesami druku i znacznie więcej.

Nowoczesne rozwiązania – maksymalna produktywność na co dzień

Nowe urządzenia wielofunkcyjne Canon serii DX to również maksymalna produktywność, dzięki której bez problemu zrealizujesz wszystkie wymagane zadania. Nowoczesne podzespoły zapewniają błyskawiczne drukowanie, skanowanie i kopiowanie. Ponadto sprzęt umożliwia zaimplementowanie zaawansowanych systemów automatyzacji, dzięki którym można zaoszczędzić jeszcze więcej czasu. Takie zadania jak nadawanie nazw, logowanie do zewnętrznych aplikacji czy zapisywanie seryjne mogą być realizowane całkowicie automatycznie. Co więcej, uproszczeniu podlega również wiele innych procedur.

Inteligentny, precyzyjny i bardzo szybki skaner wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne opracowane przez inżynierów Canon. Dzięki niemu digitalizacja dokumentów jest prosta, podobnie jak wdrożenie ich do obiegu. Jakość pracy z użyciem tych urządzeń jest bezkonkurencyjna i sprawi, że szybko zapomnisz o dotychczasowych problemach.

Wygoda i bezpieczeństwo

Projektując tę serię urządzeń, inżynierowie Canon postarali się połączyć wszystkie cechy istotne dla użytkowników biznesowych. Zaimplementowano więc również najbardziej zaawansowane rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa. Oprogramowanie uniFLOW Online wykorzystuje najlepsze możliwe protokoły zabezpieczeń. Ponadto wykorzystanie różnych sposobów autoryzacji dzięki zapewnia dokumentom i danym gwarantowaną ochronę przed niepowołanym dostępem.

Wykorzystywane technologie przetestowano w niezwykle rygorystyczny sposób, by mieć pewność, że będą niezawodne, co szczególnie ważne w przypadku rozwiązań online. Jednocześnie bezpieczne rozwiązania stanowiące część uniFLOW Online pozwalają na niezwykle wygodną współpracę w ramach zarówno małych, jak i dużych zespołów. Kompatybilność z wieloma innymi popularnymi systemami do koordynacji zadań w chmurze ułatwia integrację i pozwala dostosować tryb pracy do indywidualnych wymagań użytkownika.

Co nowego oferuje seria imageRunner Advance DX?

Seria imageRunner Advance DX łączy wszystkie najlepsze rozwiązania, do jakich zdążyła przyzwyczaić nas marka Canon oraz oferuje sporo nowości. Wśród najważniejszych parametrów wyróżniających urządzenia należą:

  • nowy najszybszy na rynku skaner z automatycznym podajnikiem dokumentów ADF digitalizujący aż 270 obrazów na minutę przy pracy w trybie dwustronnym,
  • jeszcze cichsza praca skanera,
  • zoptymalizowana, ergonomiczna budowa automatycznego podajnika dokumentów
  • zintegrowane oprogramowanie uniFLOW Online Express i uniFLOW Online,
  • plamoodporna szyba (innowacja Canon).

Sprawdź już teraz szczegółowe parametry urządzeń w naszej ofercie!