Kontrola kosztów druku - UniFLOW Online Express

W biurach, gdzie ilość osób korzystających z urządzeń drukujących jest znaczna, warto rozważyć korzyści, jakie oferuje kontrola kosztów druku. Przeczytaj!

UniFLOW Online Express jest chmurowym rozwiązaniem do uwierzytelniania użytkowników urządzeń wielofunkcyjnych imageRUNNER ADVANCE, które zapewnia zwiększone bezpieczeństwo oraz korzyści, jakie daje kontrola kosztów druku w przedsiębiorstwie. Aplikacja nie ogranicza swobody użytkowania sprzętu oraz efektywności jego pracy. Nie wymaga ona inwestycji w dodatkowe serwery i charakteryzuje się prostym procesem konfigurowania, co zapewnia maksymalne korzyści przy minimalnym nakładzie pracy.

Większa funkcjonalność dzięki możliwości elastycznego wyboru typu logowania.

Aplikacja UniFLOW Online Express udostępnia bogaty wybór typów logowania w celu zapewnienia ochrony Twojego urządzenia przed dostępem osób nieupoważnionych. Zwiększenie poziomu bezpieczeństwa nie wiąże się z obniżeniem poziomu wygody użytkowania i obsługi drukarek Canon, jest wręcz przeciwnie.

  • Logowanie przy użyciu karty zbliżeniowej (z opcjonalnym kodem PIN) – umożliwia upoważnionym użytkownikom uzyskanie szybkiego i łatwego dostępu do urządzenia. Wystarczy przeciągnąć kartę nad czytnikiem. Duża liczba obsługiwanych kart umożliwia wykorzystanie istniejących kart dostępu do budynku również do logowania do urządzeń wielofunkcyjnych imageRUNNER ADVANCE.
  • Logowanie przy użyciu obrazu (z opcjonalnym kodem PIN) – do każdego konta użytkownika można przypisać obraz lub zdjęcie i umieścić je na ekranie powitalnym. Do wyboru mamy obrazy zaimplementowane w aplikacji, ale istnieje również możliwość przesłania własnego obrazu wybranego przez użytkownika. Logowanie do urządzenia przebiega przez dotknięcie przycisku z obrazem odpowiadającym kontu użytkownika. Można również skonfigurować opcjonalny kod PIN, dodatkowo chroniący urządzenie przed dostępem ze strony osób nieupoważnionych.
  • Istnieje także możliwość skonfigurowania procesu logowania wymagającego wprowadzenia nazwy użytkownika i hasła.

Klikając „OK”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu poprawy działania serwisu,
analizowania korzystania z witryny oraz lepszego dopasowania treści marketingowych