Funkcjonalność

Kontrola kosztów druku – UniFLOW Online Express

Kontrola kosztów druku UniFLOW Online Express

UniFLOW Online Express jest wyjątkową chmurową aplikacją do uwierzytelniania użytkowników urządzeń imageRUNNER ADVANCE. Zapewnia zwiększone bezpieczeństwo oraz kontrolę urządzeń drukujących w przedsiębiorstwie bez ograniczania swobody ich użycia oraz efektywności pracy. Nie wymaga ono inwestycji w dodatkowe serwery i charakteryzuje się prostym procesem konfigurowania. Dzięki temu zapewnia maksymalne korzyści, jakie oferuje kontrola kosztów druku, przy minimalnym nakładzie pracy.

UniFLOW Online Express jest chmurowym rozwiązaniem do uwierzytelniania użytkowników urządzeń wielofunkcyjnych imageRUNNER ADVANCE, które zapewnia zwiększone bezpieczeństwo oraz korzyści, jakie daje kontrola kosztów druku w przedsiębiorstwie. Aplikacja nie ogranicza swobody użytkowania sprzętu oraz efektywności jego pracy. Nie wymaga ona inwestycji w dodatkowe serwery i charakteryzuje się prostym procesem konfigurowania, co zapewnia maksymalne korzyści przy minimalnym nakładzie pracy.

Większa funkcjonalność dzięki możliwości elastycznego wyboru typu logowania.

Aplikacja UniFLOW Online Express udostępnia bogaty wybór typów logowania w celu zapewnienia ochrony Twojego urządzenia przed dostępem osób nieupoważnionych. Zwiększenie poziomu bezpieczeństwa nie wiąże się z obniżeniem poziomu wygody użytkowania i obsługi drukarek Canon, jest wręcz przeciwnie.

  • Logowanie przy użyciu karty zbliżeniowej (z opcjonalnym kodem PIN) – umożliwia upoważnionym użytkownikom uzyskanie szybkiego i łatwego dostępu do urządzenia. Wystarczy przeciągnąć kartę nad czytnikiem. Duża liczba obsługiwanych kart umożliwia wykorzystanie istniejących kart dostępu do budynku również do logowania do urządzeń wielofunkcyjnych imageRUNNER ADVANCE.
  • Logowanie przy użyciu obrazu (z opcjonalnym kodem PIN) – do każdego konta użytkownika można przypisać obraz lub zdjęcie i umieścić je na ekranie powitalnym. Do wyboru mamy obrazy zaimplementowane w aplikacji, ale istnieje również możliwość przesłania własnego obrazu wybranego przez użytkownika. Logowanie do urządzenia przebiega przez dotknięcie przycisku z obrazem odpowiadającym kontu użytkownika. Można również skonfigurować opcjonalny kod PIN, dodatkowo chroniący urządzenie przed dostępem ze strony osób nieupoważnionych.
  • Istnieje także możliwość skonfigurowania procesu logowania wymagającego wprowadzenia nazwy użytkownika i hasła.
Wróć do listy