Nowe modele Canon imageRUNNER ADVANCE 3 generacji!

07 luty 2020

Nowe modele Canon imageRUNNER ADVANCE 3 generacji!

Platforma imageRUNNER ADVANCE to rynkowy lider w zakresie najnowocześniejszych metod druku. Firma Canon regularnie dba o udoskonalanie oferowanych rozwiązań, pragnąc dostarczać swoim klientom urządzenia o najlepszych parametrach. Modele należące do obecnej na rynku od lutego 2019 3. Generacji i III edycji serii wykazują się niezwykłą wydajnością, bezpieczeństwem i funkcjonalnością. Najnowszy dodatek do tej kolekcji – model oznaczony symbolem C475 – to drukarka A4 wyposażona w najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne. Jednocześnie firma Canon ogłosiła aktualizację urządzeń imageRUNNER ADVANCE o symbolach 525, 615 i 715.

Canon imageRUNNER ADVANCE C475 – drukarka A4 o dużych możliwościach

Seria imageRUNNER ADVANCE dedykowana jest wymagającym użytkownikom biurowym. To urządzenia wielofunkcyjne stworzone z myślą o największym komforcie użytkowania i maksymalnej wydajności. Wyróżniają je również zaawansowane opcje bezpieczeństwa, które umożliwiają swobodny obrót dokumentami bez obaw o wyciek danych.

Model imageRUNNER ADVANCE C475 to wielofunkcyjna, kolorowa drukarka A4. Urządzenie wyróżnia się konstrukcją opartą na kartridżach typu All-in-one (wszystko w jednym), dzięki czemu ich wymiana jest niezwykle prosta i szybka. Dzięki temu można uniknąć niepotrzebnych przestojów w pracy. Wysoka wydajność i pierwszorzędna jakość druku to cechy charakterystyczne dla tego urządzenia wielofunkcyjnego. Ponadto wyróżnia je:

 • szybki wydruk do 47 str./min,
 • wbudowany skaner jednoprzebiegowy ADF dla niezwykle wygodnej obsługi dokumentów,
 • wygodne sterowanie zapewniane przez wbudowany panel dotykowy o przekątnej 10,1 cala,
 • możliwość zamówienia urządzenia z wbudowanym finiszerem dla perfekcyjnego przygotowania każdego dokumentu,
 • łączność bezprzewodowa (w tym Wi-Fi),
 • szerokie możliwości druku,
 • spójność z pozostałymi produktami linii,
 • wykorzystanie platform UniFlow Online i UniFlow Online Express dla zdalnego zarządzania pracą urządzenia.

Canon imageRUNNER ADVANCE 525, 615, 715 – sprawdzona jakość w nowej odsłonie

Modele oznaczone symbolami 525615 i 715 to monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne A4 stworzone z myślą o wymagających użytkownikach. Te kserokopiarki biurowe wyróżniają się bardzo dużą szybkością druku – odpowiednia 52, 61 i 71 stron na minutę, co pozwala na błyskawiczne przygotowywanie nawet dużych ilości dokumentów. Najnowsza aktualizacja zapewnia tym urządzeniom spójność z pozostałymi elementami linii produktowej oraz zwiększone bezpieczeństwo, które stanowi tak ważny czynnik dla klientów biznesowych.

Udoskonalenia obejmują:

 • integrację SIEM (Security Information Event Management) obejmującą również urządzenia innych producentów,
 • wykorzystanie platform UniFlow Online i UniFlow Online Express odpowiadających za możliwość zdalnego sterowania wydrukiem oraz nadzoru pracy urządzenia,
 • poprawę intuicyjności obsługi z uwzględnieniem wymogów użytkowników.

To rozwiązania wprowadzone zgodnie z potrzebami użytkowników, które bez wątpienia wpłyną na wygodę użytkowania tych modeli. Dzięki temu, że inżynierowie marki Canon wciąż pracują nad udoskonaleniami, seria imageRUNNER ADVANCE niezmiennie wyróżnia się wysokim stopniem zaawansowania technologicznego oraz bezkonkurencyjną produktywnością.

Klikając „OK”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu poprawy działania serwisu,
analizowania korzystania z witryny oraz lepszego dopasowania treści marketingowych